Muzika

Nije problem, moze se prevazici i u nekim intimnim zajednickim trenucima slusati nesto sto prija uhu i jedne i druge strane.
Ovako za neku dublju vezu ili zajednicki zivot moze postati problem ako neko nema bar malo tolerancije prema onoj drugoj strani.
Uglavnom mislim da se vecina nadje na nekoj sredini zajednickoj.
A licno slusam dosta vrsta muzike, al kad bi mi neko pustio za sex Daru Bubamaru mislim da bih pobegla glavom bez obzira:mrgreen:
Bio tako neki sto je pokusavao da me smara sa iskljucivo jednom te istom grupom i to svaki put ne uvazavajuci moj ukus uopste, posledica toga je da je kratko trajalo, al i onako ta vezica nije imala perspektivu, pa je ovo doslo ko kec na jedanaest, nije uopste bilo presudno....:)
 
Al ste svi tolerantni, u rotkvicu :)))

Meni bi bio problem, naravno, jer ukus za muziku (kao i za bilo šta drugo) čini deo te osobe.
Ne moramo da slušamo/volimo sve isto, ali bar da gajimo naklonost ka sličnim stvarima je ok.
 
Zavisi. Ako neko omalovazava tvoj uskus i obrnuto, to nije to.

Ako muzika opisuje neciju licnost i psihu, ona imamo problem, jer ako ja volim ozbiljnu muziku, a ona voli Cecu i JK, malo tesko da cemo se psihicki poklopiti. To je generalizacija, ali po mom licnom iskustvu je bilo tako, ona zeli u klub, koncert, ja zelim da kuliram uz ovu muziku, ja sam smor sa tom muzikom za nju i sl.

A jos ako neko velica muzicare, balavi za njima, vidi ih kao bogove, ono fanaticno sto bi rekli, kakvi su vecina neizivljenih fanova, to me zestoko odbija.
 
Vas dvoje slušate različitu vrstu muzike, jel to problem?

nije problem ako moze da se podnese
problem je recimo ako slusa narodnjake, blek metal i te fazone, sa takvim ne bih mogla
problem je ako ne samo da slusa rok/blek/metal sta god, nego se i tripuje da je ovca u stadu pa se oblaci u tom fazonu....mislim obozavam te sto misle da su individualci i mnogo su razlicitih od drugih tako sto ce da se oblace po nametnutom dres kodu vrste muzike koju slusa :zcepanje:
 
nije problem ako moze da se podnese
problem je recimo ako slusa narodnjake, blek metal i te fazone, sa takvim ne bih mogla
problem je ako ne samo da slusa rok/blek/metal sta god, nego se i tripuje da je ovca u stadu pa se oblaci u tom fazonu....mislim obozavam te sto misle da su individualci i mnogo su razlicitih od drugih tako sto ce da se oblace po nametnutom dres kodu vrste muzike koju slusa :zcepanje:

cek-da-ti-sklonim-sun.jpg
 
Moj bivsi jedared dok smo putovali kupio na granici CD Halida Beslica!

Ja se prenerazila. Otkud ti sad to, majketi?
I mozete misliti scenu, vadi moj CD Jovana Maljokovica i mece Halida. Kaze, dosta si me maltretirala!
Kad ono...medjutim....."prvi poljubac davno zaboravljen"....:whistling:...ja se primim, ha ha ha
 

Back
Top