Zasto u Srbiji plata nije rasla s'obzirom da je ukinut vojni rok!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Zasto u Srbiji plata nije rasla s'obzirom da je ukinut vojni rok!

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1765

Podrazumevano Zasto u Srbiji plata nije rasla s'obzirom da je ukinut vojni rok!

Zasto,kako?

Drzava je prestala da hrani i izdrzava stotine hiljada vojnika godisnje gde su te pare djindjicevci?

A lopovi jedni?
    supreme commander of the universe

Aktivan član 903 (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Zasto u Srbiji plata nije rasla s'obzirom da je ukinut vojni rok!

Kakve veze rast plata ima sa ukidanjem vojnog roka?

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2196

Podrazumevano Re: Zasto u Srbiji plata nije rasla s'obzirom da je ukinut vojni rok!

zato sto su sve te pare opljackali i pokrali lopovi i veleizdajnici , sluge CIA i srbozderski EU-talibani iz DS-a, SNS-a, SPS-a, LDP-a , URS-a.

Zainteresovan član Jagger.. (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Citat Original postavio AZTEC Pogledaj poruku
    Zasto,kako?

Drzava je prestala da hrani i izdrzava stotine hiljada vojnika godisnje gde su te pare djindjicevci?

A lopovi jedni?
    Ja sam čuo da su preusmerene za paralelne srpske institucije na KiM...

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1765

Citat Original postavio 903 Pogledaj poruku
    Kakve veze rast plata ima sa ukidanjem vojnog roka?
    Nikakve,samo sto je budzet trijes puta veci.

Citat Original postavio Jagger.. Pogledaj poruku
    Ja sam čuo da su preusmerene za paralelne srpske institucije na KiM...
    Lose si cuo
    supreme commander of the universe

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Dobro pitanje.

Sve se mulja oko nas, je l' gledao neko cirilicu sinoc?

Onaj lik iz centra za antiterorizam je pokidao, sve je otkrio, tacna imena sve sve.
    Glavni moskri u Srbiji je Veljovic.

Aktivan član 903 (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Ako je budžet veći,to nama što nismo na državnim jaslama ništa ne znači.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2196

Citat Original postavio Wrong Turn Pogledaj poruku
    Dobro pitanje.

Onaj lik iz centra za antiterorizam je pokidao, sve je otkrio, tacna imena sve sve.
    Sta je reko taj iz Cirilice za Veljovica?

Берекин je trenutno na forumu
    Бринем своју невољу,то ме весели!
    Elita Берекин (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

"како је до непрепознавања доведена суштина преваре"

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Pare za vojsku nisu ukinute. Ako se dobro secam, nas vojni budzet nije nesto narocito menjan, nego samo broj ljudi. Predvidjeno je da ovaj manji broj ljudi ima bolje uslove, sto moze da bude presudno.

Sto se samih plata tice - postoji samo ono sto sami napravimo. Koliko vredno radimo tolike su nam i plate. Prosecna plata od oko 400 evra znaci da mi jos uvek uglavnom zabusavamo.

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Sta je reko taj iz Cirilice za Veljovica?
    Evo link http://teslavision.tv/video/diaspora-broadcast-network/irilica-2272013.html

Ne secam se bas svega sad.

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Pare za vojsku nisu ukinute. Ako se dobro secam, nas vojni budzet nije nesto narocito menjan, nego samo broj ljudi. Predvidjeno je da ovaj manji broj ljudi ima bolje uslove, sto moze da bude presudno.

Sto se samih plata tice - postoji samo ono sto sami napravimo. Koliko vredno radimo tolike su nam i plate. Prosecna plata od oko 400 evra znaci da mi jos uvek uglavnom zabusavamo.
    Sto je najgore ti ljudi nisu uopste profesionalizovani i nista novo-ozbiljnije vec 20 godina nije uslo u vojsku.

Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Dobro pitanje.

Gledao... i snimio

Svi gosti su bili dobri. Antiteror profa je bio odlican u konstatovanju stanja - mada nije mnogo toga najavio o putu izlaska iz ovoga gde smo sada. Istina, najavio je kandidovanje na izborima... videcemo.

Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Pustili su tek od 21:43 - bez prvih 20-25 minuta. Ne kazem da je prvih 20 minuta bilo presudno - nego nije postavljena cela emisija.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2196

Pustili su tek od 21:43 - bez prvih 20-25 minuta. Ne kazem da je prvih 20 minuta bilo presudno - nego nije postavljena cela emisija.
    na koji minut je to za veljovica bas da cujem.

GolubBabic nije na forumu
    РЕПУБЛИКА СРПСКА НИКАД' НЕЋЕ БИТИ ТУРСКА!
    Domaćin
    Učlanjen
    17.12.2010.
    Pol
    muški
    ЗЕМЉА ОЦА МОГА ЗЕМЉА БРАЋЕ МОЈЕ Тамо ђе се гусле чују
    Reputaciona moć
    173

reko sam svoje misljenje na drugoj temi,nece da moze tek tako lako da vam plata raste,mozda kad predate vojvodinu,mozda rasku,i jug srbije i presevsku dolinu tek onda mozda vam plata naraste
    Banjaluka

https://www.youtube.com/watch?v=tVM-f2PKiYk

Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    na koji minut je to za veljovica bas da cujem.
    MIslim da nije na pocetku (koji ovde nedostaje), ali svakako preporucujem da ceo taj raspolozivi snimak pogledas, vredi.
    Desava se i da sama Hepi tv okaci na youtube, pogledaj i tamo.

