Izrael zahteva od UN nove sankcije ili vojnu intervenciju protiv Irana

Koliko mi idu na **** jevreji u izraelu pa to je strasno .... Pod izgovorom ww2 , decenijama drza palestince u najvecem zatvoru na Zemlji a sada im smeta zemlja hiljadu kilometara daleko ...
Zapadne sankcije nemaju nikakav uticaj na Iran .

Slucaj Izraelaca i Palestinaca je isti kao i slucaj Srba i Albanaca.

A raketa sa atomskom bombom za cas predje 1000 km....
 
Mnogo stvari, ali kap koja je prelila casu je jevrejska podrska ljudozderima u sirijskom gradjanskom ratu.

Ali Asad to lepo cisti, pa ce onda kad zavrsi sa ljudozderima da se pozabavi i kvazidrzavom Izrael.

Sta tebe briga za sirijski rat?

To je visoka, strateska politika i tamo mi smrtnici ne znamo sta se zapravo dogadja.

Jevreji i Srbi su uvek dobro ziveli.

Bar u Vojvodini, za juzne krajeve ne znam...
 
A odakle su stigli Izraelci na Svetu Zemlju i KADA? :evil:

Daje pravo da je stalno UGROZEN od komsija Arapa kojih je 200 miliona, a Izraelaca jedva ima 3-4 miliona...

Reci mi , kad se vec vodis tom logikom , ko je bio prvobitno na "svetoj zemlji" ? Koja su sve plemena nestala u jevrejskom genocidu ? Nije ti najbolji argument .
Oni su ugrozeni samo u njihovim glavama . Ako das jednom atomsko oruzje , daj svima .... ili nemoj dati nikome . To je jedina pravda i sigurnost . Ili cemo svi da gorimo ili cemo ziveti u miru .
 
Reci mi , kad se vec vodis tom logikom , ko je bio prvobitno na "svetoj zemlji" ? Koja su sve plemena nestala u jevrejskom genocidu ? Nije ti najbolji argument .
Oni su ugrozeni samo u njihovim glavama . Ako das jednom atomsko oruzje , daj svima .... ili nemoj dati nikome . To je jedina pravda i sigurnost . Ili cemo svi da gorimo ili cemo ziveti u miru .

NE MOZE se dati atomsko oruzje narodima kao sto su FANATIZOVANI Iranci...

Nisu to IGRACKE ni BOMBONE, pa da svako TREBA DA IMA....


Od zadnjih 14 svetskih prvaka u sahu - 12 su bili Jevreji....

Drze svu EKONOMSKU moc na svetu i jos mnoge MOCI...

Zato jer su PAMETNI....

I oni SMEJU da imaju bombu...A Iranci NE......
 
Sta tebe briga za sirijski rat?
To je visoka, strateska politika i tamo mi smrtnici ne znamo sta se zapravo dogadja.
Jevreji i Srbi su uvek dobro ziveli.
Bar u Vojvodini, za juzne krajeve ne znam...

U celoj Srbiji! Srbi su uvek bili antifasisti i u sumadiji i backoj i krajini a za pripadnike drugih nacionalnosti ne znam....
 
NE MOZE se dati atomsko oruzje narodima kao sto su FANATIZOVANI Iranci...

Nisu to IGRACKE ni BOMBONE, pa da svako TREBA DA IMA....


Od zadnjih 14 svetskih prvaka u sahu - 12 su bili Jevreji....

Drze svu EKONOMSKU moc na svetu i jos mnoge MOCI...

Zato jer su PAMETNI....

I oni SMEJU da imaju bombu...A Iranci NE......

Znaci imaju prava na atomsku jer su pobedili u sahu :roll:
Daj bre uozbilji se , kakvi fanatizovani Iranci ?? Jel ti propaganda toliko pojela mozak ?
Pre bih dao atomsku Iranu nego SAD .
 
Sta tebe briga za sirijski rat?

To je visoka, strateska politika i tamo mi smrtnici ne znamo sta se zapravo dogadja.

Jevreji i Srbi su uvek dobro ziveli.

Bar u Vojvodini, za juzne krajeve ne znam...

Od sirijskog rata zavisi buducnost Srbije. I ne samo od sirijskog, sve sto jevreji rade, je na stetu Srbije, Rusije i pravoslavlja. Zato ih ti volis. Ko i amerikance.
 
NE MOZE se dati atomsko oruzje narodima kao sto su FANATIZOVANI Iranci...
Nisu to IGRACKE ni BOMBONE, pa da svako TREBA DA IMA....
Od zadnjih 14 svetskih prvaka u sahu - 12 su bili Jevreji....
Drze svu EKONOMSKU moc na svetu i jos mnoge MOCI...
Zato jer su PAMETNI....
I oni SMEJU da imaju bombu...A Iranci NE......

U pravu si.
Mrzeo Jevreje ili voleo, Iran nebi trebao da dodje u posed atomskog naoruzanja.
 
Od sirijskog rata zavisi buducnost Srbije. I ne samo od sirijskog, sve sto jevreji rade, je na stetu Srbije, Rusije i pravoslavlja. Zato ih ti volis. Ko i amerikance.

Odakle samo vuces takve NAKARADNE zakljucke? :think:

Kako sudbina Srbije moze da zavisi od rata u Siriji???

Kakve veze ima pravoslavlje sa svim tim kada se tamo tuku samo muslimani izmedju sebe???
 

Back
Top