Ne znam gde sta da radim vise!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Filip Stamenkovic

Zainteresovan član
Poruka
357
Imam devojku i pre jedno 2 nedelje je otisla na more, do tad smo se culi svaki dan vidjali svaki drugi i kad smo bili zajedno savrsenije nije moglo biti :D
Rekla mi je ono da se nikad nie osecala sigurnije i neke stvari je prvi put samnom probala :D
U svakom slucaju bilo nam je lepo... Onda je otisla na more gledali smo se preko skajpa skoro svaki dan 10-20 min smo pricali kakav je kome bio dan i tako to.
Onda je dosao mrtvi petak 19.07 je** mu ja sve. Tada smo pricali i rekla mi je aj cujemo se sutra ali nista do danas nijedna poruka!!! nista!!! ja ono necu da je smaram na moru je
neka se odmori i sva ta sranja ali brate brinem koji vrag sta se tamo desava... Onda sam postao frik i trazio sta je radila na face-u i video da je bilo nekih aktivnosti.
U sustini ne mogu da je skiem sa uma stalno mi grize potiljak i sanjam kako je sa nekim drugim... Morao sam sa nekim ovo da podelim onako annimski :D

Hvala... Saveti i komentari su dobrodosli.
 
Koliko vremena ste zajedno?

Mesec dana... nisam imao puno devojaka i kad mi naiddju cuvam ih ko malo vode na dlanu. i veran sam i sve to. Na ovu sam se bas naprzio zato sto se nekako kapiramo ono njen mentalni sklop mi je extra! i zeleo bih da
nam veza bude duga

- - - - - - - - - -

Biće sve ok nađi neku i opali je

ne mogu to da uradim a imam dosta prilika i strasno sam izbirljiv sto se tice devojaka
 
Mesec dana... nisam imao puno devojaka i kad mi naiddju cuvam ih ko malo vode na dlanu. i veran sam i sve to. Na ovu sam se bas naprzio zato sto se nekako kapiramo ono njen mentalni sklop mi je extra! i zeleo bih da
nam veza bude duga

- - - - - - - - - -



ne mogu to da uradim a imam dosta prilika i strasno sam izbirljiv sto se tice devojaka

Kakav danak neiskustvu.
 
Mesec dana... nisam imao puno devojaka i kad mi naiddju cuvam ih ko malo vode na dlanu. i veran sam i sve to. Na ovu sam se bas naprzio zato sto se nekako kapiramo ono njen mentalni sklop mi je extra! i zeleo bih da
nam veza bude duga

hm, pazi tanka je granica izmedju ''cuvam ih kao malo vode na dlanu'' i ugusio sam je.

... a mesec dana nije dovoljno ni da je vidis u svim majicama koje ima... tako da relax... :)
 
Ja sad ne znam da li je realno da se ona jeebe tamo sa nekim ili ljudi jednostavno zele da se osecam lose. Ako ja mogu da izdrzim koleginicu koja mi se nabacuje 6 meseci drugaricu koja mi legnee u krevet i kaze sta ti se kod mene najvise svidja likusu koja mi namiguje u trolejbusu mislim da ona ako je dobra osoba moze isto da izdrzi tamo neke likove i koja je ponta prevare uopste?
 
Mesec dana... nisam imao puno devojaka i kad mi naiddju cuvam ih ko malo vode na dlanu. i veran sam i sve to. Na ovu sam se bas naprzio zato sto se nekako kapiramo ono njen mentalni sklop mi je extra! i zeleo bih da
nam veza bude duga

Neiskustvo, zato si se i vezao tako brzo sto ti je kardinalna greska koju ces ponavljati dok ne shvatis neke stvari u vezi ljudi. Kod mnogih devojaka ali i muskaraca postoji visok stepen emotivne nezrelosti, a to se ispoljava na taj nacin sto ces sa tom osobom uzivati u ne znam kakvoj ljubavi da bi naprasno jednog dana dobio odgovor da je ljubav na njenoj strani nestala. Naravno ljubavi nikada nije ni bilo vec je to bio samo odraz nestabilnog ponasanja te osobe zato pamet u glavu i sacekaj malo pre nego sto se predas u potpunosti i obavezno testiraj osobu koliko je spremna da se zalozi za tebe kroz neke usluge.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top