da li je celulit kod dece pobediv
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: da li je celulit kod dece pobediv

necu da kazem
    Guest

Podrazumevano da li je celulit kod dece pobediv

:? imam 11 god i imam celulit kako da ga pobedim i oslobodi se njega

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Stvarno ne znam sta da ti kazem,uopste kad se radi o celulitu vrlo je tesko dati dobar savet.Kolju nas zenski polni hormoni.Moj ti je savet da potrazis savet u savetovalistu za ishranu,tamo ti lepo naprave plan ishrane ali takav da uneses sve potrebne sastojke a opet da izbacis ono stetno.Znaci tu nikakvo gladovanje ne pomaze.Probaj da nadjes dobrog masera kod koga ces ici na masaze sa tiomucaseom ali vodi racuna da to nije neka priucena kozmeticarka koja ce samo da ti napravi modrice.Obavezno idi na plivanje.Na taj nacin bi trebala da zaustavis napredovanje celulita jer to nije samo estetski problem vec i zdravstveni,to je bolest vezivnog tkiva i u pitanju je i losa cirkulacija tako da mozes da potrazis i savet reumatologa.Srecno!

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano kreme

Ja imam 21 godinu i celulit mi se pojavio tek ovog leta i istog leta nestao Kao sto rece prethodnik, plivanje JAKO pomaze - mene je ono skroz resilo bede. Plus, koristila sam kremu AMAI - pravi slovenacka firma Lek. Meni je ona pomogla, a ti probaj. Mislim da kosta oko 400 - 500 dinara.
    Probaj da izbacis iz ishrane gazirana pica - POGOOTOVO koka kolu, onda brzu hranu, cpis (zbog soli). Jedi sto vise domace, kuvane hrane. I obavezno masaza! Srecno!

Slične teme

1. celulit pobediv?????
    Autor ninna u forumu Žene
    Odgovora: 1302
    Poslednja poruka: 16.02.2016., 10:43
  2. celulit?! :(
    Autor hAhaHahaH_devojka u forumu Žene
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 07.08.2005., 14:12
  3. celulit
    Autor Jessica u forumu Zdravlje
    Odgovora: 263