Kondom sa zubima

Napravljen ženski kondom sa zubima i služi za zaštitu od silovanja.
Kad jednom ˝zagrize˝ samo ga doktor manjom operacijom može skinuti!

Mali problem je što su se neke žene odmah prisetila da bi ovo bio dobar način za osvetiti se bivšem :neutral:
Forumašice da li bi mu uradile ovako nešto?
Forumaši kako bi reagovali da vas neka ovako zajebe?


thumbnail.ashx
To postoji vec nekoliko godina.Licno smatram tako nesto za izuzetnu glupost u svakom smislu te reci.
 
kondom je napravljen 2010 godine u J.Africi, napravljen je tamo jer je kod njih najveća stopa silovanja u svetu!
Ako prolaziš kroz krajeve u kojima ni autobusi nestaju na stanice onda je jasno da je ovo super stvar, zubi su najsličniji ribljim i bole za medalju, ne možeš ni da mokriš a ne nešto drugo.
Najbolja stvar je što žrtva neće imati nikakvu posledicu osim te boli dok mu ga ne skinu, a kad ga uvate sa njim onda je jasno i policiji o čemu se radi!


Silovanja imaš i u braku, a o ostalom da ne pričamo...
Ono što sam ja pito je da se javio problm da su neke počele da ga koriste da bi se osvetile bivšim i kako bi reagovali?
 
Uvek je pitanja silovanja bilo najpipavije u pravosuđu. Samo vidi šta je sve naizmišljala ova kvazimanekenka pre neki dan.

Ovaj izum, najveći posle točka, daljinskog i vatre (tim redom), verovatno ima mnogo više zloupotreba, negoli stvarnih zaštita.
 
kondom je napravljen 2010 godine u J.Africi, napravljen je tamo jer je kod njih najveća stopa silovanja u svetu!
Ako prolaziš kroz krajeve u kojima ni autobusi nestaju na stanice onda je jasno da je ovo super stvar, zubi su najsličniji ribljim i bole za medalju, ne možeš ni da mokriš a ne nešto drugo.
Najbolja stvar je što žrtva neće imati nikakvu posledicu osim te boli dok mu ga ne skinu, a kad ga uvate sa njim onda je jasno i policiji o čemu se radi!


Silovanja imaš i u braku, a o ostalom da ne pričamo...
Ono što sam ja pito je da se javio problm da su neke počele da ga koriste da bi se osvetile bivšim i kako bi reagovali?

rambo sam sebi usiva rane i to bespotrebno, a da ce covjek koji je silovao ici kod doktora da ga hapse nije lud

- - - - - - - - - -

a vjeruj mi 90 % zena u takvim situacijama ce gore proci, jer ce tu biti ubistava garant, pa mene kada neko u guzvi zakaci po nosu slucajno, ubio bih a da ne bi neki silovatelj zenu od huje da mu ovo uradi ma daj .. .
 

Back
Top