Jedna naša mala Facebook dijagnoza
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Jedna naša mala Facebook dijagnoza

Demijurg nije na forumu
    ...je stvorio svet za sebe... i za sve vas... jer je
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Jedna naša mala Facebook dijagnoza

Jedna moja Facebook prijateljica jutros je napisala ovaj status, pa vam ga prenosim u celosti, da se nasmejete i zapitate da li smo mi, kao država i društvo, zdravi ili bolesni... Dakle...

* * *

Negde na FB-u mi “izleti” neki poprilično umno “nerazvijen” dečkić, što bi se po srpski reklo - debil, i počne da se busa velikim srpstvom, da omalovažava Srbe iz CG i RS, da lupa glavom o tastaturu... ma neki “ubij, zakolji” tip. Prvo je počeo da me naziva ustaškinjom, jer sam mu rekla da sam luda za Hrvatima (mislim, nije svako podoban za normalnu konverzaciju, niti obdaren dovoljnom količinom mozga da shvati sprdanje). Zatim je usledio golem monolog s njegove strane, u kome na različite načine svojim “prebogatim vokabularom” opisuje moje “ustaštvo” u širokom spektru boja. Rekoh dečkiću da bih mu zaista volela pomoći, ali da se za saniranje svojih moždanih defekata ipak mora obratiti najbližem psihijatru. Pomogla bih mu, zaista, ali ne znam kako. Elem, nakon toga dobih “kompliment” da sam Turkinja, jer imam crnu kosu, oči, obrve... Meni to ne smeta, obzirom da su Turkinje jako lepe žene. Za neke ljude nije ni njiva, a kamoli Internet, to je definitivamente. Taman što sam kulturno otkucala par saveta, dečko me blokira. Plačem, jecam, suza suzu stiže, da imam čarape na nogama sigurno bi bile mokre. Šmrc. Znači ja sam: mason, psihopata, CIA, okoreli kriminalac-razbijač kostiju (he he he, ovo je bilo najjače), BIA, ustaškinja, turkinja... Možda sam i Had lično, ko zna... No ko ga je6e. Nego, najiskrenije, što više srećem i upoznajem ove silne “new are keyboard” pravoslavce i patriote, duša me sve više boli za divnom Srbijom, i više mi je žao što nisam odrasla u vreme Tita. Pa vi vidite koliko je situacija kritična. Takođe me najhladnije zabole ćoše, kao i ćoše ćošeta, da li će neko za nas iz CG ili RS reći da smo Koreanci, Bosanci, Turci, Ugrofinci... nama to nije problem, jer znamo ko smo. I, opet, stvarno me zabole za živote drugih ljudi, ali ovakve stvarčice, poput erupcije frustracija pomenutog dečkića (ne mogu reći muškarca, smatram da je “muškarac” titula koja se zaslužuje) obavezno arhiviram, služe mi kao terapija s vremena na vreme kad pomislim da nisam normalna. Nego, razmišljam da napravim neko profilče sa hrvatskim imenom, da ga malo “istrzam”. Možda čkode “proradi”. Kad mu već nisam bliže da preduzmem “Crna Reka style” mere saniranja glOOOOOve. Bih i to. Žao mi čoveka. Nisam pametna.

P.S. Ne zapošljavajte se u CIA, neredovni su sa platama.

* * *

No comment. Šta vi kažete?

Sukhoi t-50 nije na forumu
    Whatever you say is wrong, whatever I say is right
    Aktivan član
    Učlanjen
    20.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Jedna naša mala Facebook dijagnoza

Ono što je zaista smešno u ovom slučaju jeste to što ova devojka očigledno ne kapira da i ona zvuči podjednako isfrustrirano i jadno kao i taj "nerazvijeni dečkić", samo što je njena priča na sasvim drugom spektru.

Riba pršti od feminističkih frustracija i ličnih pokušaja da zazvuči moderno i emancipovano. Bez uvrede.

