Cafe "Welcome To The Machine"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar dan kafano

20t5hf9.jpg
 
cccc.... bio čovek, javio se, a niko da ga usluži ... i tebe sam sit kafano

Nema sad c c c :D , nema nikoga da usluži kad nam se glavni domaćin dao u političke sfere :D ;) .
Šalim se malo, a vidim da ima i novih članova.

A ja došao da vas pozdravim,i odmah se zaleteo da "pomognem":ok::

Dobro došao AlecR, opusti se i uživaj, bar ovde u kafani. :D

Ne znam šta ko pije, ali pošto su naredni dani u znaku piva, onda da nazdravimo, hajde živeli Akay, AlecR, glavni domaćine i svi ostali :lol: :

2078.jpg
, a vi se pobrinite za muziku. :bye:
 
Nema sad c c c :D , nema nikoga da usluži kad nam se glavni domaćin dao u političke sfere :D ;) .
Šalim se malo, a vidim da ima i novih članova.



Dobro došao AlecR, opusti se i uživaj, bar ovde u kafani. :D

Ne znam šta ko pije, ali pošto su naredni dani u znaku piva, onda da nazdravimo, hajde živeli Akay, AlecR, glavni domaćine i svi ostali :lol: :

Ono... baš si u pravu, ali nedostaje mi neka komunikacija koja nije YT link ;)
 
Ono... baš si u pravu, ali nedostaje mi neka komunikacija koja nije YT link ;)

Dobro veče svima! :lol:
hiwave-1.gif

Eto, zato na politici nema yt linkova, ali je pomalo stresno komentarisati tamo, ma i čitati je stresno. :lol:
Sad nešto razmišljam o ovome što si napisao i nešto mi je palo na pamet, ali pošto to nije ostvarljivo neću ni pominjati. Ostaje jedino da nas razdrma neka batina :lol: , nema druge :lol: :lol:
2crrdpu-1.gif
.

Nego ide li ko od društva sa Muzike na predstojeći beer fest?
x1hhc9-1.gif

Kome je smetala prašina, više je neće biti, čula sam danas da su danas postavili neku podlogu tako da je neće biti. :aha:
 
Dobro veče svima! :lol:
hiwave-1.gif

Eto, zato na politici nema yt linkova, ali je pomalo stresno komentarisati tamo, ma i čitati je stresno. :lol:
Sad nešto razmišljam o ovome što si napisao i nešto mi je palo na pamet, ali pošto to nije ostvarljivo neću ni pominjati. Ostaje jedino da nas razdrma neka batina :lol: , nema druge :lol: :lol:
2crrdpu-1.gif
.

Nego ide li ko od društva sa Muzike na predstojeći beer fest?
x1hhc9-1.gif

Kome je smetala prašina, više je neće biti, čula sam danas da su danas postavili neku podlogu tako da je neće biti. :aha:

Stresno jeste, počeo sam da sanjam neke od likova sa politike.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top