Problem sa telekomovim adsl-om!
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Problem sa telekomovim adsl-om!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem sa telekomovim adsl-om!

Naime pre nekih sedmicu dana sam zamenio stari paket click1 (1.5Mbs) sa ovim novim net5 i dobio net10Mbs za iste pare. Medjutim problemi sa vezom su poceli da se javljaju vec prvog dana. Veza je pucala na svakih 5 min, i tako i sutradan. Zvao sam podrsku, rekli su da ce oni pokusati nesto i da ce ispitati stvari,uzeli podatke i nista. Nakon toga sam zvao lokalnu podrsku i poslali su tehnicara koji mi je rekao da proverim vezu izmedju kompa i dovodne uticnice uz spliter naravno... zamenio sam kablove, pojacao kontakte,jer su prethodni istina bili jako losi. Nakon toga dolaze 3 dana mira na 10Mbs, ma uzivancija, download 1MBs, prezadoljan... medjutim evo ceo dan gubim opet vezu. Ne znam sta da radim, onaj stari paket clik1 je radio posao savrseno, jedino sto sam bio ogranicen sa downoadom na 150kbs, ahhh koja steta,hm...
    Ako neko ima slicnih problema te neki predlog za resenje molim da podeli ovde.
    E da tehnicar mi je rekao da toliku brzinu cesto ne moze da uspostavi zbog losih instalacija pa se pitam zasto mi to ne rekose pre potpisivanja novog ugovora na 24meseca. Bio sam srecniji na prastarom paketu nego ovom najnovijem uz onu promociju i sve sto nude.. Ne znam vise sta da radim, izludjuje me.

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1247

Podrazumevano Re: Problem sa telekomovim adsl-om!

Prijavljuj kvar dokle god ti ne obezbede neometan rad.

Da bi izbegao glupa pitanja i intervjue kvar prijavljuj preko http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=203&id=233

Kad ti budu sledeći put dolazili u kuću traži da ti smanje brzinu i prevežu kompletnu liniju .
    zzz

Iskusan zarkus (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    122

Isti problem i ovde,sve radilo bez problema i onda odjednom net puca non stop... Od tehničke podrške nema nikakve koristi,još te prave budalom. Razmisljam da odem tamo i raskinem ugovor jer vise nisu u stanju da obezbede normalni internet...

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1247

Citat Original postavio zarkus Pogledaj poruku
    Isti problem i ovde,sve radilo bez problema i onda odjednom net puca non stop... Od tehničke podrške nema nikakve koristi,još te prave budalom. Razmisljam da odem tamo i raskinem ugovor jer vise nisu u stanju da obezbede normalni internet...
    Dešava se kad podigneš brzinu da linija ne može da pruži odgovarajuće karakteristike koje je mogla dok je linijska brzina bila niža.

Zato prijavljuj , prijavljuj i prijavljuj, dokle god ne poprave to jest osposobe liniju za uslugu koju su ti prodali.
    zzz

Početnik nakaz (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Znaš kako, u zavisnosti gde živiš u kom delu grada negde su centrale novije, neke starije. Ja sam isto takav problem imao pre par godina sve dok nisu došli da zamene/poprave centralu.
    Možda im se ne isplati da samo zbog tebe šalju tehničara da čačka po centrali,a možda su samo idioti.

Iskusan Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2370

a sta bi da ti kroz tel liniju ide i tv signal i net i fiksni
    nema tu mnogo polemike, ako nisu u stanju da otklone kvar, a ugradili na nevidjeno bez provere da li centrala i instalacije mogu tu brzinu da podrze, samim tim ne ispunjavaju obavezu koja je ugovorom deklarisana, raskidas ugovor bez bilo kakvih penala.
    ja sam tako 10 dana bio bez neta, 5x je moj provajder telekomu slao dopis da provere portove , 4x su rekli da nije do njih da bi peti put otklonili kvar, znaci jasna ti je situacija, ili im je tesko bilo da ostave flasu iz ruku, odu i provere, ili ne znaju to da urade
    connect, respect, protect

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Problem jos uvek traje, nikoga iz telekome nije briga za to tako da cu da podnesem zahtev za reskidanje ugovora i obratiti se svom kablovskom operateru. Uzas bre puko sam ko zvecka nakon ovoga. Telekom me je razocarao potpuno. Hvala vam na odgovorima. Pogledajte stabilnost veze u retkim momentima kada je uspostavljena...