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    180
    Reputaciona moć
    961

Graha je rekao:
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Demijurg Pogledaj poruku
    Jedna moja Facebook prijateljica jutros je napisala ovaj status, pa vam ga prenosim u celosti, da se nasmejete i zapitate da li smo mi, kao država i društvo, zdravi ili bolesni... Dakle...

* * *

Negde na FB-u mi “izleti” neki poprilično umno “nerazvijen” dečkić, što bi se po srpski reklo - debil, i počne da se busa velikim srpstvom, da omalovažava Srbe iz CG i RS, da lupa glavom o tastaturu... ma neki “ubij, zakolji” tip. Prvo je počeo da me naziva ustaškinjom, jer sam mu rekla da sam luda za Hrvatima (mislim, nije svako podoban za normalnu konverzaciju, niti obdaren dovoljnom količinom mozga da shvati sprdanje). Zatim je usledio golem monolog s njegove strane, u kome na različite načine svojim “prebogatim vokabularom” opisuje moje “ustaštvo” u širokom spektru boja. Rekoh dečkiću da bih mu zaista volela pomoći, ali da se za saniranje svojih moždanih defekata ipak mora obratiti najbližem psihijatru. Pomogla bih mu, zaista, ali ne znam kako. Elem, nakon toga dobih “kompliment” da sam Turkinja, jer imam crnu kosu, oči, obrve... Meni to ne smeta, obzirom da su Turkinje jako lepe žene. Za neke ljude nije ni njiva, a kamoli Internet, to je definitivamente. Taman što sam kulturno otkucala par saveta, dečko me blokira. Plačem, jecam, suza suzu stiže, da imam čarape na nogama sigurno bi bile mokre. Šmrc. Znači ja sam: mason, psihopata, CIA, okoreli kriminalac-razbijač kostiju (he he he, ovo je bilo najjače), BIA, ustaškinja, turkinja... Možda sam i Had lično, ko zna... No ko ga je6e. Nego, najiskrenije, što više srećem i upoznajem ove silne “new are keyboard” pravoslavce i patriote, duša me sve više boli za divnom Srbijom, i više mi je žao što nisam odrasla u vreme Tita. Pa vi vidite koliko je situacija kritična. Takođe me najhladnije zabole ćoše, kao i ćoše ćošeta, da li će neko za nas iz CG ili RS reći da smo Koreanci, Bosanci, Turci, Ugrofinci... nama to nije problem, jer znamo ko smo. I, opet, stvarno me zabole za živote drugih ljudi, ali ovakve stvarčice, poput erupcije frustracija pomenutog dečkića (ne mogu reći muškarca, smatram da je “muškarac” titula koja se zaslužuje) obavezno arhiviram, služe mi kao terapija s vremena na vreme kad pomislim da nisam normalna. Nego, razmišljam da napravim neko profilče sa hrvatskim imenom, da ga malo “istrzam”. Možda čkode “proradi”. Kad mu već nisam bliže da preduzmem “Crna Reka style” mere saniranja glOOOOOve. Bih i to. Žao mi čoveka. Nisam pametna.

P.S. Ne zapošljavajte se u CIA, neredovni su sa platama.

* * *

No comment. Šta vi kažete?
    Znači potkačila je i njivu i glOOOOvu kako ona kaže...
    Jeste, internet je pun ovih patriJota koji maksimalno imaju godina koliko i prstiju... ali i ona se ovim postom proslavila.. bolje da ga nije kačila... Otužni su i jedno i drugo.

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Fakultet za bagrem i sandalovinu, Beograd
    Reputaciona moć
    0

I, gle čuda, piše istim stilom kao i postavljač teme...
    Vajs, opasno te drma ženska strana. Da nije preovladala?

Zainteresovan član svə mojə vidljivə rebrə (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio Sukhoi t-50 Pogledaj poruku
    Ono što je zaista smešno u ovom slučaju jeste to što ova devojka očigledno ne kapira da i ona zvuči podjednako isfrustrirano i jadno kao i taj "nerazvijeni dečkić", samo što je njena priča na sasvim drugom spektru.

