ВИРУС МЕЂУ СРБИМА

Бл:
Како излечити вирус комунизма у СРБСКОМ народу. Сви предлози су добро дошли.
Istinom, sobom kao ugledom, verom u Boga i sirenjem vere kao zive vere i kao nauke, raskopavanjem dela komunistickih i njihovih lazi, vaspitanjem dece, borbom protiv lopovluka, korupcije, narkomanije i sektastva.
 
Бл:
Како излечити вирус комунизма у СРБСКОМ народу. Сви предлози су добро дошли.

Нажалост, мислим да је тај вирус неизлечив, осим
силом и терором - што апсолутно не приличи
онима који се боре против силе и терора.

Ситуација је ту беѕиѕлаѕна јер је тај вирус изгледа
и наследан - само погледајте КО се шврћка
по политици и ТВ екранима... трагедија...

Можда им треба дати ОНОЛИКО ТЕРИТОРИЈЕ колико их
има изоловати из и оставити их да и даље спроводе
"социјалистичко самоуправљање" и слична ср*ања,
само нико им неће давати кредите :lol:
 
King 7:
Бл:
Како излечити вирус комунизма у СРБСКОМ народу. Сви предлози су добро дошли.
Istinom, sobom kao ugledom, verom u Boga i sirenjem vere kao zive vere i kao nauke, raskopavanjem dela komunistickih i njihovih lazi, vaspitanjem dece, borbom protiv lopovluka, korupcije, narkomanije i sektastva.


Када смо код "раскопавања дела комунистичких", лист Национал објављује већ 27. наставака:
ПОДСЕТНИК ЗА КОМУНИСТЕ И ОНЕ КОЈИ КРИЈУ ЊИХОВЕ ЗЛОЧИНЕ.

Писац је иначе угледни књижевник Антоније Ђурић,
душа од човека, Равногорац, писао је познати
позоришни текс за Народно позориште "Солунци
говоре".

Он из дана у дан објављује гнусне и небројене
крваве комунистичке злочине КАО ЗЛОЧИНЕ КОЈЕ СУ
УЧИНИЛИ СРБИ СРБИМА... надам се да *ебени тужиоци
раде свој посао и да ће почети са откопавањима
бројних масовних гробница које су напунили ови
злочинци...
 
eremita:
King 7:
Бл:
Како излечити вирус комунизма у СРБСКОМ народу. Сви предлози су добро дошли.
Istinom, sobom kao ugledom, verom u Boga i sirenjem vere kao zive vere i kao nauke, raskopavanjem dela komunistickih i njihovih lazi, vaspitanjem dece, borbom protiv lopovluka, korupcije, narkomanije i sektastva.


Када смо код "раскопавања дела комунистичких", лист Национал објављује већ 27. наставака:
ПОДСЕТНИК ЗА КОМУНИСТЕ И ОНЕ КОЈИ КРИЈУ ЊИХОВЕ ЗЛОЧИНЕ.

Писац је иначе угледни књижевник Антоније Ђурић,
душа од човека, Равногорац, писао је познати
позоришни текс за Народно позориште "Солунци
говоре".

Он из дана у дан објављује гнусне и небројене
крваве комунистичке злочине КАО ЗЛОЧИНЕ КОЈЕ СУ
УЧИНИЛИ СРБИ СРБИМА... надам се да *ебени тужиоци
раде свој посао и да ће почети са откопавањима
бројних масовних гробница које су напунили ови
злочинци...

Слажем се само треба пазити.
 
Како да не, ево ноге изломише од трчања.
Све го партизан до партизана на власти.
Минићи, Ковачевићи, Ђиласи, Тадићи, Мићуновићи, Богдановићи...
 
King 7:
Бл:
Моје скромно мишљење је да га треба разобличити прво, па после похапсити,а ако неби било резултата онда тек на крају на исти начин на који су они нас и ми њих.
Samo da se ne ravnjaju nasa dela sa njihovima. Mi smo Hristovi.

Тако је БРАТЕ.
 
Како да не, син комунистичког судије који је послат код тетке у Београд да га не би појео мрак.
Коштунице су познате по томе што су се штелале у сваком режиму још од Обреновића.
 
Бл:
King 7:
Treba da se vrati vera u narod. Veliko je bezboznistvo i zlo. Kad se Bozije vrati medju ljude njima mesta nece biti, kao pacovi ce se povuci u rupe. A posle, nek potegne pusku ako sme ili da zove na revoluciju...

Само трба што пре,све нас је мање. демонократија, социјализам, европа и сл.срања.
Borim se svim svojim sto imam. Hvala Bogu na svemu sto mi dade. Pa i pucali su na mene dvaput bezboznici.
 
King 7:
Бл:
King 7:
Treba da se vrati vera u narod. Veliko je bezboznistvo i zlo. Kad se Bozije vrati medju ljude njima mesta nece biti, kao pacovi ce se povuci u rupe. A posle, nek potegne pusku ako sme ili da zove na revoluciju...

Само трба што пре,све нас је мање. демонократија, социјализам, европа и сл.срања.
Borim se svim svojim sto imam. Hvala Bogu na svemu sto mi dade. Pa i pucali su na mene dvaput bezboznici.

?????
Што, када где???
 
Бл:
King 7:
Бл:
King 7:
Treba da se vrati vera u narod. Veliko je bezboznistvo i zlo. Kad se Bozije vrati medju ljude njima mesta nece biti, kao pacovi ce se povuci u rupe. A posle, nek potegne pusku ako sme ili da zove na revoluciju...

Само трба што пре,све нас је мање. демонократија, социјализам, европа и сл.срања.
Borim se svim svojim sto imam. Hvala Bogu na svemu sto mi dade. Pa i pucali su na mene dvaput bezboznici.

?????
Што, када где???
devedesetih, duga prica...
 
PAC-PAC:
Како да не, син комунистичког судије који је послат код тетке у Београд да га не би појео мрак.
Коштунице су познате по томе што су се штелале у сваком режиму још од Обреновића.

Колико знам Војислав је био Дамјановић, али је
променио презиме у Коштуница, и отац му
није био комунистички судија.
 
zox:
Бл:
Како излечити вирус комунизма у СРБСКОМ народу. Сви предлози су добро дошли.

Ne budali majmune!Srbiji je bilo mnogo bolje dok je na njenoj zastavi bila petokraka!Srbiju treba leciti od vas nacionalistickih i klerofasistickih somova!

Мајмун ти тата, па ви комунисти учите дарвина и ту мајмунску науку. Ја см ПРАВОСЛАВАЦ мене је БОГ СТВОРИО.
П.С Сомино глупа комунистичка
 

Back
Top