Zlatar i turizam na Zlataru

siju i miju

Poznat
Poruka
8.280
Da li je neko skoro bio na Zlataru ? :heart:

Meni je iskreno rečeno Zlatar lepši od Zlatibora :) još nije tako urbanizovan i nalickan,nakićen sa radnjama,šarenišom...ipak je prava planina,a ne mesto gde ćemo da "skoknemo ili trknemo" kao što se to obično dešava kada je u pitanju Zlatibor.
 
Titova vila na Zlataru

0f2sJQX.jpg
 
Nova varos tacnije Zlatar sta reci sem reci LEPOTA BOZIJA koje nema nigde u svetu.TO JE SRB ST.MORITZ ali za one ko zna.Na slikama je Hotel PANORAMA i titova vila ali sta ne znate evo jedne male tajne u ovoj Titovoj vili postoji ulaz podzemni u BUNKER. Inace na desnu stranu je mesto "Stacionar" mesto izlaza NAJLEPSI DEO U SRBIJI ako mene pitate.
PEDIVNO UVECE posmatrati ZVEZDE uh ljudi pa to je MILINA BOZIJA...
Samo da ze ne UPROPASTI... Molim vas narode CUVAJTE NAM LEPOTE od BOGA DATE nemoj te radi svoje POHLEPE unistavati lepotu BOZIJU!!!
sije mije BRAVO za slike ha haha... ULEPSALA SI MI DAN ...............Hvala puno...

- - - - - - - - - -

inace napomenuti kad se dolazi u Novu Varos skrene se na levu stranu pravac Sjenice i nakon par km pred vama se ukaze SVA BOZIJA LEPOTA ZLATARA

- - - - - - - - - -

narod prost,posten,radan... sve najbolje.... Veliki radnici i POSTOVAOCI PRIRODE!!!
 

Back
Top