Riba pršti od feminističkih frustracija i ličnih pokušaja da zazvuči moderno i emancipovano. Bez uvrede.
    Citat Original postavio Verovatnoća Pogledaj poruku
    Jeste, internet je pun ovih patriJota koji maksimalno imaju godina koliko i prstiju... ali i ona se ovim postom proslavila.. bolje da ga nije kačila... Otužni su i jedno i drugo.
    bas to!!!
    sočna psovka

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sukhoi t-50 Pogledaj poruku

Kakve uvrede jadan ne bio. Preneću joj tvoj stav, kao i link za ovu temu, možda dođe i ovde da vas "oduševi"...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Verovatnoća Pogledaj poruku
    Vala baš...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Toto Cotugno Pogledaj poruku
    I, gle čuda, piše istim stilom kao i postavljač teme...
    Vajs, opasno te drma ženska strana. Da nije preovladala?
    Postavljač teme je stilski promenio tekst, očistio ga od ijekavice, da biste ga vi mogli čitati.

Ko je "Vajs"? Kakva te "ženska strana" drma? Lele tebi.

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svə mojə vidljivə rebrə Pogledaj poruku
    bas to!!!
    Baš to, ali bez uzvičnika, recidiva histerije...

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Postavljač teme je šizofrenik, to htedoh reći.
    Ili trandža, naroCki...

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Postavljač teme je šizofrenik, to htedoh reći.
    Ili trandža, naroCki...
    Toto Cotugno misli da peva forumu, a u stvari peva .i.-cu.

Nisi valjda seksualno dezorijentisan, pa ne znaš ko je muško a ko žensko. No da ti pomognem. Ako već smatraš da sam žensko, ili trandža, evo ti javno nudim da mi oližeš cupi. A ja ću da ti dam ono što imam. Pa ti oliži ako hoćeš. A ako nećeš - poljubi pa ostavi.

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovaaaaj... trandže i nemaju cupi.
    Zguglaj.

I... smajliji su recidivi histerije.

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Ovaaaaj... trandže i nemaju cupi.
    Zguglaj.

I... smajliji su recidivi histerije.
    A ti to znaš, jer si... trandža? Trange, vrange, trange, vrange...

Ada, ma, je li, bogoti? Evo ti pa histeriši.

I ne kapiram kakve veze ovi tvoji mizerni postovi imaju sa ovom temom?

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nikakve. Samo sam hteo da ti čestitam na izlasku iz ormara.
    Mora da više nisi mogao da izdržiš unutra sa takvim auspuhom... mada, sad mi je jasno i zašto je tako bučan.

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Nikakve. Samo sam hteo da ti čestitam na izlasku iz ormara.
    Mora da više nisi mogao da izdržiš unutra sa takvim auspuhom... mada, sad mi je jasno i zašto je tako bučan.
    Ne bi se reklo. Verovatno tio je dosadilo da pevaš .i.-cu, pa si izašao iz gaća. Razlog. Da se boriš protiv najprve i najglavnije kanalizacije sveta, eda ne bi osvojio plaketu: http://i39.servimg.com/u/f39/14/07/52/42/plaket10.gif . Štaš kad nisi za bolje.

A auspuh ti je dvocevka? Ili trocevka? kako si načinjeo treću rupu?

Danas je jedna polupismena gološijanka, tetovirana ženska svinja, sa alkama u nozdrvama, svim muškarcima vikala kako su dosadni, kako nisu zanimljivi, kako „smaraju“, šta god joj to značilo... i pored ostalog reče im da imaju projekciju...

I meni dođe da doživim projekciju. Da li je u pitanju astralna projekcija? Nije vala. Može biti kurčeva projekcija. Mada mi više liči na prdljivu projekciju.

