Da li su žene mazohisti?

Ne verujem ja u tu legendu sto se siri.

Ili jesi ili nisi bezobrazan.
E sad. Mozda si mislio na opreznost, na dozu tajanstvenosti umesto iskrenosti i maksimalne otvorenosti, na malo sarkazma po potrebi i slicne finese...a?
Jer bezobrazluk je ravan nekulturi.
 
Otkako sam postao bezobrazan imam vise uspeha kod žena nego ranije kada nisam bio takav.

E blagiš se tebi :aha:

Inače teško da to ima veze s bilo čime osim sa tim da li ti je do nekoga stalo manje/više ili ti se ebe baš ... Lično ne vidim poentu veze (kres varijanta ok) sa nekim do koga ti uopšte nije stalo, ali razni ljudi razne želje/volje/običaji :aha:
Što se tiče reakcije na tvoj "bezobrazluk" odgovor je vrlo prost, radi se o ljudskoj suijeti i samim tim većem izazovu i tu bih se složio sa Ninom da je podjednako zastupljena kod oba pola :aha:
 
Нису мазохисти већ се уплету у своју мрежу па онда из "суве памети" пређу у глупост... Манипулишу, праве сра*а ово и оно, и све то тако, неке који ће према њима бити ок од*ебу, а онда добију тај трип "е овог ниједна није имала ја ћу га имати", и онда се самом том изјавом себи посере на живот... И то је тако, ако ти некој кажеш да ћеш је звати сутра око пет и стварно то урадиш то ће бити у фазону "па ок" или ће бити пропраћено причом "види овог мајке ти зове тачно тад и тад", а ако је позовеш за 10 дана то ће бити као "уууу јавио се"... Што се више спрдаш више ће их бити, то ти је закон.
 
Ne znam, mozda treba samo malo biti djubre i lupiti sakom o sto ponekada.

Obicno zene kazu, sada mozda varira od osobe do osobe, da vole muskarca koji im ne povladjuje i koji "ne da" da bude sve po njenom.
Mada ne znam kako bi te zene reagovala kada bi im neko rekao "ajde, ne kaki, necu da te slusam / necu da idem kod tvoje mame, drugarice, kume na rodjendan".

Cisto sumnjam da bi onda bilo "e on ima svoj stav, ne boji se da kaze sta misli, ima svoje je, ne povladjuje mi, jos vise ga volim". Vise mislim da ce tada biti, "ne treba mi ovakav svojegalavi kreten".

Ne znam, mozda ljudi koji nemaju alternativu i koji se boje da ne mogu naci nekog drugog trce za kretenima i "kidaju" se oko takvih muskaraca i zena.
 
Na primer udaranje po guzi za vreme seksa. Po mom iskustvu vecina zena uziva u tome. Posledica udaranja je bol. Uzivanje u bolu je mazohizam.



Ja nisam prirodno bezobrazan, ali jesam bezobrazan po svom ponasanju (glumim).
:lol:
images
 

Back
Top