kompetencija...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
pitanje pre svega za žene, al mogu i muški mada me njihovo mišljenje u ovoj temi ne interesuje...:

šta muškarac treba da (u)radi pa da kod vas izgubi muževnost, kompetenciju u procenjivanju, rasuđivanju, komunikaciji, autoritet, vaše poštovanje...naravno ne mislim na prevaru, batine koje ste možda dobili od njega i sl. nego jednostavno mišljenje tog čoveka za vas više nije bitno, ne interesuje vas šta on misli...da ne nabrajam primere, nadam se da ste skontali šta pitam...
 
pitanje pre svega za žene, al mogu i muški mada me njihovo mišljenje u ovoj temi ne interesuje...:

šta muškarac treba da (u)radi pa da kod vas izgubi muževnost, kompetenciju u procenjivanju, rasuđivanju, komunikaciji, autoritet, vaše poštovanje...naravno ne mislim na prevaru, batine koje ste možda dobili od njega i sl. nego jednostavno mišljenje tog čoveka za vas više nije bitno, ne interesuje vas šta on misli...da ne nabrajam primere, nadam se da ste skontali šta pitam...

Ja ne podnosim autoritete u ljis smislu... Inace, uopste mrzim autoritete, kontrolu, i slicno.

A ti si se to dao u nauku? Sta ti je to u avataru, neka glukoza? :think:
 
pitanje pre svega za žene, al mogu i muški mada me njihovo mišljenje u ovoj temi ne interesuje...:

šta muškarac treba da (u)radi pa da kod vas izgubi muževnost, kompetenciju u procenjivanju, rasuđivanju, komunikaciji, autoritet, vaše poštovanje...naravno ne mislim na prevaru, batine koje ste možda dobili od njega i sl. nego jednostavno mišljenje tog čoveka za vas više nije bitno, ne interesuje vas šta on misli...da ne nabrajam primere, nadam se da ste skontali šta pitam...

da misli jedno, govori drugo a radi nesto trece. nedoslednost, slab karakter, kukavichluk.. recju pichka koja ne moze da odrzi obecanje, da ispostuje dogovor ili stane iza onog sto govori , principijelno.
naravno..ne mislim da svaka ispoljena slabost treba da vodi ka gubitku postovanja ali kada se ove negativne osobne ispoljavaju previse cesto i otkriju se kao odlika njegovog karaktera,
bezim u vidu speedy gonzalesa.
 
Ди, ништа лично тебра, али... Докле више теме "шта се женама свиђа", "шта жене готиве", "шта је женама привлачно", ј б т све више паћеника који праве ту нека истраживања да би били што боље жене својој жени, ради бре шта ти се свиђа ако хоће хоће ако не марш у ку*ац.
 
pa dobro, treba valjda ovi mlađi koji dođu ovde da nauče ponešto, a i mi stariji koji smo propustili neke lekcije da naučimo nešto...:)
a inače ne bi ženomrzačke teme, jer mene lakše kažnjavaju nego ostale...
a i nije ovo istraživanje kako da bude neko bolja žena ženi, nego baš suprotno...
 
Царе, ако питаш нешто у вези жена не можеш питати жену, то звучи мало чудно али такође кад питаш за неки савет везано за неку жену увек ћеш добити савет који није добар за тебе лично, њој је одличан али нико ту не мисли на тебе, тако и овде, мсм узми шта по теби треба било који мушкарац да уради да га сматраш сисом и крај приче, за то ти не требају оне.
 
Царе, ако питаш нешто у вези жена не можеш питати жену, то звучи мало чудно али такође кад питаш за неки савет везано за неку жену увек ћеш добити савет који није добар за тебе лично, њој је одличан али нико ту не мисли на тебе, тако и овде, мсм узми шта по теби треба било који мушкарац да уради да га сматраш сисом и крај приче, за то ти не требају оне.

:per:
pa u tome je fora...
 
pitanje pre svega za žene, al mogu i muški mada me njihovo mišljenje u ovoj temi ne interesuje...:

šta muškarac treba da (u)radi pa da kod vas izgubi muževnost, kompetenciju u procenjivanju, rasuđivanju, komunikaciji, autoritet, vaše poštovanje...naravno ne mislim na prevaru, batine koje ste možda dobili od njega i sl. nego jednostavno mišljenje tog čoveka za vas više nije bitno, ne interesuje vas šta on misli...da ne nabrajam primere, nadam se da ste skontali šta pitam...

paaa...batine...missim, pokusaj batina i njegovo...misljenje
bukvalno vise nikom, nikad ne bi bilo bitno...ko da ga nema, da se tako, duhovito, izrazim :)

a za ovo...ziv, a ko mrtav...trebalo bi stvarno da ispadne slina...sto se toga tice, bivsi muz je zamalo...uspio, al
je trazio oprostaj na kraju balade i ok...naravno, ostao je bivsi
 
pitanje pre svega za žene, al mogu i muški mada me njihovo mišljenje u ovoj temi ne interesuje...:

šta muškarac treba da (u)radi pa da kod vas izgubi muževnost, kompetenciju u procenjivanju, rasuđivanju, komunikaciji, autoritet, vaše poštovanje...naravno ne mislim na prevaru, batine koje ste možda dobili od njega i sl. nego jednostavno mišljenje tog čoveka za vas više nije bitno, ne interesuje vas šta on misli...da ne nabrajam primere, nadam se da ste skontali šta pitam...
Slabo šta može da uradi da se to dogodi... valjda zato što ja stvarno malo ljudi poštujem i uvažavam njihovo mišljenje. Jednom kad stigneš do tačke da te ja saslušam i razmislim o tome što si rekao, teško da možeš izubiti poverenje koje ti je pruženo.
 
pitanje pre svega za žene, al mogu i muški mada me njihovo mišljenje u ovoj temi ne interesuje...:

šta muškarac treba da (u)radi pa da kod vas izgubi muževnost, kompetenciju u procenjivanju, rasuđivanju, komunikaciji, autoritet, vaše poštovanje...naravno ne mislim na prevaru, batine koje ste možda dobili od njega i sl. nego jednostavno mišljenje tog čoveka za vas više nije bitno, ne interesuje vas šta on misli...da ne nabrajam primere, nadam se da ste skontali šta pitam...

Moze da se nabroji svasta: da uvaljuje vruc krompir drugima, da nema jasno svoj stav nego pada pod tudj uticaj, da odstupa od principa, da dize sebe spustajuci druge, da se pokondiri,...
Ali na licnom primeru... Predjem preko jednog, zazmurim na drugo,... pokusam da opravdam i onda se desi sitnica koja spusti roletnu. Shvatim da je karakterni Liliputanac i tu vise nema spasa.
 

Back
Top