Zene da li se plasite samoce

Ne, naprotiv cak je i prizeljkujem. Jako mlada sam zasnovala porodicu u pogresno vreme na pogresnom mestu a verovatno smo muz i ja jedno drugom bili pogresni i sad posle dvadeset godina prizeljkujem da ovi mladi ljudi koje sam odgojila pronadju sebe i odu tamo gde ce im biti lepse a da muz i ja zavrsimo kao dobri prijatelji na razlicitim adresama svako sa svojim zeljama i svojim zivotom.

Znam da od toga nema nista. Bez obzira koliko uspesni tesko da ce deca skoro otici a muz i ja... Verovatno cemo nastaviti ovako do smrti.
... a verovatno i posle smrti u zajedničkoj grobnici... pa još ako je dubinska... samo je pitanje ko će na koga...
 
Ne, naprotiv cak je i prizeljkujem. Jako mlada sam zasnovala porodicu u pogresno vreme na pogresnom mestu a verovatno smo muz i ja jedno drugom bili pogresni i sad posle dvadeset godina prizeljkujem da ovi mladi ljudi koje sam odgojila pronadju sebe i odu tamo gde ce im biti lepse a da muz i ja zavrsimo kao dobri prijatelji na razlicitim adresama svako sa svojim zeljama i svojim zivotom.

Znam da od toga nema nista. Bez obzira koliko uspesni tesko da ce deca skoro otici a muz i ja... Verovatno cemo nastaviti ovako do smrti.

:( odavno nista strasnije ni tuznije nisam procitala

- - - - - - - - - -

mislis samoca on ode/umre/ostavi me?! ja bih da umrem prva, ako ikako moze :lol: a da ode, razidjemo se... boze moj, ne mislim da je to najstrasnija stvar na svetu... cak ni priblizno
 
na ovoj vrutjini?:eek::eek::roll:mssm...što dalje od mene..ja sam car na svojem krevetu .)


meni to nikad nije preslo u naviku a mislim , niti ce:(..i ja se kao i krasuljak uzasavam samoce upravo u toj fazi pred san (ne zbog sexa i sl, nego..sta znam..da ne izripi nekakva sandzama ispod kreveta ili slicno:D..
kupicu si plisanog medu, verovatno pandu...da imam s kim da se grlim dok ne zaspem.

naravno, zayebavam se.
ali pandu kupujem:lol:
 
ovo ko te nezna će pomisli (pomisliće) da si neki težak namćor, al ustvari nisi...:heart:

nema veze s tim
kad radim - smeta mi muzika, smetaju mi ljudi...ne smataju mi ni pas, ni macka, ni tvorovi...
kad se ocu stvarno odmorit onda citam ili vozim bajs solo (inace vozimo zajedno ili s drugarima)
al nebitno zapravo kako odmaram - poenta je da bude solo
sta znam, takva sam oduvijek i sklona sam pa...samoizolaciji
i gleda da to svjesno promijenim kod sebe, al neki minimum samoce mi ipak treba
 
Doduse, najcesce su usamljeni vencani ljudi...sto mene licno najvise plasi, sta posle osim biti kraj nekog a ujedno biti sam...frka mi je od toga, sto jes' jes'.

:sad2:

- - - - - - - - - -

nema veze s tim
kad radim - smeta mi muzika, smetaju mi ljudi...ne smataju mi ni pas, ni macka, ni tvorovi...
kad se ocu stvarno odmorit onda citam ili vozim bajs solo (inace vozimo zajedno ili s drugarima)
al nebitno zapravo kako odmaram - poenta je da bude solo
sta znam, takva sam oduvijek i sklona sam pa...samoizolaciji
i gleda da to svjesno promijenim kod sebe, al neki minimum samoce mi ipak treba

znam kako to izgleda...:ok:
 

Back
Top