Beograđani,šta ste od jutros pametno uradili?

Svasta nesto... Ukratko:
* zavrsila pravljenje domaceg pekmeza (prste da polizes);
* namirila razne zivotinje, sto moje sto ulicne (hrana, voda);
* odvezbala (treba biti u kondiciji);
* prevodim tekst za jedan sajt (o eksperimentisanju na zivotinjama i zasto se tezi odbacivanju ovakvih surovih metoda naucnih istrazivanja);
* i td, i td.
A bice toga jos, tek smo na pola dana :ok:.
 
Била до САНУ, покупила тамо фотокопирани део каталога о изложби Ђорђа Јовановића из 2008, онај који се односи на споменик "Помирење".

У повратку кући, фотографисала по граду.

Скувала ручак, и малочас села да попијем зелени чај, док се јело охлади.
 
Sta pametno da se uradi, kada stoka zvrlja po tek okrecenim fasadama, kada se pljuje po ulici, kada se istresaju piksle iz automobila na semaforima, kada se bacaju vrece sa djubretom kroz prozor,
kada se lupa u stanovima,kada se pusta preglasna muzika u stanovima. Imam tu nesrecu da imam skota u stanu iznad mene i sve lepo to vidim , svakog dana.

Sta uraditi kada je svakakv olos dosao u Beograd, koji ovaj grad ne dozivljavaju kao mi, koji smo rodjeni ovde?
 
Sta pametno da se uradi, kada stoka zvrlja po tek okrecenim fasadama, kada se pljuje po ulici, kada se istresaju piksle iz automobila na semaforima, kada se bacaju vrece sa djubretom kroz prozor,
kada se lupa u stanovima,kada se pusta preglasna muzika u stanovima. Imam tu nesrecu da imam skota u stanu iznad mene i sve lepo to vidim , svakog dana.

Sta uraditi kada je svakakv olos dosao u Beograd, koji ovaj grad ne dozivljavaju kao mi, koji smo rodjeni ovde?

Stavi prst na celo, pa razmisli malo o ovome sto si napisao.
 

Back
Top