Jehovini svedoci pozivaju u Arenu, ulaz besplatan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Arianna

Buduća legenda
Banovan
Poruka
46.570
Jehovini svedoci pozivaju u Arenu, ulaz besplatan

Hrišćanska verska zajednica Jehovini svedoci zakazala je trodnevni kongres u beogradskoj Kombak areni, koji će se održati od 2. do 4. avgusta.

Na brošurama koje ovih dana dele članovi Jehovinih svedoka po svim delovima Beograda, po sistemu od vrata do vrata, piše da će kongres biti održan na temu "Božja reč je istina" i da će se, između ostalog, odigrati i dve drame koje će "oživeti biblijske priče i istaći njihovu pouku".

Da bi neko prisustvovao, ne mora biti Jehovin svedok, niti će to postati svojim prisustvom, navodi se na sajtu Kombank arene.

Ulaz se ne naplaćuje, podsećaju u brošuri, i nema sakupljanja dobrovoljnih priloga. Program svakog dana počinje u 9.20 i traje do 17 sati prva dva dana, a u nedelju se završava u 15.45.



http://www.pressonline.rs/info/drustvo/280698/jehovini-svedoci-pozivaju-u-arenu-ulaz-besplatan.html
 
sajt arene

http://www.kombankarena.rs/scc/events/details/312/Конгрес+Јеховиних+сведока


2.08.2013. - 4.08.2013.
Конгрес Јеховиних сведока


Тродневни обласни конгрес Јеховиних сведока ће ове године бити одржан од 2. до 4. августа 2013.


Овај конгрес има тему „Божја Реч је истина".
Та тема се темељи на стиху из Светог писма из Јеванђеља по Јовану 17:17.

Да би неко присуствовао, не мора бити Јеховин сведок, нити ће то постати својим присуством. Целокупан конгресни програм је отворен за јавност. Улаз је бесплатан.

Програм ће сваког дана почети у 9.20 часова.
У петак и у суботу програм ће се завршити у 17.00, а у недељу у 15.45 часова.

ИЗДВAJAMO:

У недељу, 4. августа, у 11.00 часова, биће одржано јавно предавање с темом „Шта је истина?".

Такође у недељу, у 13.40, биће изведена и драмска представа „Припреми се за предстојеће кушње"

ДОДАТНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ:

Оваj конгрес, са истим програмом, Јеховини сведоци одржавају у стотинама градова широм света, а списак локација и датума одржавања може се наћи на сајту www.jw.org.





svi ste srdacno pozvani :hvala:
 
Poslednja izmena:
samo 144000 ljudi u raju ili tako nesto ?

izvini pogresio si ili pogresno si informisan

Jehovini svedoci su religija u celom svetu a VEROISPOVEST je hriscanstvo

i to izvorno hriscanstvo


a taj broj 144 000 je Biblijski i nista vama ne znaci ( Otkrivenje 14 :1-5)

kakav Bi Bog bio kada bi odredio sao odredjeni broj za raj

Bog poziva SVe ljude da se spasu
preko Bozje reci...


dakle od vas zavisi da li cete dobiti spasenje u raju na Zemlji...

a samo odredjeni broj ljudi ide na nebo i njih bira sam Bog
na to se ne moze uticati

treba poznavati Biblijsku nauku
da bi se znale te pojedinosti

zato JS svima besplatno i nude proucavanje Biblije
jer na taj nacin neko moze da dobije spasenje

:hvala:
 
Poslednja izmena:
Jel se opet očekuje prazna Arena, negde oko 4000 svedoka, uključujući i one iz okruženja, kao prošli put? Zar nisu starešine mogle da zakupe neku manju salu, idealna bi bila hala sportova nedaleko odatle? Razliku u ceni ste mogli da uplatite u neku humanitarnu svrhu.

pa pogresno si informisan nije Arena prazna niti je bila

mi znamo koliko se ocekuje

a ti uplati u humanitarne svrhe

prvo humano je pozvati ljude besplatno na Biblijsku pouku u areni

Js se bave humanim radom i to besplatno a ostali sta rade?
 