Nasao sam link:
    https://www.youtube.com/watch?v=MxQ2oxwmzqs

Edgar Huver je bio pomenut kao covek koji je izjavio da mafija u Americi ne postoji.

Domaćin
    Učlanjen
    15.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Pravo pitanje je zasto bar nesto od naoruzanja nije kupljeno kada je vec ukinut vojni rok i kada su se ustedele velike pare tim cinom.Da ne govorimo koliko je para ustedjeno unistavanjem T-55 tenkova i ostalog oruzja u prisustvu americkog ambasadora Montgomerija.

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Sinoc sam imao problema sa IPTV-em pa sam pola stvari pohvatao

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dragon986 Pogledaj poruku
    Pravo pitanje je zasto bar nesto od naoruzanja nije kupljeno kada je vec ukinut vojni rok i kada su se ustedele velike pare tim cinom.Da ne govorimo koliko je para ustedjeno unistavanjem T-55 tenkova i ostalog oruzja u prisustvu americkog ambasadora Montgomerija.
    Jedan T-55 kosta 2000 evra, istopljeno ih je 150, nesto je prodato, a nesto se jos nalazi u rezervi, nekih 200 komada...
    Bice valjda nesto kupovine sad od Rusa, mada to nije kesom nego u naturi ili kredit.

Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Ne treba da se stedi na ukupnoj sumi. Mi mnogobrojni (bio sam u vojsci 2002.) ali koji smo jeli pasulj i imali opremu ne bas u sjajnom stanju... To nije tako dobro. Bolje da nam vojska bude manja, ali da se u proseku ne jede pasulj nego meso, da oprema ne bude ocerupana i stara i nego nova i podmazana.

Veoma poznat kristiansand (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio AZTEC Pogledaj poruku
    Zasto,kako?

A lopovi jedni?
    Pa u hodu je osnovana i razvijana placena vojska. Treba i oni neki lebac da jedu. Placena vojska je skuplja od redovne.
    UKIDANJE POL. PARTIJA, DIREKTNI IZBORI, NEZAVISNA R.S-ska
    "NEPARTIJSKA DEMOKRATIJA I AUTONOMIJA OPŠTINA U SRBIJI",FB GRUPA

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1290

Ne treba da se stedi na ukupnoj sumi. Mi mnogobrojni (bio sam u vojsci 2002.) ali koji smo jeli pasulj i imali opremu ne bas u sjajnom stanju... To nije tako dobro. Bolje da nam vojska bude manja, ali da se u proseku ne jede pasulj nego meso, da oprema ne bude ocerupana i stara i nego nova i podmazana.

У рату ће сигурно конобари да ти понуде мени, да изабереш које ћеш јело...

Ах, да, заборавих - Србија више никад неће ратовати!
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Domaćin
    Učlanjen
    15.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Ja smatram da je bolje da nam vojska bude veca.Zemlja koja kao susede ima Hrvatsku,BIH,Madjarsku,da ne govorimo o Kosovu ne moze imati vojsku od 20-tak hiljada ljudi.Jedino ako su svi na nivou Delti ili Zelenih beretki a znamo da nisu.

Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Citat Original postavio SURbel Pogledaj poruku

У рату ће сигурно конобари да ти понуде мени, да изабереш које ћеш јело...

Ах, да, заборавих - Србија више никад неће ратовати!
    Ne znamo da li cemo. Nemam mogucnost da predvidjam buducnost, a i ne pricam ja samo o pasulju. Jel nekome ovde pada na pamet jedan problem, samo jedan - sta ako neko ima malo pohabanu pusku, koja malo 'vuce' pri gadjanju. Treba prvo da se priviknes na pucaljku, pa da gadjas. A to je samo jedna stvar - kada se nema dobra oprema... a moze zivot od toga da ti zavisi.

- - - - - - - - - -

Ja smatram da je bolje da nam vojska bude veca.Zemlja koja kao susede ima Hrvatsku,BIH,Madjarsku,da ne govorimo o Kosovu ne moze imati vojsku od 20-tak hiljada ljudi.Jedino ako su svi na nivou Delti ili Zelenih beretki a znamo da nisu.
    A sta ce nam? Da se dicimo i hvalisemo? Ako ce neko da nas napadne, to je momentalni napad na svim granicama, za sta nama treba bar 500 hiljada ljudi. Toliko ne mozemo da drzimo na dug rok.

Slične teme

1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.07.2013., 11:15
  2. Odgovora: 523
    Poslednja poruka: 28.11.2010., 11:04
  3. Prosecna plata u Srbiji u februaru 2010
    Autor trunks_ u forumu Politika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 05.06.2010., 20:39
  4. Najmanje vredi plata u Srbiji
    Autor SSJ4 u forumu Politika
    Odgovora: 24