Nakon najbolje EX-YU pesme sledi...

Novi Turnir Foruma Krstarice je?

  • Najlepše mesto sveta

    glasova: 9 33,3%
  • Najbolji citat

    glasova: 0 0,0%
  • Najtraktivniji pevač/ica

    glasova: 2 7,4%
  • Najbolja narodna pesma

    glasova: 1 3,7%
  • Najbolja kafanska pesma

    glasova: 1 3,7%
  • Najbolja igrana muzika /

    glasova: 0 0,0%
  • Najbolji muzički period (Najbolje pesme dekada)

    glasova: 3 11,1%
  • Najbolji domaći film

    glasova: 9 33,3%
  • Najbolji pevač/ica

    glasova: 0 0,0%
  • Najbolji domaći vokal

    glasova: 2 7,4%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

The Life Architect

Aktivan član
Poruka
1.404
Evo i teme kojoj su se mnogi nadali. Takozvanog ˇturnira pre turniraˇ. Nakon dugog analiziranja i sagledavanja ukusa čitalaca Foruma i učesnika Turnira za najbolju EX-YU pesmu ikada, koji je uspešno završen u četvrtak, moja malenkost i MrRight, odlučili smo da kao mlade nade preuzmemo stvar u svoje ruke, i zajedno otvorimo anketu sa opcijama koje ste Vi odabrali, a koje su predlagane na temi nedavno završenog Turnira. :D

Imaćete samo jednu opciju za glasanje, zato dobro razmislite, Nakon glasanja, bilo bi lepo da iznesete i komentare, zašto ste odabrali baš tu ideju, i iznesete svoju viziju tog Turnira. Da napomenem samo da opcije u anketi nisu moj lični, kao ni MrRight-ov izbor, već samo sužen krug opcija o kojima ste najviše diskutovali i podržali. Jer da smo ubacili sve predloge, odustali bi od glasanja još dok bi isčitali sve opcije. :lol:

U narednih 5 dana, imaćete vremena izglasati koji će se Turnir sledeći održati na Forumu Krstarice, kao i na kojem podforumu, a o čijem ćemo pravilima naknadno diskutovati i dogovoriti, kao i o tome ko će biti domaćin(i) istog. Do četvrtka imate vremena za glasanje, a onda, do kraja sledeće nedelje, krećemo sa Turnirom!

P.S. Samo da zamolim još nešto, da moderatori ne uklanjaju ovu temu sa ovog podforuma. Ona će kroz najviše nedelju dana, nakon odluke i svih dogovorenih detalja o novom Turniru biti zatvorena, a smatram da je ovaj podforum najbolje i jedino mesto za ovu temu, jer je priča o Turnirima potekla upravo na ovom mestu. Drugo mesto za ovu anketu ne postoji. Tako da ovo svakako pripada ovom podforumu, bez obzira na to da li će biti izabran muzički, filmski, ili neki treći Turnir.


I ne žalite se na to što smo mi otvorili, kad već drugi nisu hteli, a na mladima svet ostaje... :D

Anketa završava u četvrtak, 25.07, u 24h

A, sad, krećemo. ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dakle, kao što je moderator naveo u prvoj poruci, Anketa se zatvara u četvrtak, 25.07, u 00h. Zato, glasajte, imate vremena 5 dana. I ne obazirite se na ovaj datum na anketi, to je tako moralo biti napisano.

I još jedna napomena. Malo pojašnjenje opcija u anketi. Igrana muzika (film i serija). Uključuje filmsku i serijsku muziku.

A najbolji muzički period, najbolje pesme po dekadama. Dakle, otprilike od `50-tih, pa naovamo. Koje bi bile raspodeljene i glasane po žanrovima.

:)
 
i ja sam mislila da vas skenjala :lol:

izjasnila sam se davno- film, film, film.

što se muzike tiče, tu mi svejedno.
Pih, žensko, a psuje. :lol:

Nisam znao da ćeš baš glasati za film... :)

Ali teme nisu aktuelne, a i ankete su davane po želji korisnika. :)

MrRight, dobro je da si stigao da me podržiš... :lol:

Geografija, gradovi, lepota, uvek na prvom mestu. :)
 
evo ga, mora da mi odgovara i ovde :roll: :mrgreen:

pa tvoja ideja je da napustimo muziku malo, kaj ne?
a dugujemo Svetovidu taj film! :rtfm:

a i te teme sam stavila zbog njega, prva je njegova, a i na drugoj je bio poprilično aktivan, pa me podsetilo :lol: nemaju veze sa tim što misliš ;)

što se geosa tiče, može i to nekad ali bih volela da sredimo taj domaći film, da ispoštujemo činjenicu da je tema nepravedno zatvorena :)
 
evo ga, mora da mi odgovara i ovde :roll: :mrgreen:

pa tvoja ideja je da napustimo muziku malo, kaj ne?
a dugujemo Svetovidu taj film! :rtfm:

a i te teme sam stavila zbog njega, prva je njegova, a i na drugoj je bio poprilično aktivan, pa me podsetilo :lol: nemaju veze sa tim što misliš ;)

