Savet za Knjigu,

nacana

Obećava
Poruka
70
Molim vas da mi pomognete u odabiru knjige, u pitanju je poklon za muskarca od 42 god., (nije da baš obožava čitanje :) ), povod godišnjica veze. Nešto interesantno, duhovito, pomalo ljubavno ali u svemu tome i nesto ce pomoci uplasenom muskarcu, da krene "korak dalje" :D. Posveta ce biti moja, licna i u svemu nenamerno ljubavna... ;) . Fala, :)
 
Ako nije ljubitelj knjiga moze se desiti da omasis...

Ukoliko i dalje zelis nesto od knjiga, probaj da saznas njegov ukus. Bice promasaj ako mu kupis nesto sto em ne voli da cita, em mu se tema ne dopada... Znam sta bih ja volela, verovatno i ti znas svoj ukus, ali bitan je njegov ili da (mozda) razmisljas o kupovini neceg sto voli ili nekoj aktivnosti koju voli, a u kojoj bi ste ucestvovali skupa (isplaniran izlazak, krstarenje na Dunavu, romanticna vecera kod tebe uz neki poklon koji znas da bi mu se dopao, casovi plesa, mesec dana teretane...). Koji je horoskopski znak ?
 
Molim vas da mi pomognete u odabiru knjige, u pitanju je poklon za muskarca od 42 god., (nije da baš obožava čitanje :) ), povod godišnjica veze. Nešto interesantno, duhovito, pomalo ljubavno ali u svemu tome i nesto ce pomoci uplasenom muskarcu, da krene "korak dalje" :D. Posveta ce biti moja, licna i u svemu nenamerno ljubavna... ;) . Fala, :)

daj mu onu od onoga japanca, harukija murakamija ''istocno od granice, zapadno od sunca''
tu u knjizi se radi o tako necemu ... koraku dalje :D
knjiga je laka za citati, taman za nekoga ko ne obozava citanje, a opet mi se nije ucinila ''jeftinom''
a interesantna je nepredvidiva
 
Nikako nemoj knjigu, ako već znaš da nije ljubitelj.
Imam mnogo bolju ideju. Pretpostavljam da ti je njegov muzički ukus poznat. Napravi mu kod fotogtafa crno beli poster, recimo A3 formata, pa ga urami u jednostavan ram. Veruj mi jako je efektno, a pozadi imaš mesta za posvetu. Gledaće u sliku svaki dan i misliće na tebe.:) Moj izbor je Morison, Koltrejn, Dilan, Wajts, može Merlinka i sl.

Ako si se baš nameračila na knjigu, onda nikako nemoj roman. Bolje Znakove pored puta ili Heseove Ljubavne priče , ili nešto na tu foru, da moše da čita po malo, kad bude bio raspoložen.
Evo, ova bi ga sigurno zanimala. :lol:
 
Molim vas da mi pomognete u odabiru knjige, u pitanju je poklon za muskarca od 42 god., (nije da baš obožava čitanje :) ), povod godišnjica veze. Nešto interesantno, duhovito, pomalo ljubavno ali u svemu tome i nesto ce pomoci uplasenom muskarcu, da krene "korak dalje" :D. Posveta ce biti moja, licna i u svemu nenamerno ljubavna... ;) . Fala, :)

Ako hoćeš da mu poručiš da ga voliš onda je svaki poklon dobar, knjiga, parfem ili slično. Ako hoćeš da mu poručiš nešto drugo reci mu to direktno. Mi muškarci smo loši u čitanju ženskih znakova. Iz iskustva znam da ista stvar mene asocira na jedno, a moje devojke na dugo. i onda kad na kraju eksplodiraju, i obično u nastupu veoma jakih emocija kažu mi što žele (:besna: otprilike ovako) kad ih pitam zašto to nisu ranije rekle, one počnu da navode tačku po tačku što su sve učinile da me navedu da sam zaključim šta treba da radim :dash:. I zato, kao poklon: Čendler "Zbogom lepojko" , Nik Hornbi "High fidelity" (ili bilo što od Hornbija, on je za muškarce ono što je gospođa Habijanović za žene), ali kao poruka- samo otvoren, jasan pristup.
Ali za tebe, ako želiš, evo dve preporuke: "Svetovi muškarca i žene" u izdanju Esotherie (mislim da je autor Debora Tanenbaum) i "Ponašaj se kao dama, razmišljaj kao muškarac" Stiv Harvi, izdavač "Laguna". Ako te blam da kupuješ te knjige, probaj da zamisliš muškarca u kasnim tridesetim kao ih kupuje (mene). Baš me zanimalo što to savetuju žene (ili, kako to Sun Tzu kaže:"Upoznaj svog neprijatelja:")
 
Pridružujem se svima koji kažu da ne treba da mu kupuješ knjigu, ako već nije neki čitač. Pokloniš mu je za godišnjicu, onda on osjeća da mora da je pročita da pokaže da te voli i poštuje. A pod pritiskom je jer ne voli da čita... Sve u svemu, stvari ne ispadnu kako treba.
Ako hoćeš da mu sugerišeš neku literaturu, radije to učini onako neobavezno. Ćušni mu jednom neku knjižicu, kad vidiš da mu je dosadno. A i ako baš neće da čita, nije važno. Ima bitnijih stvari u životu.
 
