škola...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
škola za šmekere...
kako, šta, ponašanje, stav, ma sve što je potrebno da bi se postao šmeker...?
šta jednog mužjaka čini šmekerom...?
pitam oba pola, a pogotovo me zanima mišljenje žensaka...
 
ne mogu...s tim se rađa...
dobro, l nije valjda samo to...? misim ja znam dosta njih koji su kao nešto zanimljivi i humoristični, al nemaju druge adute...izgled, neukus pri odabiru garderobe, nemanje kinte i tako to...
 
I ja bih voleo da cujem misljenje zenskog dela foruma jer ocekujem da ce bar ovde,gde je ta anonimnost zagarntovana,biti iskrene.
Sta one u stvari podrazumevaju pod tim "smeker"?
Jer smo se vec dobro naslusali one najotrcanije fraze u istorji tipa "ja volim da je duhovit i da ima stav".A posebno mi se dize kosa na glavi kad cujem "da ima stav".
 
I ja bih voleo da cujem misljenje zensakog dela foruma jer ocekujem da ce bar ovde,gde je ta anonimnost zagarntovana,biti iskrene.
Sta one u stvari podrazumevaju pod tim "smeker"?
Jer smo se vec dobro naslusali one najotrcanije fraze u istorji tipa "ja volim da je duhovit i da ima stav".A posebno mi se dize kosa na glavi kad cujem "da ima stav".
:lol:
ovo se šališ, jel...?
 
A 'bem li ga,sto bih ja sad lagao nekoga za koga ne znam ni ko je,ni gde ni gde zivi,ni kako izgleda,ni kako se zove,ni cime se bavi...I nikada i necu saznati.A isto i on/a za mene.Ali dobro,verujem da ima i takvih.
Aj da ti ne spamujem temu da vidimo sta one imaju da kazu o ovome.
:ceka:
 
Pa neki bi da im se sve nacrta il napise, pa oni samo prepisu. Pa ne moze, jbg!
Ja vam lepo velim smisao za humor izmedju ostalog,lep pristup, elokventnost, kultura, jer time privlacis na prvu loptu. A posle moras da pokazes jos stosta, ili ne moras vise nista.
Da ne ispadne kako smo mi zenski svet puno zahtevna bica, ovo sve more da bidne, a ne mora da znaci. Tako da....najbolje biti ono sto jesi, najmanje su sanse da se pogresi :)
Aj pa srecno.
 
Pa neki bi da im se sve nacrta il napise, pa oni samo prepisu. Pa ne moze, jbg!
Ja vam lepo velim smisao za humor izmedju ostalog,lep pristup, elokventnost, kultura, jer time privlacis na prvu loptu. A posle moras da pokazes jos stosta, ili ne moras vise nista.
Da ne ispadne kako smo mi zenski svet puno zahtevna bica, ovo sve more da bidne, a ne mora da znaci. Tako da....najbolje biti ono sto jesi, najmanje su sanse da se pogresi :)
Aj pa srecno.
odlično...:super:
samo bi imo potpitanje...ovo boldovano...šta to štošta...?

- - - - - - - - - -

nista, ama bas ... za nekog ces uvijek biti smeker ...

nebi reko aco da si upravu...

- - - - - - - - - -

ajdete bre još...oću da pokupim neke fore, da prepišem...:sad2:
 
jesam jesam znas mene :D

ima nekih profila muskaraca, znam tu sortu, stidljivi, ne bas nesto komlikovani, nema tu nesto intelektualnosti, niti duhovitosti, totalna mirnoca, nikakvog truda ni oko cega... doduse bistri su (al ono izvorno bistri bez nadogradjivanja) i ti slucajevi su izuzetno privlacni jednom tipu zena, a skoro nijednom odbojni .. eto gdje tu trud
 
Zaustavio policajac narkomana: “Dobro veče, vozačku i saobraćajnu molim!” “Znači brate, ne znam gde sam, jeee…” “Vozačku i saobraćajnu MOLIM!” “Brate, pusti me, ne znam gde saaaam!” “Je l’ znaš ti ko sam ja?” “Znači brate šta je ovo, ja ne znam gde sam, ti ne znaš ko si ******!”
 
nije deo moje prirode, dečko...niko se ne rađa ogorčen...a ogorčenje rađa cinizam...
al nebi sad o tome...

nisi se rodio, okruzenje te stvorilo mozda ... a ti jesi cinican, nemoj zajebavati sada, i ja sam pa sta...

- - - - - - - - - -

Zaustavio policajac narkomana: “Dobro veče, vozačku i saobraćajnu molim!” “Znači brate, ne znam gde sam, jeee…” “Vozačku i saobraćajnu MOLIM!” “Brate, pusti me, ne znam gde saaaam!” “Je l’ znaš ti ko sam ja?” “Znači brate šta je ovo, ja ne znam gde sam, ti ne znaš ko si ******!”

ja ne znam ko sam ti ne znas gde si, ludilo laseri brate :lol:
 
odlično...:super:
samo bi imo potpitanje...ovo boldovano...šta to štošta...?

- - - - - - - - - -



nebi reko aco da si upravu...

- - - - - - - - - -

ajdete bre još...oću da pokupim neke fore, da prepišem...:sad2:



Eeeee, zavisi na kakog zenskog stvora si imao srecu el nesrecu da naletis (zato sam napisala, "ili ne moras vise nista-da pokazujes)
Pa malo i vi ukljucite receptore!
Sta vi ocete? Pa da postoji neki univerzalni prirucnik ne bi postojala armija "rasparenih" ljudi.
 
škola za šmekere...
kako, šta, ponašanje, stav, ma sve što je potrebno da bi se postao šmeker...?
šta jednog mužjaka čini šmekerom...?
pitam oba pola, a pogotovo me zanima mišljenje žensaka...
pa recimo napusim nekog naduvenka koji laje na finjaka, ono vide zene da znam sa pichkicama da sam odmeren i stalozen
 

Back
Top