Naime, projektovao sam se ovako: iz tačke A - - u tačku B - . Uh, je6ote, a kako da se vratim iz tačke B - - u tačku A - ? Ne znam. Znači li to da nisam savladao geometriju? Ne bih rekao. Uvek sam je voleo više od aritmetike. Naročito nacrtnu geometriju. Ko je učio statiku i mehaniku (a ja sam učio nekoliko statika i nekoliko mehanika, kroz jednooku zmiju su mi izašle u vidu majoneza), zna šta znači uraditi zadatak grafičkom a kako analitičkom metodom; jedna dokazuje drugu... analitička... grafička... analitička... grafička... analitička... grafička... ojha...

Ovo bi projektovanje moglo da zameni neke aksiome... sve one koje počinju sa „ako i samo ako“...

Izgleda da je izblajhana tetovirana gološijanka mislila na projekciju u psihologiji? Može biti. Koga zabole makar i pola pevca za to šta je ona mislila? Još joj samo fali neki obrezani krmak da joj dokazuje projekciju. Ha ha ha.

Pop ga krsti, a on prdi - . Hodža ga obrezuje, a on podriguje - . Religion is poison.

E ja ti pričam, jer sam obrazovaniji i pametniji od tebe. Ništa ne kontaš. Svađaš se sa mojim nickom i avatarom i mešaš forumsku zaje6anciju sa realnim životom. Ali štaš kad nisi za bolje. Putuj igumane kod vladike Pahomija.

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tebi je mnooogo lepo...
    I, molim te, smanji recidive histerije... ličiš na neku poremećenu slikovnicu.

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Naravno da mi je lepo kad ne konzumiram meso, mleko i jaja, alkohol i drogu, duvan... itd. itd. Nego, šta te briga kakav sam i kako mi je, nisam te zvao da živiš sa mnom.

Moliš me? Zato što sam iznad tebe. Uzvičnici su recidivi histerije,. a njih ne koristim ja, no ti. A na šta ti ličiš? Na ćenifu?

Uh, ljudi, baš sam se raspitao šta da radim po pitanju ovih mojih gasova. Čuo sam za nekakav Institut Dr. Laza Lazarević u Beogradu, raspitao sam se, i saznao da me "nećeju primu", jer:

1. nisu nadležni za nas iz Vojvodine;

2. nisam zdravstveno osiguran, odnosno nemam zdravstvenu knjižicu, i ne plaćam doktorima i zdravstvenom sistemu ove države niti jedan jedini cent, niti mi pada napamet, jer mi se može tako, ič mi ne trebaju balegari u belim mantilima koji uništavaju zdravlje ljudi (jer im nije posao da ljude izleče, već da ih leče, odnosno pretvore u zavisnike), zbog sungazinga ne mogu da se razbolim, a i bojkotujem sve lekove, sve proizvode iz oblasti farmacije, kao i svo meso, mleko i jaja, ali i svu industrijsku hranu sa kodom HACCP i HALAL;

3. prdenje je posledica fermentacije voća i povrća, koje ne bi trebalo da se meša, a ako se pomeša onda dolazi do prolaska velike količine gasova kroz male otvore, nije bolesno i neprirodno, naprotiv, zdravo je, tako da se tu nema šta lečiti.

Ajd u zdravlje. Prdnite i za pojas zadenite.

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pobogu, Vajs... otkud ti uopšte ideja da bih živeo sa trandžom?
    Ne projektuj, da citiram bekili...

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Pobogu, ausvajs, otkud ti uopšte ideja da nisi trandža?

Šta je bekili? Uzgred, odvalih te na sopstvenoj temi.

- - - - - - - - - -

Jedan moj sused sinoć ušao u pekaru i onako zamišljen zatražio pitu od govana. I pekarka mu dala pitu savijaču od krompira. U čemu je štos?

I je li pojeo pitu?