što se geosa tiče, može i to nekad ali bih volela da sredimo taj domaći film, da ispoštujemo činjenicu da je tema nepravedno zatvorena :)
Šta da ti radim kad provociraš pojavom. :mrgreen:

Pa nisi valjda glasala zato što sam ja dao ideju da napustimo muziku, otkad ti to toliko ceniš moje mišljenje? :P

To da... mada, ono, ne dugujemo mi, već budala koja mu je ispamovala temu. :hahaha:

Šalim se. Ja tek sad videh da je njegova prva. Al druga je nekog anonimusa. :D

Naravno, ja navijam za oba. Mada za nijansu više za najlepše mesto, za koje sam i glasao. Jednostavno, jako želim videti gomilu prelepih gradova zajedno na jednoj temi, građevina, slika... i voleo bih baš videti pobednika. :) Ali svakako će glasovi odlučiti, pa ćemo se dogovoriti za domaćina, možda baš on bude domaćin i nekog drugog turnira, ako bude bio zainteresovan... :)

Ahm. :) Ali ako to bude izabrano, treba se dobro dogovoriti oko organizacije. Da li će se prvo prikupljati svi predlozi, ili ćemo kontinent po kontinent... Hm..
Pa tvoja je ideja... tako da mislim da je jasno ime prvog domaćina. :lol:

Pa ne znam, po meni, bolje svi predlozi, jer, ne znam, duže bi trajalo i komplikovanije bi bilo za kontinente, iako bi bilo mnoogo zanimljivije razdvojiti ih, čak i po regionima...
 
Na mene ne računajte. :mrgreen:

Dosta Vam je i ovo od mene. Nemam stvarno živaca da budem to. Dovoljno će biti što ću smarati često na temi... :lol:

Za domaćina se možemo ovde dogovoriti. :)

A zašto misliš bi to bilo nedovršena stvar? I ja, strane, ali je i domaća zaista nešto sjajno i posebno. :)

Važno je, jer leti mnogi imaju najviše vremena. :D
 
Okej, dogovorićemo se ovde. Nisam ni mislila da budeš ti :mrgreen:

Pa zato što je započeta, a nije dovršena :mrgreen: i iz respekta prema autoru iste, kao što već rekoh. Jer je ideja sjajna, domaći filmovi su MNOOOGOOO bitni
jer su deo NAŠE kulture, i kao što su ovde neki čuli i zavoleli nove izvođače, tako će biti i sa filmovima. Mislim da je važnije da neko voli filmove jednog Zokija Radmilovića, nego Rio i Majami i da zato treba da ima prioritet film.

inače, učestvovala bih na svakom od navdenih turnira
 
Da, to je najbolje, čim odaberemo turnir. Znam da nisi, nego rekoh zbog ostalih. Znam ja kakvo ti mišljenje imaš o meni. :mrgreen:

Šta bre nije završeno, hoćeš reći ideja? :mrgreen: Pa ono, mislim da je jasna, biramo najlepše mesto na svetu, kako sam ja shvatio, to bi mogao biti grad, ostrvo, selo, i sl... MrRight će ti svakako bolje razraditi i objasniti kako on vidi tu ideju. :)

Pa da, ali što mi ne bismo, ako odaberemo naj mesto, birali i film? :) Lepo, bili bi na različitim pdf-ovima, mogli bi učestovati na oba, nek tamo Svetovid otvori i gotovo. Ovo služi samo da vidimo ukus i interesovanje forumaša, da ne otvaramo nešto uzalud... pa zato možemo otvoriti i dva turnira, ako bude velikog interesovanja za oba.. :)

A za našu kulturu i kinematografiju si zaista u pravu. Naša kinematografija je mnogo potcenjena i mislim da mnogi ne znaju kakve mi glumce i filmove samo imamo, iako su i strani vrh, naši su nešto posebno... Zato bi verujem taj turnir otvorio nove vidike i oduševio mnoge koji dosad nisu puno pratili naše filmove. :)

Ali, ono, ipak mislim da je najbolje prvo otvoriti samo pobednički, pa da vidimo kako će teći turnir i da li će biti lep, kako se i očekuje, i da li će biti dovoljno interesovanja, pa ćemo videti za ostale, svakako će jednom svi ovi biti otvoreni, jer to zaista trebaju... :)

Drago nam je, ništa nije isto bez tebe. :mrgreen:
 
Da, to je najbolje, čim odaberemo turnir. Znam da nisi, nego rekoh zbog ostalih. Znam ja kakvo ti mišljenje imaš o meni. :mrgreen:
Kakvo? :lol:
Šta bre nije završeno, hoćeš reći ideja? :mrgreen: Pa ono, mislim da je jasna, biramo najlepše mesto na svetu, kako sam ja shvatio, to bi mogao biti grad, ostrvo, selo, i sl... MrRight će ti svakako bolje razraditi i objasniti kako on vidi tu ideju. :)
TURNIR DOMAĆEG FILMA NIJE ZAVRŠEN BREEEEE :D
Pa da, ali što mi ne bismo, ako odaberemo naj mesto, birali i film? :) Lepo, bili bi na različitim pdf-ovima, mogli bi učestovati na oba, nek tamo Svetovid otvori i gotovo. Ovo služi samo da vidimo ukus i interesovanje forumaša, da ne otvaramo nešto uzalud... pa zato možemo otvoriti i dva turnira, ako bude velikog interesovanja za oba.. :)
nemoj ti u Svetovidovo ime da govoriš :lol: i ja bih volela da bude on ;) a ako vam otme glasače, ebiga :p
A za našu kulturu i kinematografiju si zaista u pravu. Naša kinematografija je mnogo potcenjena i mislim da mnogi ne znaju kakve mi glumce i filmove samo imamo, iako su i strani vrh, naši su nešto posebno... Zato bi verujem taj turnir otvorio nove vidike i oduševio mnoge koji dosad nisu puno pratili naše filmove. :)
o fala ti bože, neđe sam u pravu... :mrgreen:
Ali, ono, ipak mislim da je najbolje prvo otvoriti samo pobednički, pa da vidimo kako će teći turnir i da li će biti lep, kako se i očekuje, i da li će biti dovoljno interesovanja, pa ćemo videti za ostale, svakako će jednom svi ovi biti otvoreni, jer to zaista trebaju... :)
hahaha, sjajan si :zcepanje: :hahaha:

Drago nam je, ništa nije isto bez tebe. :mrgreen:
aj nou :flert:
 
Pa zna se. Mali koji nema pojma o suštini života. :mrgreen:

Aaaa... šta da radim kad si me zbunila, i ti si nekad nedovršena u izražavanju. :lol: Ček, zato što ti ne voliš nedovršene stvari, ispada da mi trebamo odabrati domaći film? :mrgreen:

Pa šta govorim aman, pa normalno da će biti on ako bude film, to je njegov tur, zar ne? :lol:

Mogu glasači svratiti na oba mesta, sem ako ne bojkotuju. :P

Pa moraš i ti nekad biti pravična. :P

Sviđa ti se moje lepo pisanije? :) :lol:

Narcisu. :)

:P
 
Niko nema pojma o suštini života, ne lupaj :)

Ne zajebaj.. ja sam ti dala obrazloženje zašto bih film. Po mom skromnom mišljenju- nepravedno zatvoreni turovi imaju prioritet i mislim da je domaći film bitniji.

Pa bio je njegov, i aj sad ga nateraj sa..ovaj...sačmarom da ga otvori opet :lol: njega bismo prvo zamolili ako hoće.. možda je čoveku puno da opet ima odgovornost, otkud znam... ja bih volela njega, ako želi :mrgreen:

Nije bojkot ako im se jedan tur svidi, a drugi ne :p

moje ime odsad znači pravda!

pa sviđa mi se... jer to zaista treba... :)))

:cvet:

- - - - - - - - - -

pravda za Svetovida!
 
Niko nema pojma o suštini života, ne lupaj :)

Ne zajebaj.. ja sam ti dala obrazloženje zašto bih film. Po mom skromnom mišljenju- nepravedno zatvoreni turovi imaju prioritet i mislim da je domaći film bitniji.

Pa bio je njegov, i aj sad ga nateraj sa..ovaj...sačmarom da ga otvori opet :lol: njega bismo prvo zamolili ako hoće.. možda je čoveku puno da opet ima odgovornost, otkud znam... ja bih volela njega, ako želi :mrgreen:

Nije bojkot ako im se jedan tur svidi, a drugi ne :p

moje ime odsad znači pravda!

pa sviđa mi se... jer to zaista treba... :)))

:cvet:

- - - - - - - - - -

pravda za Svetovida!
Eto vidiš da me smatraš. :lol:

Šalim se, ne primaj se. Pa tako je, ali što smo onda otvarali ovu temu ja i Right, ajde onda lepo da zatvorimo ovo i krenemo? :lol:

Neka ovako da biramo ipak, pre svega, jer bi bilo lepo da ispoštujemo i želje onih koji bi birali najlepše mesto na svetu, kao i one koji ne bi voleli domaći film (ja nisam među njima, jer navijam i za njega)... :)

Neću ja nikog ni na šta terati, samo rekoh da bi to bilo prirodno, jer bi ga zbog njega, između ostalog, i otvarali, pa ako bi on želeo da ga on nastavi, neka to učini, ako ne, ima i drugih koji bi se ponudili, sigurno. I ja bih voleo jer je izvrstan domaćin. :)

Ili ako više znaš o jednom, o drugom manje. :P Ali siguran sam da bi oba turnira čak i u isto vreme našli svoj put do svojih simpatizera i posetioca foruma, u velikom broju... videćemo svakako. :)

Bafi zvana pravda. :mrgreen:

Bravo :)))))

Hvala, al ja sam pre za čokoladu. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top