znanje...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
nabo bi nešto sa strane, pa ko računam pitanje za muškarce...prevashodno za njih, mada mogu i žene...:

koje su bolje za seks...mlađe ili starije...?
znam, sad će neko da istrči i kaže relativno je to šta je kome mlado a šta staro, al nema veze...
 
naravno, sva su moja pitanja glupava...ne ljutim se ja...:ok: bolje od ovog neumem...a volo bi i ja tako ko vi da postavljam smislena i kul pitanja...
naviko sam i na mnogo mnogo gore komentare...
stay cool što bi rekli vi gore urbani i fensi i in...
 
naravno, sva su moja pitanja glupava...ne ljutim se ja...:ok: bolje od ovog neumem...a volo bi i ja tako ko vi da postavljam smislena i kul pitanja...
naviko sam i na mnogo mnogo gore komentare...
stay cool što bi rekli vi gore urbani i fensi i in...

Cek bre, tvoja pitanja ne da nisu glupava, nego sasvim obrnuto, zar nisam sto put rekla da volim da odgovaram na tvoja pitanja, a mnoga inspirisu i navode na razmisljanje, ali kazem za ovo, jedino da obrnes koncepciju pitanja, love you :heart:
 
Cek bre, tvoja pitanja ne da nisu glupava, nego sasvim obrnuto, zar nisam sto put rekla da volim da odgovaram na tvoja pitanja, a mnoga inspirisu i navode na razmisljanje, ali kazem za ovo, jedino da obrnes koncepciju pitanja, love you :heart:

ič ne kapiram..misim to da obrnem koncepciju...
nemoj mi te zagonetke, uvijene forme...znaš da sam slapši stim...
šta...dal su bolje starije il mlađe...? :think:

- - - - - - - - - -

sad si me bacila u rebus...:dash:

- - - - - - - - - -


pa obrazloži što tako misliš, ***** mu materina...
 
Ja ti samo mogu reci da se to ne planira, nego desava.
Namera je tu. Ok.
Sad se primiri lepo (pokusaj :)) i osmatraj.....cekaj....ko ce prvi da naleti....koja ti cula razbukti, znaci ta je. Hebes krstenicu!
 
što je besna...ne vim da je besna...
a i taki tip žene nema šanse da je neobrađen...misim bilo bi šteta da nije...

- - - - - - - - - -

njje tema ko je ovde jeban a ko nejeban, jer kad bi počeli o tome, ko zna de bi stigli...
:rtfm:
 

Back
Top