da li je celulit kod dece pobediv

  • Začetnik teme necu da kazem
  • Datum pokretanja
Stvarno ne znam sta da ti kazem,uopste kad se radi o celulitu vrlo je tesko dati dobar savet.Kolju nas zenski polni hormoni.Moj ti je savet da potrazis savet u savetovalistu za ishranu,tamo ti lepo naprave plan ishrane ali takav da uneses sve potrebne sastojke a opet da izbacis ono stetno.Znaci tu nikakvo gladovanje ne pomaze.Probaj da nadjes dobrog masera kod koga ces ici na masaze sa tiomucaseom ali vodi racuna da to nije neka priucena kozmeticarka koja ce samo da ti napravi modrice.Obavezno idi na plivanje.Na taj nacin bi trebala da zaustavis napredovanje celulita jer to nije samo estetski problem vec i zdravstveni,to je bolest vezivnog tkiva i u pitanju je i losa cirkulacija tako da mozes da potrazis i savet reumatologa.Srecno!
 
Ja imam 21 godinu i celulit mi se pojavio tek ovog leta i istog leta nestao :) Kao sto rece prethodnik, plivanje JAKO pomaze - mene je ono skroz resilo bede. Plus, koristila sam kremu AMAI - pravi slovenacka firma Lek. Meni je ona pomogla, a ti probaj. Mislim da kosta oko 400 - 500 dinara.
Probaj da izbacis iz ishrane gazirana pica - POGOOTOVO koka kolu, onda brzu hranu, cpis (zbog soli). Jedi sto vise domace, kuvane hrane. I obavezno masaza! Srecno!
 

Back
Top