Prošli put je bilo nategnuto oko 4000 svedoka, to je bila javna informacija i još je bilo fotografija iz Arene.
Jedno je očekivati, drugo koliko zaista dođe.
Ovo stvarno mislim, bespotrebno se bacaju toliki novci za praznu Arenu kad ima odličnih prostora za tu količinu ljudi. A što se tiče humanitarnih akcija, ne brini, ima ih dosta.
Taj poziv, koliko god da zvuči pošteno, ima nameru u pozadini. Ta namera nije nešto čime se jedan hrišćanin može ponositi.
 
Prošli put je bilo nategnuto oko 4000 svedoka, to je bila javna informacija i još je bilo fotografija iz Arene.
Jedno je očekivati, drugo koliko zaista dođe.
Ovo stvarno mislim, bespotrebno se bacaju toliki novci za praznu Arenu kad ima odličnih prostora za tu količinu ljudi. A što se tiče humanitarnih akcija, ne brini, ima ih dosta.
Taj poziv, koliko god da zvuči pošteno, ima nameru u pozadini. Ta namera nije nešto čime se jedan hrišćanin može ponositi.
pa nije tacno nisi bio pa ne znas

bilo je preko 5000

kongres je za nas prvenstveno

odakle tebi koliki novci se daju? ne znas zato ne izmisljaj

ko si ti da nekome pripisujes pogresne poticaje
to je zlo

ako vec hoces da znas od vlasti je dobijena arena za male pare ( jako povoljno ) zato tamo i odrzavamo kongrese

od sada pa nadalje

osim toga sami placamo sto si ljubomoran?

kolike pare ljudi daju za koncerte?

sto te pare ne daju u dobrotvorne svrhe?

ovo jeste kongres drugima besplatan jer smo mi platili

i to je humano
 
Poslednja izmena:
Naravno da me je briga i ja sam deo zajednice ovog grada. Tužno mi je kad vidim koliko je praznog propsotra ostalo i koliko je para bačeno uzaludno. Moj savet je najdobronamerniji, idite u salu koja odotgovra vašim portebama, ima oko 5.000 mesta za sedenja.
Šta su ti poticaji, nisam dugo korsitio susjedni jezik?

Od prošle godine:

"OKO četiri hiljade Jehovinih svedoka, uglavnom iz Srbije i Crne Gore, okupilo se u petak na kongresu te verske zajednice u beogradskoj "Kombank areni". Kao i prethodnih godina, i ovog puta skup ima biblijsku temu, a desetak predavača svojim besedama ulaziće u bit ovogodišnjeg slogana "Čuvaj srce svoje"
Iako su prethodnih godina Jehovini svedoci svoje kongrese držali u hali "Pionir", ove godine odlučili su da tri dana zakupe prostor najveće hale u Srbiji.

- Imamo dosta starijih članova i dece, pa su zbog veoma tople klime najbolji uslovi u "Areni" - priča Radenković.

Nije naodmet napomenuti da se cena zakupa "Arene" kreće od 20.000 do čak 30.000 evra po danu, u zavisnosti od toga koliko je tribina otvoreno. A ova manifestacija će trajati tri dana i nije teško izračunati koliki su troškovi...

- - - - - - - - - -

zasto si dosao ovde da siris religioznu mrznju?

Ja bih da vam smanjim troškove. Nudim se da vam vodim marketing, ti možeš da preuzmeš odnose sa javnošću. Samo moraš malo manje da friziraš podastke, svi su javni i lako dostupni. ;)
 
Odakle tebi da znas cenu?
Mi smo dobili po nizoj ceni jel ti krivo

- - - - - - - - - -

tako da moze nam se da imamo u Areni od sada pa nadalje

tj vec imamo od prosle godine :)

ne bih te vise zadrzavala :cao:

takodje imas pogresne informacije

bilo je preko 5000 a ne 4000 kako ti namerno pises

zao mi je valjda mi znamo koliko nas je bilo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top