povod...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zasto ruznijoj?
moj tip je lepsi od mene.
dakle, kupila bih mu svasta nesto, ali posto je trenutno na nekoj naftnoj platformi u pickimaterini i u retkim trenucima slobodnih dana kara kreolke po ostrvcima indijskog okeana umesto da dodje kuci,
cekam ga smerno i sa radoscu pa ce kad se konacno (i ako se) vrati i pokloni da dodju na red.
 
zasto ruznijoj?
moj tip je lepsi od mene.
dakle, kupila bih mu svasta nesto, ali posto je trenutno na nekoj naftnoj platformi u pickimaterini i u retkim trenucima slobodnih dana kara kreolke po ostrvcima indijskog okeana umesto da dodje kuci,
cekam ga smerno i sa radoscu pa ce kad se konacno (i ako se) vrati i pokloni da dodju na red.

dirljivo <3
 
Bez povoda.
Od situacije tipa - dolazim u marketu na kasu i vidim na onim rafovima čokoladicu sa kokosom koju znam da obožava, a košta 30/50/70 dinara, pa do situacije tipa da mesecima, čak godinama, tražim knjigu koju želi da ima i konačno je nadjem i ne pitam za cenu.
Ebeš poklanjanje sa povodom, to je nekako "iznudjeno", to je kliše - rodjendan, Nova Godina, godišnjica ova i ona... tada se podrazumeva neki poklon/poklončić. Nije to to...
Pravi je poklon onaj "s neba pa u rebra", kada ničim izazvano pomisliš na njega ( nju ) i poželiš da vidiš onaj osmeh na licu. Pa neka je i kokos desert u pitanju... :ok:
 
dobro, a ne reče koji su to povodi, ili kupuješ i bez povoda...?
naravno, davanje sam protumačio dobronamerno kao davanje poklona...

Naravno, ne mora uvek da bude povod, ali i povodom je ok.
Po meni uopste nije bitno da to bude neki skup poklon moze neka sitnica, jer polazim od sebe, moze da me odusevi neka sitnica, mala paznja... :)
 
da li i u kojim prilikama kupujete poklone ružnijoj polovini, osim kad mu je rođendan...?

Uopste mi ne treba nikakav povod, to sto mi je neko drag je dovoljan povod. Volim iznenadjenja i volim da iznenadjujem....vidim nesto sto me podseti na meni dragu osobu i kupim, tek tako. Sitnice su mi uvek draze od velikih stvari.
 
Naravno, ne mora uvek da bude povod, ali i povodom je ok.
Po meni uopste nije bitno da to bude neki skup poklon moze neka sitnica, jer polazim od sebe, moze da me odusevi neka sitnica, mala paznja... :)

dobro, to sad nije tema...imamo tj. imate već temu šta kupiti za rođendan, položen vozački, unapređenje na poslu i tako te stvari...
a ovo je pitanje bez povoda...
 
da li i u kojim prilikama kupujete poklone ružnijoj polovini, osim kad mu je rođendan...?

Spadam u prakticne osobe...ili se zabavljam sa prakticnim muskarcima, ko bi znao...elem, kupujem redje a skuplje pa samim tim sto pokloni imaju cenu (i svrhu) nisu precesti...ni drugovi, ni braca, ni momci nisu voleli sitnice...valjda je to muska stvar...dakle, o praznicima, rodjendanima, putovanjima i kad sam bas lepo raspolozena (citaj bogata:lol:).
 
Spadam u prakticne osobe...ili se zabavljam sa prakticnim muskarcima, ko bi znao...elem, kupujem redje a skuplje pa samim tim sto pokloni imaju cenu (i svrhu) nisu precesti...ni drugovi, ni braca, ni momci nisu voleli sitnice...valjda je to muska stvar...dakle, o praznicima, rodjendanima, putovanjima i kad sam bas lepo raspolozena (citaj bogata:lol:).

znači ti si zastupnik...ups izvini...zastupnica teorije da ono što je skuipo ne može nikako da bude promašaj, greška, jer je skupo...i da su samo skupi pokloni vredni pokloni...?
 
znači ti si zastupnik...ups izvini...zastupnica teorije da ono što je skuipo ne može nikako da bude promašaj, greška, jer je skupo...i da su samo skupi pokloni vredni pokloni...?

Naprotiv, jednostavno volim da obradujem coveka. Cak i prijatelje...prijatelj voli igrice ja mu uzmem zeljeni origninal jer znam da je to ono sto on sanja ma koliko meni zvuci detinjasto...kupila bih i najvecu glupost coveku ako bi ga zaradovala...nikada nisam bila bliska sa covekom koji bi se iskreno obradovao nekoj sitnici, iz mog iskustva muskarci ne cuvaju masu stvari, oni su jednostavna, prakticna bica sa dva-tri hobija...secam se da sam naslikala dve slike bivsoj ljubavi ali i njih sam zastaklila, uramila, sredila...ni to me nije uhvatilo dzaba te zato precesti pokloni nemaju svrhu u mom slucaju, osim mog bankrotstva doveli bi i do zasicenja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top