ko voli neka uživa
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: ko voli neka uživa

Zainteresovan član ivan24 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano ko voli neka uživa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.12.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

ja obozavam ovaj avion,jadino sto ne volim petokraku na njemu. 8)

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Ali je zato lepo videti cirilicu. Najlepsi avion ikada napravljen.

Početnik
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio King 7
    U pravu si.Imam stotine fotografija i video zapisa o njemu i svim potonjim izvedenicama,ali se svaki put odusevim kada naidjem na nesto novo.

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio dario.s
    U pravu si.Imam stotine fotografija i video zapisa o njemu i svim potonjim izvedenicama,ali se svaki put odusevim kada naidjem na nesto novo.
    Ja sam cak dobio od druga Lock on simulaciju da bih naucio da "letim" na njemu. Osim sto je umetnicko delo, taj avion uliva veliko strahopostovanje svojim dimenzijama i snagom. Treba cuti taj zvuk u niskom letu....

Početnik
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pazi kakav sam ja srecnik!Gledao sam ga uzivo na Batajnici one godine [96-97-98,ne secam se tacno] kada je to stvarno licilo na pravi aeromiting.Tu grmljavinu je trebalo doziveti!Samo sto je razocarao pilot.Izveo je par valjaka,nesto sto je licilo na zvono i kraj.Inace i ja sam nabavio Lock on,ali tu stvarno moras biti pilot da bi to igrao.Redovno mi se desi da kada pravim desni ili levi borbeni zaokret pocne da pisti alarm,i ja padam.

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Pazi kakav sam ja srecnik!Gledao sam ga uzivo na Batajnici one godine [96-97-98,ne secam se tacno] kada je to stvarno licilo na pravi aeromiting.Tu grmljavinu je trebalo doziveti!Samo sto je razocarao pilot.Izveo je par valjaka,nesto sto je licilo na zvono i kraj.Inace i ja sam nabavio Lock on,ali tu stvarno moras biti pilot da bi to igrao.Redovno mi se desi da kada pravim desni ili levi borbeni zaokret pocne da pisti alarm,i ja padam.
    Koji alarm te muci? Onaj koji signalizira da si na nisanu rakete protivnika ili onaj koji te upozorava da padas? Ne mozes praviti manevre ako nemas dovoljno veliku brzinu, recimo 300 km\h za sada, minimum. U simulaciji je ispostovana aerodinamika i fizika aviona tako da moras ocekivati da ti letne osobine padaju sa padom brzine. Pri poletanju koristi flapsove. odmah uvuci tockove i afterburner- e drzi dok ne dobijes povoljnu visinu i brzinu. Onda podigni flapsove, smanji gas za jedan stepen ili nize i vozi.

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

Stvarno je masina... Najjci i najlepsi avion, nikad prevazidjen...

Ma rusi su... rusi su... Majstori, nemam reci, nazalost, syebao ih hilovud...

Obećava Gekon (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano SU-27

FLANKER I naravno ovome nista ne fali ni na zastavi ni na avionu-pokazuje cvrstinu i stamenost--- * Mir braco!!!!

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Ma, zvezda je tu greskom. ne slaze se sa linijom aviona.

Aktivan član friedrich (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Jel a koliko parica ovaj lepotan kosta????
    Kad bi se Dinkic otvori za jedno.............dve eskadrile...

Bili bi mnoooogooo JAKI

Poznat KiZo (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Podrazumevano

Koji alarm te muci? Onaj koji signalizira da si na nisanu rakete protivnika ili onaj koji te upozorava da padas? Ne mozes praviti manevre ako nemas dovoljno veliku brzinu, recimo 300 km\h za sada, minimum. U simulaciji je ispostovana aerodinamika i fizika aviona tako da moras ocekivati da ti letne osobine padaju sa padom brzine. Pri poletanju koristi flapsove. odmah uvuci tockove i afterburner- e drzi dok ne dobijes povoljnu visinu i brzinu. Onda podigni flapsove, smanji gas za jedan stepen ili nize i vozi.
    bese to 97 na batajnickom aerodromu jedva su i doleteli nisu imali para za gorivo onda,tako da i nije nesto manevrisao i izvodio figure,-radi stednje goriva za povratak u bazu.....http://img328.imageshack.us/my.php?image=vsuhoj1jn.jpg ! cena ti je 30-35 miliona za novije verzije su-35,su-37,25 miliona stari obican su-27.

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio KiZo
    bese to 97 na batajnickom aerodromu jedva su i doleteli nisu imali para za gorivo onda,tako da i nije nesto manevrisao i izvodio figure,-radi stednje goriva za povratak u bazu.....http://img328.imageshack.us/my.php?image=vsuhoj1jn.jpg ! cena ti je 30-35 miliona za novije verzije su-35,su-37,25 miliona stari obican su-27.
    Pa ta slotija trosi silu goriva, nosi oko 10 tona. Za manevre je potrebno dosta, tezak je to avion.

Slične teme

1. Ko ne uživa u jelu ne uživa ni u seksu
    Autor Fang u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 29.10.2010., 20:13
  2. da li neka devojka voli da se...........
    Autor Sayxs u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.03.2004., 22:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •