poklon...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
da li svojoj dragoj kupujete poklone tipa dildo, kojekakve podmaze i te raznorazne tekućine i zašto...?
pitanje za drage forumašice...da li ste nekada dobile takav poklon i kako ste ga prihvatile, protumačile...?
 
mene su vazda obasipali nekim romanticnim poklonima...a niko da se seti sta bi me stvarno obradovalo:lol:
salim se, nisam ali i kada bi mi neko to kupio, ne bih protumacila lose..mozda pre kao aluziju na neku fantaziju, igricu ili jos bolje kao poruku: ovo neka ti bude zabava dok nisam tu:D
 
Nikada to nisam radio.Nekako je...degutantno,bem li ga.

dobro, ja nisam ni pitao vas koji se gnušate seksi šopova, nego one kako da kažem prostije i sirovije...

- - - - - - - - - -

A i nesto ne kapiram kakav je uzitak zenama da se igraju sa tim dildoima ili kako se vec zovu.Mislim guras najobicnije parce plastike ili gume unutra.Kakav je to uopste dozivljaj?
to je isto ko da si pitao kakvo je zadovoljstvo muškarcima da drkaju...
ovog trenutka to nije tema...
možemo u nekoj novoj temi da se pozabavimo i time, al misim da je već bilo...

- - - - - - - - - -

mene su vazda obasipali nekim romanticnim poklonima...a niko da se seti sta bi me stvarno obradovalo:lol:
salim se, nisam ali i kada bi mi neko to kupio, ne bih protumacila lose..mozda pre kao aluziju na neku fantaziju, igricu ili jos bolje kao poruku: ovo neka ti bude zabava dok nisam tu:D

čekaj...pa zar se ne bi uvredila da ti kupuje - ko što ovaj gore reče - parče plastike...? zar prirodno parče mesa nije najbolje...?
 
da li svojoj dragoj kupujete poklone tipa dildo, kojekakve podmaze i te raznorazne tekućine i zašto...?
pitanje za drage forumašice...da li ste nekada dobile takav poklon i kako ste ga prihvatile, protumačile...?

Ne, dobila sam carapice samodrzece, seksi ves i slicno, a te vestake - ne... odreagovala sam pozitivno...
 
dobro, ja nisam ni pitao vas koji se gnušate seksi šopova, nego one kako da kažem prostije i sirovije...

- - - - - - - - - -

Ma daleko od toga da se gnusam sexi shopova.Ima tu kojesta zanimljivo da se nadje ali bih joj pre kupio neki ultra sexy ves ili tako nesto kreativnije.A kao dildo moze da iskoristi i neko obicno parce plastike ili dezodorans pa udri ako joj se dopada.
 
Ma daleko od toga da se gnusam sexi shopova.Ima tu kojesta zanimljivo da se nadje ali bih joj pre kupio neki ultra sexy ves ili tako nesto kreativnije.A kao dildo moze da iskoristi i neko obicno parce plastike ili dezodorans pa udri ako joj se dopada.

:eek: :sad2:
a šta ako je recimo mnogo napaljena, to dole joj vruće, a znamo da proizvodi pod pritiskom ne vole vruće i znaju da puknu od vrućosti...:sad2:
keep away from heat sources...il kako ono već beše pisalo...
 
dobro, ja nisam ni pitao vas koji se gnušate seksi šopova, nego one kako da kažem prostije i sirovije...

- - - - - - - - - -


to je isto ko da si pitao kakvo je zadovoljstvo muškarcima da drkaju...
ovog trenutka to nije tema...
možemo u nekoj novoj temi da se pozabavimo i time, al misim da je već bilo...

- - - - - - - - - -



čekaj...pa zar se ne bi uvredila da ti kupuje - ko što ovaj gore reče - parče plastike...? zar prirodno parče mesa nije najbolje...?

recimo da u vezi u kojoj ste veci deo vremena razdvojeni (naftna platforma, nosac aviona ili svemirska stanica...) dildo je savrsen poklon.
 
ovo mi je nejasno, misim ne kapiram šta si tela reći stim, al dobro, neću te mučim da mi pojašnjavaš...ću razmišljam o tome pa ću valjda skontam kako treba...