Ha ha ha. Jeste. Izjeo je odavno i već mu je prošla kroz creva. On inače ima metabolizam i digestivni trakt kao golub. Istovremeno puni želudac i prazni creva. I tako po ceo dan. Ne daj bože da mu se digestivni tratkt izvrne naopako, pa da prazni želudac kroz usta a puni creva kroz guzicu. Ha ha ha ha ha ha ha ha...

A što imam zanimljive susede i Facebook prijatelje, zanimljivije od forumskih trandži koji trče za mojom buljom, da se našmrču njenih vetrova i tako inhaliraju sinuse.

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Opet ti o nekom odvaljivanju, iako ti rekoh da nisam od tvoje sorte...
    I opet neki smajliji, recidivi histerije... ženske bolesti. Logično, sad se sve uklapa.
    Nisi morao da se kriješ, tolerantno smo mi društvo ovde... sve dok neko nije agresivna trandža, to ne podnosimo, pa gledaj da se uklopiš...

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Ada, jadni jado, ti mene neizostavno podsećaš na ovog lika...

Jedan moj poznanik, inteligentan, pametan i totalno blesav, rano je oćelavio, pre svojih 30 godina, ali da ne bi izgledao kao deda obrijao je i redovno brije kosu sa strane, a pustio jareću bradicu, te je dobio nadimak Jarac.

Tip redovno ide u teretanu, diže tegove preko svojih mogućnosti, radi kao sivonja, naduvao se kao žabac na seciranju, u sebe trpa raznoraznu hemiju, steroide i proteine, ali i pored svega toga ne može da uradi sklekove čak ni na tri prsta, a kamoli na dva, kao ja... ha ha ha...

Pa kad dođe na posao, zaglavi u kenjaru po pola sata... ne može da dođe sebi sve dok se ne oslobodi od silnih proteina... Sve pozatvarano i pozaključavano, niko ne može da izađe iz banke i da uđe u banku sve dok security Jarac ne isprazni kloaku. I dok on proserava proteine, bankarke izračunavaju PDV od 69-ke... he he he... Al su se nekad dobro tucale. Security kući diže tegove a na poslu serre po pola sata, a bankarke kući gledaju „Sex and the city“ a na poslu ogovaraju sexualnu pozu 81,42 (69 + PDV)... Vrh.

Ne zovu ga svi samo i jedino Jarac; neki ga zovu i Jarac-Proteinac-Ćelusrajc...

Proteini mu udarili i u gornju i u donju glavu. Vidim saleću ga ženske, i to one polupismene radodajke i prdodajke, a one znaju da osete ko ume dobro da udara. Nema veze što je ružan kao da je iz Mandžurije (zbog čega ga je jedan komšija nazvao ćelavi Mandžurac i zato dobio po labrnji), ženske uzdišu za njim i padaju u trans kad prođu pored njega.

Jednom je naš Jarac bio bolestan i ležao u krevetu nekoliko dana. Nije se šišao, pa mu porasla kosa sa strane; izgledao je kao deda. I čim je ozdravio, Jarac brže bolje otrči kod jedne debele frizerke, da ga ošiša do glave. Ali se zajebe. Samo što je uzela mašinicu u ruke, on joj ispriča vic o debeloj devojci... i ona mu ovako ošiša potiljak:

Pa kad je izašao iz njene brijačnice primeti da ga ljudi sustižu i da mu se smeju prolazeći pored njega. Ništa nije skontao, sve do sutra, kad se njegovoj frizuri smejala cela banka. A bankarke mu uplatile ostatak od PDV-a, od poze 69, da se došiša.

Čuo sam da su se jednom neke dve gološijanke svađale oko njega i da je jedna drugoj rekla: „Šta hoćeš bre?! I ja sam dala p1čke jarcu!“ Pa se čupale za kosu pola sata.

Došle polupismene ženske u veliki grad, da po ceo dan sede (sedu) za compom i igraju Farmville i ostale glupe aplikacije po Facebook-u, prave virtualne farme dok im u zavičaju hektari i hektari zemlje zarasli u korov; napravili farme vašaka u kosi i stidnih vaši u donjoj frizurici... što im ne smeta da i dalje svoje guzno crevo drže na ceni i trguju jedinom jadom koju imaju... pa kad im „Kolačić sudbine“ kaže da će dobiti bebu one mu poveruju... ha ha ha... i odu kod Jarca na prčetinu...

A on im ispevao pesmicu:

* * *

Došla je u teretanu da dâ p1čke Jarcu,
    jer ne može nijednom drugom muškarcu.

Sudbina joj rekla da će dobiti bebu,
    zato traži bradatu i rogatu trebu.

E, sad, naš Jarac nema rogove. Pa mora da reši problem tako što će kupiti one crvene rogove što svetle u mraku... i biće pravi Jarac-Proteinac-Ćelusrajc-Pičkaroš.

„Ma ok mi je Jarac“, kaže jedna doktorka (koja ga je lečila od tripera i popušila mu kad ga je izlečila, umesto generalne probe), koja zna latinski, ali zato ne zna svoj maternji jezik, jer piše „ne ću“ i „neumem“ i „neznam“ i „nebi“ i „ti bih“... ha ha ha...

A kako im je zaprdeo prčetinu, kao da im je zakuvao čorbu od jarčetine-kurčetine... Živ bio Jarče-Živodarče-Na-Suvo-Tucače. Mašala.

Domaćin
    Učlanjen
    24.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zaboga, pa ti stvarno misliš da ću da čitam tvoj kilometarski fekalni humor?
    Nije bio originalan ni pre pet godina, kad si počeo sa njim.

Veoma poznat Baaanzaaji! (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    636

Citat Original postavio Demijurg Pogledaj poruku
    Postavljač teme je stilski promenio tekst, očistio ga od ijekavice, da biste ga vi mogli čitati.
    Zar ste nesposobni čitati ijekavicu? Nisam znala da je potrebno čišćenje od nje

God is busy, may I help you?

小苇, 别忘了

Demijurg nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    05.02.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    505
    Reputaciona moć
    0

Zaboga, pa ti stvarno misliš da ću da čitam tvoj kilometarski fekalni humor?
    Nije bio originalan ni pre pet godina, kad si počeo sa njim.
    Zabole me ona stvar šta ćeš. Podsećaš me i na ove likove...

Kakve su sličnosti i razlike između gologuzana i pokrivenoguzana, naročito ako su rođena braća i zovu se Veselin i Radovan?

Ovako. Gologuzan otvara vrata guzicom, a zatvara čoldom. Zato su mu gaće pocepane na guzici i na kraju spadnu s njega. Pokrivenoguzan otvara vrata čoldom, a zatvara guzicom. Zato mu gaće nisu pocepane na guzici, a ni napred, i ne spadaju s njega. To je razlika među njima.

Sličnost između njih dvojice je u tome što i jedan i drugi prde kao konji i imaju rupicu na gaćama na onom delu koji im pokriva prkno. Veselin se veseli, a Radovan raduje svakom prdežu koji ispali; pri tom nijedan od njih dvojice ne kupi čaure. Obojici smeta što pada sneg, jer kad zatvore prozor zidovi se oznoje, a kad otvore prozor sneg upadne unutra. Ne valja ni ovako ni onako. E crni Veseline i crni Radovane. Prdnite i za pojas zadenite.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Baaanzaaji! Pogledaj poruku
    Zar ste nesposobni čitati ijekavicu? Nisam znala da je potrebno čišćenje od nje
    Ja kao Crnogorac nemam nikakav problem, ali računao sam na ekavce na forumu.

Slične teme

1. Facebook mala beba za Ruske sajtove
    Autor Trazim_curu_zabrak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 03.06.2010., 12:31
  2. mala pomoc od ljubitelja Barry White-a
    Autor Ana&Borica u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.02.2005., 17:23
  3. mala
    Autor veltam@beotel.yu u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 1