konsultacija...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
da li i danas kada imaš preko 18 godina ponekad pitaš roditelje za neki savet (naravno ljubavno seksualne prirode jer je ovo jelda ljis), ili misliš da sve znaš, da si pun(a) iskustva...?
hvala...
 
priroda je to sve udesila :lol:

dS5Yfta.gif
 
Vecina znate onaj vic kad se Perica falio nastavnici da njegov djeda zna oponasati vuka .
I pita nastavnica djeda , a djeda nema pojma . Kaze Perica njoj da zna djeda , ali ga ona ne zna
pitati . ~Djeda , kad si zadnji put prcco ? ~ a djeda njemu ~AUUUUUUUUU !
 
Donio mali Perica djedu na poklon Viagru, pa ga ovaj pita sto je to.
Dida, to ti je tableta od koje ćeš pred bakom biti ko' mladić.
E, mali moj, ako je tako dat ću ti 100 maraka.
Sutradan dida daje Perici 1100 maraka, a Perica kaže:
Dida rekao si 100, a ovo je 1100.
Znam, Perice, znam. 100 je od mene, a 1000 je od bake.
 
da li i danas kada imaš preko 18 godina ponekad pitaš roditelje za neki savet (naravno ljubavno seksualne prirode jer je ovo jelda ljis), ili misliš da sve znaš, da si pun(a) iskustva...?
hvala...
Ма какви црни родитељи,
ја се консултујем са дедом,
он је ходајућа ризница знања, мудрих савета, шаљивих упадица, и доскочица,
јесте да морам сваки пут да се дерем као коњ како би ме чуо у мојим изванредним напорима да
добијем савет како да поступим у критичној ситуацији,
али сваки уложен напор на крају вреди.

:mrgreen:
 
Па није то оно "е, да те питам", али ми се деси да са ћалетом проведем по пар сати у причи, само од њега сам увек добијао добре савете и оне који су за мене били добри.
 
Iskreno, kod mene je to vreme saveta sa njima proslo i realno danas najcesce na svako pitanje moje ili njihovo ili pokusaj pitanja najcesce kontraefekat.
Tako da mislim da sam prevazisla te faze, ali realno ih je ranije ipak bilo.
 
Ne sme mater nista da mi kaze od pocetka zivota za ciklus mi rekla u 9 godina zene pisaju krv u vezi seksualnog odnosa mi je jedino i samo rekla nemoj da zatrudnis i danas mi prica i verovatno dozivotno tako da od mene nece dobro ispasti pozz
 
treba znati i koga ali i sta pitati.
ne pitam ih jer o tome uopste ne pricam sa njima.ne volim da mi drugi pricaju sta da radim.nisam najpametnija ali ni drugi ne cvetaju od znanja.
 

Back
Top