Ne mucis me, ocigledno je da se danas dosadjujem :)

Pod pretpostavkom da razgovaraju o svojim zeljama onda -jasno izreceno. Pod pretpostavkom da naslucuje kroz njene stidljive naznake (tipa, ne osudjuje one koji to koriste i sl) - onda su sitni znakovi.
Pa ne kresu se valjda ko oni u "Lepoti poroka"?
 
a ako mužjak ima kako da kažem...smanjene potencijalne sposobnosti, pa i kad nije na naftnoj platformi nema neke koristi od njega...? :think:


smanjene sposobnosti uvek imaju neki psihofizicki uzrok i tome se moze potraziti lek,
ali gumenoplasticna spravica moze da posluzi cak i u takvim slucajevima kao neko prirucno sredstvo zajednicke igrice.
ne vidim, sta je u tome toliko neobicno i cudno?:think:
 
smanjene sposobnosti uvek imaju neki psihofizicki uzrok i tome se moze potraziti lek,
ali gumenoplasticna spravica moze da posluzi cak i u takvim slucajevima kao neko prirucno sredstvo zajednicke igrice.
ne vidim, sta je u tome toliko neobicno i cudno?:think:
da, slažem se, al obično ti koji koriste dildo u seksu smatraju se kako da kaem - slapšim jebačima...pa putem njega kompenzuju svoju seksualnu nemoć...
 
recimo da u vezi u kojoj ste veci deo vremena razdvojeni (naftna platforma, nosac aviona ili svemirska stanica...) dildo je savrsen poklon.

Kakav crni dildo u tim okolnostima!?Ona kad resi da te prevari ima da to uradi taman joj kupio 3 milijarde dildoa.A ako planiras malo duze odsustvo,mozes da se nadas da ce ti biti verna samo ako si ti totalna budala ili ona teski skrndelj.Pojas nevihosti spasava stvar.Pa kad se vratis sa puta - spasavaj se ko moze!Eh,stara dobra vremena kada su muskarci imali vlast nad zenama...:sad2:

:eek: :sad2:
a šta ako je recimo mnogo napaljena, to dole joj vruće, a znamo da proizvodi pod pritiskom ne vole vruće i znaju da puknu od vrućosti...:sad2:
keep away from heat sources...il kako ono već beše pisalo...

Hm,vidis,o tome nisam razmisljao.:think:
 
davno sam dobila samodrzece carape.posto sam od jednog momka bila dugo razdvojena trazila sam da mi kupi dildo.nije hteo.sonja.kupila sam sama i iskljucivo ga sama i koristim posto imam sve duze pauze izmedju veza.
verovatno bih pozitivno odreagovala kada bih dobila neki takav poklon.
 
Kakav crni dildo u tim okolnostima!?Ona kad resi da te prevari ima da to uradi taman joj kupio 3 milijarde dildoa.A ako planiras malo duze odsustvo,mozes da se nadas da ce ti biti verna samo ako si ti totalna budala ili ona teski skrndelj.Pojas nevihosti spasava stvar.Pa kad se vratis sa puta - spasavaj se ko moze!Eh,stara dobra vremena kada su muskarci imali vlast nad zenama...:sad2:

svasta.
cuj skrndelj, budala, pojas nevinosti...gde vi ili takvi kao ti zivite pobogu?
jesi li ti cuo nekad za inteligenciju i to onu emocionalnu, pa recimo za lojalnost, cvrst karakter, principijelnost...i najlepsa zena moze da se ponasa potpuno u skladu sa tim.
 
svasta.
cuj skrndelj, budala, pojas nevinosti...gde vi ili takvi kao ti zivite pobogu?
jesi li ti cuo nekad za inteligenciju i to onu emocionalnu, pa recimo za lojalnost, cvrst karakter, principijelnost...i najlepsa zena moze da se ponasa potpuno u skladu sa tim.

pa jel reče malopre tamo u kafani na ženama da si skrndelj...
to nema nešto veze s lepotom žena, nego pre s normalnim telesnim potrebama...
misim...znaš...trpi se do određene mere, pa se posle više ne trpi...
 
svasta.
cuj skrndelj, budala, pojas nevinosti...gde vi ili takvi kao ti zivite pobogu?
jesi li ti cuo nekad za inteligenciju i to onu emocionalnu, pa recimo za lojalnost, cvrst karakter, principijelnost...i najlepsa zena moze da se ponasa potpuno u skladu sa tim.

A dobro,naravno da sam se salio za ovo za pojas nevinosti.Ne mislis valjda da sam bio ozbiljan?
A to lojalnost,cvrst karakter,principijalnost...To mozemo da okacimo macku o rep.Verujem da ima devojaka koje bi bile spremne da cekaju ali su one jako,jako,jako retka pojava.
Vecina bi izdrzala do prvog izlaska na "blaywatch".A posle,kad se dragi vrati sa naftne platforme sa gomilom dzidze u dzepovima izigravale bi majku Terezu.
 

Back
Top