Поклон за жене, девојке.

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.688
Муж је купио за вас поклон, слика од сликара. Који мотив односно шта конкретно бисте највише волели да је насликано? Шта би вам грејало :heart:, шта би вас одушевило, разнежило емоције?

slikar-1.jpg
 
Nesto nezno , pastelnih boja , vedrog motiva , razigranog , punog svetlosti
ne volim teske tamne boje gde se nezna sta je slikar hteo da kaze i u kom stadijumu depresije je bio

Imala sam do skoro par takvih na zidu jer su bili poklon ... i jedan dan odlucim da ih poskidam da ih vise ne gledam , zapakujem i sutnem u orman ... adio
 
Муж је купио за вас поклон, слика од сликара. Који мотив односно шта конкретно бисте највише волели да је насликано? Шта би вам грејало :heart:, шта би вас одушевило, разнежило емоциje?

slikar-1.jpg

E, da. To bi znacilo da je bas razmisljao sta volim, da me je slusao (i cuo), ko mi je onako bas, bas,...:heart:
I poklonio mi M. Kaporovu sliku:heart2:
 
pa ubila bih ga da mi kupi sliku, malo mi ove sto se splicem po kuci, samo mi jos i kupljene fale :lol:
volim pejzaze, pa malo experionisticki....
sto bi jedan narucilac reko davno "ocu mrtvu prirodu sa zelene granjke" :zcepanje:



Iz tog razloga znam da meni nikada niko u zivotu nece pokloniti sliku, ali definitivno :)

No, kad bih je primala volela bih da bude impresionisticka.
Neki nezan akvarel ili pastel, sa motivom grada kojeg volim.
 
Nesto nezno , pastelnih boja , vedrog motiva , razigranog , punog svetlosti
ne volim teske tamne boje gde se nezna sta je slikar hteo da kaze i u kom stadijumu depresije je bio

Imala sam do skoro par takvih na zidu jer su bili poklon ... i jedan dan odlucim da ih poskidam da ih vise ne gledam , zapakujem i sutnem u orman ... adio

ja bih baš ovo što si rekla da ne voliš
slaže se uz drugo ja koje ne pokazujem svakom :flert:
 
Trenutno nakit... ne znam, ali eto, želim nakit, tj. neku malu ogrlicu da dobijem od nekoga... ništa veliko ili preterano... sa nekim kamenom ili sasvim malim priveskom.... tj. žad i srebro... a te kombinacije se teško nalaze... ne preteško, ali teško...
Mrzim zlato, nebitno belo, žuto... ne volim ni platinu.... ma ništa... samo srebro, nekako mi ima dušu...
 
Poslednja izmena:
Trenutno nakit... ne znam, ali eto, želim nakit, tj. neku malu ogrlicu da dobijem od nekoga... ništa veliko ili preterano... sa nekim kamenom ili sasvim malim priveskom.... tj. žad i srebro... a te kombinacije se teško nalaze...
Mrzim zlato, nebitno belo, žuto... ne volim ni platinu.... ma ništa... samo srebro, nekako mi ima dušu...

pita šta bi volela da ti pokloni na slici... :lol:
------------------------------------------
a na temu... ne bi nikada bila sa onim koji poklanja slike.
 
Trenutno nakit... ne znam, ali eto, želim nakit, tj. neku malu ogrlicu da dobijem od nekoga... ništa veliko ili preterano... sa nekim kamenom ili sasvim malim priveskom.... tj. žad i srebro... a te kombinacije se teško nalaze... ne preteško, ali teško...
Mrzim zlato, nebitno belo, žuto... ne volim ni platinu.... ma ništa... samo srebro, nekako mi ima dušu...

Pa da ti nacrta jedno u pejntu?
 

Back
Top