Pomozite da uredim kosu !

Amorall

Zainteresovan član
Poruka
194
Imam problem (mozda kasnije i ne) sa veoma gustom kosom. Naime ne znam sta da radim da bih je malo smanjio, a da je stanjim ne zelim jer ce biti unistena. Sada je duza nego na ovim slikama dole i tesko mi je da pustim normalno kosu kako bih napravio frizuru koja nece izgledati pregusto i predebelo. Ima li neko drugo resenje osim stanjivanja ? PS. feniranje i peglanje ne ide mi bas u prilog (samo svecano).
306224_452037371474503_376894830_n.jpg
525389_406624119349162_1170767220_n.jpg
559076_482274905117416_1783812025_n.jpg
 
Imam problem (mozda kasnije i ne) sa veoma gustom kosom. Naime ne znam sta da radim da bih je malo smanjio, a da je stanjim ne zelim jer ce biti unistena. Sada je duza nego na ovim slikama dole i tesko mi je da pustim normalno kosu kako bih napravio frizuru koja nece izgledati pregusto i predebelo. Ima li neko drugo resenje osim stanjivanja ? PS. feniranje i peglanje ne ide mi bas u prilog (samo svecano).Pogledajte prilog 296218Pogledajte prilog 296219Pogledajte prilog 296220

Sinko, super ti je kosa, baba da ti kaze.
Nista ne diraj, samo redovno podrezuj vrhove.
Bas si simpa kosijanercic.
Kad ostarish prorijedice se sama, al miran si jos bar deset dvajes godina, uz dobru genetiku i duze. : )
 
Imam problem (mozda kasnije i ne) sa veoma gustom kosom. Naime ne znam sta da radim da bih je malo smanjio, a da je stanjim ne zelim jer ce biti unistena. Sada je duza nego na ovim slikama dole i tesko mi je da pustim normalno kosu kako bih napravio frizuru koja nece izgledati pregusto i predebelo. Ima li neko drugo resenje osim stanjivanja ? PS. feniranje i peglanje ne ide mi bas u prilog (samo svecano).Pogledajte prilog 296218Pogledajte prilog 296219Pogledajte prilog 296220
A ko te je slagao da se tanjenjem unistava kosa?Ja to radim godinama i imam extra kosu.
 
A ko te je slagao da se tanjenjem unistava kosa?Ja to radim godinama i imam extra kosu.

heh...tis zensko...lako je tebi...
mada, mene kad je jedared frizerka dofatila sa onim alatom iz pakla...tirimer, missim da se tako vabi
tri su mi godine, bukvalno, trebale da kosa dodje sebi
to sranje isjece dlake bukvalno na pola, po duzini, pa onda mjesecima izgledas ko kreten
a kosa se vise lomi i brze ispucaju vrhovi
to je uzas zivi
sad prvo kazem da sklone lijepo sve trimere
i da cu zaklat zubima budalu koja mi si tim pridje
ljubazno, naravno :)
 
heh...tis zensko...lako je tebi...
mada, mene kad je jedared frizerka dofatila sa onim alatom iz pakla...tirimer, missim da se tako vabi
tri su mi godine, bukvalno, trebale da kosa dodje sebi
to sranje isjece dlake bukvalno na pola, po duzini, pa onda mjesecima izgledas ko kreten
a kosa se vise lomi i brze ispucaju vrhovi
to je uzas zivi
sad prvo kazem da sklone lijepo sve trimere
i da cu zaklat zubima budalu koja mi si tim pridje
ljubazno, naravno :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i ti imas iskustvo :rotf:

mene je jednom olindrala da mi je doslo da je prebijem na licu mesta
od tada kad neko uzme trimer i kaze samo da ti uoblicim krajeve - ujedam za ruku!
 
imas izuzetno lepo lice
steta da ga kosa skriva
ja bi to sisala na keca :ok:

Hvala na komplimentu, u tome i jeste stvar volim pustenu kosu ,ali mi gustina bukvalno pokrije lice koliko god ja sklanjao :). Inace imam 20. godina. Obozavam dugu kosu :D .

- - - - - - - - - -

Meni je jednom frizerka stanjila i zbog toga mi do vrata od temena puca dlaka jer je tu slomljena od tanjenja ,zato mi i zatalasa kosa ,a sisam svakih mesec -dva. :) Zato sam pitao ima li neka fora umesto stanjivanja.
 
Hvala na komplimentu, u tome i jeste stvar volim pustenu kosu ,ali mi gustina bukvalno pokrije lice koliko god ja sklanjao :). Inace imam 20. godina. Obozavam dugu kosu :D .

- - - - - - - - - -

Meni je jednom frizerka stanjila i zbog toga mi do vrata od temena puca dlaka jer je tu slomljena od tanjenja ,zato mi i zatalasa kosa ,a sisam svakih mesec -dva. :) Zato sam pitao ima li neka fora umesto stanjivanja.

ima fora tanjenja ubodnom tehnikom iskljucivo makazama i onda se ne kovrdza, nego i dalje ravno pada

al ja bih ipak na tvom mestu sisala na keca :aha:
mnogo si bre lep, da se to ne vidi! :ogledalo:
 
Stanjila mi je jednom frizerka pa mi unistila , cekao sam oko 1 godinu da mi stigne dlaka sve pa da sisnem ravno. Dugo sam se patio da raste barem ovako :).

to sto dive rece - makazama
jos nekako i moze
al moras imat dobrog frizera
mada, mnei ni to ne pomaze
svejedno se napravi sranje i brze puca kosa tamo gdje su kraci slojevi
ako vec oces dugu kosu, prihvati je takvu kakva je
i samo je redovno odrzavaj - kracenje vrhova i ok sampon
 
Joj bre pa nije fora da budem celav ,jer sam godinama imao kratku kosu :) smorila je . Kod mene sve obrnuto :D haha .

- - - - - - - - - -

Koristim Krojtenhorf samppon i profesionalni sayos regenerator sve je oke ,a ima i dosta mlade dlake koja stci jer mi je kosa ostra i jaka :D .
 

Back
Top