Molim vas da mi pomognete u odabiru knjige, u pitanju je poklon za muskarca od 42 god., (nije da baš obožava čitanje :) ), povod godišnjica veze. Nešto interesantno, duhovito, pomalo ljubavno ali u svemu tome i nesto ce pomoci uplasenom muskarcu, da krene "korak dalje" :D. Posveta ce biti moja, licna i u svemu nenamerno ljubavna... ;) . Fala, :)

Knjiga za " korak dalje" nije jos napisana;)
Ima ih na hiljade, ali je svaki korak " posebna" prica.

Ja bih ti savaetovala da bataliss ideju sa knjigama i da pazaris neki dobar (cipkast) donji ves:D
 
Ali za tebe, ako želiš, evo dve preporuke: "Svetovi muškarca i žene" u izdanju Esotherie (mislim da je autor Debora Tanenbaum) i "Ponašaj se kao dama, razmišljaj kao muškarac" Stiv Harvi, izdavač "Laguna". Ako te blam da kupuješ te knjige, probaj da zamisliš muškarca u kasnim tridesetim kao ih kupuje (mene). Baš me zanimalo što to savetuju žene (ili, kako to Sun Tzu kaže:"Upoznaj svog neprijatelja:")

Ova ide uz 400g Grand Arome na poklon. Ja sam je pročitala za nepuna dva sata. Čiklit, svaka žena njenih godina već zna sve to. Ne bih preporučivala kupovinu, osim ako je u Srbiji, pa uspe da nabavi ovaj paket kafe.
 
Hvala svima...on je pripremio iznenadjenje... a ja cu izgleda praznih ruku :(, hm, nije ni to tako strasno, prosli smo mi mnogo poklona, "cipkasti ves" je nezaobilazan :rumenko: . Knjigu "Ponasaj se kao dama, razmisljaj kao muskarac" sam dobila od svojih drugarica za 36. rodjendan mozda nesto pametno i naucim, nikad nije kasno ;) , razmisljala sam o erotskom romanu, ali kao što Robert rece, plasim se da ne protumaci pogresno, ja njemu "Kako nam je lepo!" a on "Šta ne valja, kad sam dobio uputstvo?", Roberte, molim savet :think: ? Mislim, necu pogresiti sve i da ne kupim nista mozemo to i zajedno, na nekom putovanju ili sl. cisto sam htela da nesto ima za uspomenu sa posvetom, nesto sto se nece pranjem pocepati, razbiti itd... Javite za e. price :rumenko:
 
Hvala svima...on je pripremio iznenadjenje... a ja cu izgleda praznih ruku :(, hm, nije ni to tako strasno, prosli smo mi mnogo poklona, "cipkasti ves" je nezaobilazan :rumenko: . Knjigu "Ponasaj se kao dama, razmisljaj kao muskarac" sam dobila od svojih drugarica za 36. rodjendan mozda nesto pametno i naucim, nikad nije kasno ;) , razmisljala sam o erotskom romanu, ali kao što Robert rece, plasim se da ne protumaci pogresno, ja njemu "Kako nam je lepo!" a on "Šta ne valja, kad sam dobio uputstvo?", Roberte, molim savet :think: ? Mislim, necu pogresiti sve i da ne kupim nista mozemo to i zajedno, na nekom putovanju ili sl. cisto sam htela da nesto ima za uspomenu sa posvetom, nesto sto se nece pranjem pocepati, razbiti itd... Javite za e. price :rumenko:

Iskreno, niko mi nije poklonio knjigu s erotskom tematikom. Mislim da je Krasuljak dala dobar predlog. Meni bi se dopao taj poklon. Neobičan, ali dostojanstven. Nije čisto muška literatura, već par može i zajedno da čita. I ne bih to shvatio kao prekor. Više kao "svaka ljubavna priča ima hepiend. jel' ti hoćeš ili nećeš da napišeš naš?" (šala, šala)
 
Roberete, i ja tako mislim... pazarila knjigu... iskreno, ima zanimljivih prica, :rumenko:, najepse kad se cita u dvoje... nadam se da ce se i mom muskarcu dopasti ovakav poklon, ako ne, sa pisane reci prelazim na dela! :D Pozdrav, hvala,
 

Back
Top