Ime:  suma2.jpg
Pregleda: 115
Veličina:  30,1 KB

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio SkunKavni Kreativac Pogledaj poruku
    Problem jos uvek traje, nikoga iz telekome nije briga za to tako da cu da podnesem zahtev za reskidanje ugovora i obratiti se svom kablovskom operateru. Uzas bre puko sam ko zvecka nakon ovoga. Telekom me je razocarao potpuno. Hvala vam na odgovorima. Pogledajte stabilnost veze u retkim momentima kada je uspostavljena...

Ime:  suma2.jpg
Pregleda: 115
Veličina:  30,1 KB
    Total nudi mix net do 20 mbps plus televizija za 2400 dinara (gore dole sto dinara). Bio kod coveka povezao mu adsl modem i odusevio se. Meri preko 16 Mbps, za te pare nema nigde bolje.

A telekom na tu foru oko losih linija godinama potkrada korisnike. Naplati ti 20 pusti 16 i uziva (a u nekim slucajevima i manje).
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Red_Zmaja Pogledaj poruku
    Total nudi mix net do 20 mbps plus televizija za 2400 dinara (gore dole sto dinara). Bio kod coveka povezao mu adsl modem i odusevio se. Meri preko 16 Mbps, za te pare nema nigde bolje.
    Uh ovo je veoma povoljna ponuda. SBB koji je moj kablovski provajder (steta...na ovaj totalov paket bih pristao momentalo) na svom sajtu ima u ponudi neke pakete ali su bas zakomplikovali stvari. Po onome sto sam procitao paketi su osmisljeni sa ogranicenjima razmene podataka u MB
    http://www.sbb.rs/Internet+paketi/328/Tarifni+Prepaid.shtml/nav_start=0/nav_start2=0 Moze li neko da mi pojasni na sta se konkretno odnose ovi MB-i u toj razmeni koju bih ostvario? Nije mi jasno, da ne lutam po forumima veovatno ce se javiti neko ko zna..
    Koliko sam ukapirao kablovski internet paketi su jako dobri sa veoma stabilnom vezom.
    Ocigledno da moja centrala i linija ne mogu da mi pruze vece brzine tako da ce adsl postati proslost u mom slucaju. Nakon vise od 48h nikakve veze evo malo se stabilizovala i kao radi normalno ali ne i zadugo, po dosadasnjem sablonu samo je pitanje casa kada ce opet poceti da pravi probleme.

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    95

Zasto gldas to, ti ides na flat home, ne zanima te koliko preneses:

http://www.sbb.rs/Internet+paketi/327/FlatHome.shtml/nav_start=0/nav_start2=0
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Red_Zmaja Pogledaj poruku
    Zasto gldas to, ti ides na flat home, ne zanima te koliko preneses:

http://www.sbb.rs/Internet+paketi/327/FlatHome.shtml/nav_start=0/nav_start2=0
    Da imas pravo, malo sam pozurio i nisam video da je staticka ip ustvari data kao dodatna usluga
    Cudno mi je vec dva dana adsl radi bez ikakvih problema. Zbunjen sam skroz, videcu sta mi je ciniti... Lock ili ne ja sam saznao sve sto me zanimalo na temu telekomovog adsl-a. Jos jednom hvala!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Opet se javlja isti problem! Gubim konekciju na svaka 2 minuta. Ne znam vise sta da radim, serviseri su dolazili 10 puta kod mene, nikakav konkretan odgovor nisam dobio, zaludjivanje dok ne puknem... e pa sad sam eksplodirao, raskidam ugovor jer ne mogu da ostvare ono na sta su se obavezali u ugovoru, ma boli me djon, ne mogu vise ovako. Zar ovo da placam i da im punim kasu?! A ne ne!!!!
    Neki predlog za dobrog i pouzdanog provajdera mozda neko da predlozi i tako?
    Telekom-uzas!!!!!!!!!!!
    Poslednji put ažurirao/la gost 64200 : 12.10.2013. u 21:41

Slične teme

1. Problem sa wireless adsl-om
    Autor ralemclaren u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.05.2010., 14:10
  2. Problem sa Telekom ADSL modemom
    Autor NeshaTheBigGuy u forumu Internet
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.10.2009., 19:47
  3. Problem s Telekomovim ADSLom
    Autor Snake Plissken u forumu Internet
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.09.2008., 21:11
  4. ADSL-veliki problem! Da li josh neko ima isti?
    Autor grki u forumu Internet
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 15.10.2006., 16:53
  5. adsl modem,router,3 kompa; problem sa netom
    Autor bufi_80 u forumu Internet
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.06.2005., 12:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku