Da li ima jos onih koji sumnjaju u postojanje kreatora NSP?

Greska je sto se sve i svasta naziva zaverom. Zavera je nesto sto ne moze da se otkrije tako lako.
A dugorocni planovi i interesi postoje, taj deo je sasvim jasan. Velike sile dolaze i prolaze, nista neobicno. Vec do sada smo videli toliko takvih primera da se ja cudim sto se iko vise cudi gledajuci takve pojave.

I da dodam jos nesto - to sto sada nazivaju novim svetskim poretkom... to nije prvi put da se poredak menja. To je ne znam ni ja koji put u nizu. Jeste prvi tokom naseg zivota... ali nismo mi merilo svih stvari, istorija je valjano merilo.
 
Greska je sto se sve i svasta naziva zaverom. Zavera je nesto sto ne moze da se otkrije tako lako.
A dugorocni planovi i interesi postoje, taj deo je sasvim jasan. Velike sile dolaze i prolaze, nista neobicno. Vec do sada smo videli toliko takvih primera da se ja cudim sto se iko vise cudi gledajuci takve pojave.

I da dodam jos nesto - to sto sada nazivaju novim svetskim poretkom... to nije prvi put da se poredak menja. To je ne znam ni ja koji put u nizu. Jeste prvi tokom naseg zivota... ali nismo mi merilo svih stvari, istorija je valjano merilo.

Naravno a kada se DOKAŽE onda bude kasno...
Recimo Jevreji...
Kad se dokazalo zašto se "ono" radilo po Americi tokom šezdesetih a koja je mešavina svih nacija i religija
dobismo Jevrejsko cerekanje uz brojanje novca zbog desetine miliona osakaćenih TUDJIH beba
a što su oni naplaćivali a sa BLOOD MONEY podmićivali kongrsmena za dalje sakaćenje po belom svetu
ukključujući i vojne intervencije zbog kojih se ostajalo i bez GORNJE glave

kaži da spamujem, biće mi lakše
 
Greska je sto se sve i svasta naziva zaverom. Zavera je nesto sto ne moze da se otkrije tako lako.
A dugorocni planovi i interesi postoje, taj deo je sasvim jasan. Velike sile dolaze i prolaze, nista neobicno. Vec do sada smo videli toliko takvih primera da se ja cudim sto se iko vise cudi gledajuci takve pojave.

I da dodam jos nesto - to sto sada nazivaju novim svetskim poretkom... to nije prvi put da se poredak menja. To je ne znam ni ja koji put u nizu. Jeste prvi tokom naseg zivota... ali nismo mi merilo svih stvari, istorija je valjano merilo.


zavera je kada se nesto radi u tajnosti - mimo volje i znanja javnosti.
reci mui da li se svestske odluke o kljucnog znacaja sprovode planski s dopustenjem javnosti?
Pa svi smo svedoci da ne.
ocigledan je primer gusenja privrede u zemljama koje treba da budu kolonijalizovane.
S druge strane zemlje koje su izvan ovog okvira, ekonomski se razvijaju i rastu.
 
Sluzi za unistavanje srpkog roda i poroda.


Par grupacija iz NSP ima izuzetan problem koga da podmite od Srba
pošto im je nejasna ova seljačka papazjanija gde svako svakome tera inat
a da bi lično on došao do para

Naravno, kao siomašna regija koja može danas da se poredi sa nekim afričkim plemenima bez pardona
postaje totalno nezanimljiva i za ove grupacije koje pokušavaju decenijama da nadju ključ

A ključ je jednostavan - gadni selja željan da pobegne od motike radi sve i svašta da bi se dokopao grada
a onda pristaje na sve i svašta da bi ostao u gradu, samo da ne bude raj motike koja ga odhranila

Naravno, bolno je saznanje da to nažalost izgleda - ne može više :(
 
zavera je kada se nesto radi u tajnosti - mimo volje i znanja javnosti.
reci mui da li se svestske odluke o kljucnog znacaja sprovode planski s dopustenjem javnosti?
Pa svi smo svedoci da ne.
ocigledan je primer gusenja privrede u zemljama koje treba da budu kolonijalizovane.
S druge strane zemlje koje su izvan ovog okvira, ekonomski se razvijaju i rastu.

Ono u cemu su oni koji odlucuju najveci strucnjaci je postavljanje pogresnog pitanja. Pogresnog zato sto svaki odgovor (i 'da' i 'ne') donosi promenu koja njima odgovara.
Mi moramo da se zapitamo - da li je pitanje koje nam se postavlja pravo... da ne navodim sad primere.
 

Jeste

A to što nema para nema veze sa NSP-om nego sa neradom :D
Uspeh se ne stiče "na foru" :D

To što radi NSP nema veze sa podvaljivanjima seljačkim za 5 evra ugradnju pa ako uspe fora :D
Ako ne uspe onda kriva Amerika :D

- - - - - - - - - -

Ono u cemu su oni koji odlucuju najveci strucnjaci je postavljanje pogresnog pitanja. Pogresnog zato sto svaki odgovor (i 'da' i 'ne') donosi promenu koja njima odgovara.
Mi moramo da se zapitamo - da li je pitanje koje nam se postavlja pravo... da ne navodim sad primere.

Naravno
Recimo medicina...

Svaki student polaže Hipokratovu zakletvu
medjutim...

Nije li Mengele živeo mnogo duže od Hipokrata?
Zato bi smo se lečili po savetima kratkoživećeg?
 
Ма о каквом напретку ти говориш? Јел о чиповању људи које нам свима владари из сенке припремају? Јел то тај ,,напредак" о коме говориш?

.

Pa vama je i JMBG sredstvo NSP-a da vas uvek nadju, a to sto su vas naterali da zivite po gradovima organizovano, umesto slobodnu u divljini je stara latinska prevara. Vi ste pomahnitali ljudi.
 
. . .

Sad kad te argumentima pokopao prvo se vadiš na spamovanje a onda vredjaš?
To što neko, na svu sreću, nema tvoju pamet nikako ne znači da je za lečenje

Možda je za lečenje onaj koji pristaje da radi "na crno" u svojoj zemlji za 170 evra mesečno
a socijalna pomoć u Nemačkoj je 400 evra da ne radiš ništa plus ti država plati smeštaj a imaš i tri obroka

Tu ništa nije kriv NSP

Da NSP nije krive zbog toga što danas pola stanovništva nema zdravstvenu knjižicu?
Ili što nezaposleni moraju da plaćaju mesečnu "članarinu" ako im roditelji imaju dobru penziju
koja pripada roditeljima a ne nezaposlenima plus je ne mogu naslediti?

Uskoro mogu da očekujem, po toj logici, ako mi brat od tetke vojno lice pa sa ženinom platom prelazi 100.000 dinara, da ja nikako ne mogu da budem socijalni slučaj?

Interesantna ova država...
Posle se ljutite kad tamo po belom svetu kažu da su Srbi LUD NAROD?
A šta je ovo braćo sad? Ko ovo ovako živi?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi, a glupim ljudima je nemoguce pametno odgovarati.


e a znaš ŠTA JE NAJLUDJE?

Kad političari OTPIŠU TERITORIJU a ovi dodju na forum pa kažu - jao šteta, jao šteta
otvore par tema sa po 5-6 strana

ali

REKLA NATAŠA KANDIČ
pa to se stigne do 82-ge strane očas posla

oni još ne razlkuju RADITI od KAZATI
pošto su to njihovi sistemi funckionisanja na poslu - ne rad nego prazna priča u formiranoj ekipi koja se drži u prijatnom ambijentu

Zato su izgubili osećaj šta znači PRIČATI
a šta znači URADITI

tako da je MNOGO STRAŠNIJE kad Nataša Kandić KAŽE
nego kad PATRIOTE OTPIŠU TERITORIJU

A i tu je bitan redosled - ne može mirnim putem da se otpiše "kako su mislile demokrate"
nego mora uz tudje žrtve, samo mene da ne pozovu jel će pobegnem kod babe pod suknju,
pa da posle vitlamo umrlicama i otpišemo teritoriju

Nije li tako?
 
Poslednja izmena:
Ками и ови остали ЛДП-овци упропастише тему. Иначе, за оне које стварно занима ова тема ево једне књиге о томе како се један човек борио ппротив завере глобализма и против креатора новог светског поретка:

http://politikym.net/biblioteka/kniga_stalin_protiv_zagovora_globalistov.htm
 
Ками и ови остали ЛДП-овци упропастише тему. Иначе, за оне које стварно занима ова тема ево једне књиге о томе како се један човек борио ппротив завере глобализма и против креатора новог светског поретка:

http://politikym.net/biblioteka/kniga_stalin_protiv_zagovora_globalistov.htm

Interesantno stivo.
Ipak aktuelnije je nesto sto se desava sada. Stvari postaju sve vidljivije i visdljivije. Naravno ako izuzmemo retarde kao i one koji jednostavno nece nista da vide i znaju.
 
tebi objasniti , trebalo bi vremena i strpljenja.Prati temu, mozda nesto bude i za tebe.

t9411.gif
 

Back
Top