Kako smuvati matorku..

sumica i te varijante su mi nekako za prvi dejt totalno bljaks.
valjda prvo ono vecerica, pa setnjica, pa neki kulturnoumetnicki dogadjaj(u zavisnosti od matorkinih afiniteta:lol: pa opet malo setnjica...pa jebeemu, od toliko motela i hotela,
zaobidji park, makar u pocetku...ne, zaobidji ga zauvek.
prirodni ambijent biraj u nekim malo udaljenim brdsko-planinskim krajevima, ali to posle, kad ste vec uveliko u vezi.
ili mozda neki zajednicki vikend..sta znam, imas ovde po voshi lepih salasa, dushu dali za svaleraciju i romantiku..nemam pojma, tako kazu:D
 
ako imaš kintu možeš, inače teško...
i kinta ne zato što one padaju na kintu, ne nisam to mislio...nego kinta za logistiku...

To imam na svu srecu!

- - - - - - - - - -

sumica i te varijante su mi nekako za prvi dejt totalno bljaks.
valjda prvo ono vecerica, pa setnjica, pa neki kulturnoumetnicki dogadjaj(u zavisnosti od matorkinih afiniteta:lol: pa opet malo setnjica...pa jebeemu, od toliko motela i hotela,
zaobidji park, makar u pocetku...ne, zaobidji ga zauvek.
prirodni ambijent biraj u nekim malo udaljenim brdsko-planinskim krajevima, ali to posle, kad ste vec uveliko u vezi.
ili mozda neki zajednicki vikend..sta znam, imas ovde po voshi lepih salasa, dushu dali za svaleraciju i romantiku..nemam pojma, tako kazu:D

Odlican predlog! Al' kako zaobici muza joj to ne mogu da resim..
 
Pa razmisljao sam i o tome. Pod izvesnim,veoma povoljnim uslovima zasto da ne

...kad se umorish od izvodjenja na ruchkove,vechere,hotelske sobe, sitnih i krupnih poklona uvijenih u veliku kolichinu paznje i energije...kao varijacija na temu, ali obavezno blizu nekog shetalishta da bude sgarnirano adrenalinom:zper:
 
Zavisi od mnogo stvari.
Npr,kakva je ona,tj kakva su joj interesovanja i koliko je ona uopste zainteresovana za "saradnju".

Ona je super i bas je zainteresovana rekao bih sa 95% sigurnosti. :)

- - - - - - - - - -

Pa razmisljao sam i o tome. Pod izvesnim,veoma povoljnim uslovima zasto da ne

...kad se umorish od izvodjenja na ruchkove,vechere,hotelske sobe, sitnih i krupnih poklona uvijenih u veliku kolichinu paznje i energije...kao varijacija na temu, ali obavezno blizu nekog shetalishta da bude sgarnirano adrenalinom:zper:

Sto se tice javnog ispoljavanja neznosti pogodio si skoro pravo u metu! :ok::ok:
 

Back
Top