rak kostiju

MARIJAIVAN

Početnik
Poruka
2
Molim za pomoc, ako neko zna malo vise da mi kaze o ovome. Kod tate mi je juce ustanovljen rak kostiju, zahvatio je 4cm na grudnom kosu, na nekoliko mesta po 1cm na lobanji, na plecki i butini. Da li je to mnogo i da li ima neke sanse za izlecenje? Svako vase iskustvo i savet su dragoceni. Hvala unapred!
 
Molim za pomoc, ako neko zna malo vise da mi kaze o ovome. Kod tate mi je juce ustanovljen rak kostiju, zahvatio je 4cm na grudnom kosu, na nekoliko mesta po 1cm na lobanji, na plecki i butini. Da li je to mnogo i da li ima neke sanse za izlecenje? Svako vase iskustvo i savet su dragoceni. Hvala unapred!

Ovo je strašno.... moj savet je da ne tražiš podršku i pomoć na forumu pogotovo ne ovde jer su trolovi i kompleksaši na sve strane. Probaj da se posavetuješ sa lekarima i prijateljima, na internetu nećeš naći utehu.

Poz...
 
Uh vidi..Bez laganja sanse su skoro nikakve.U dogovoru sa dr opet ja opet mislim da bi najbolje bilo kombinovati dva pristupa zvanican i ovaj drugi.Nabavi sledece stvari kostice od kajsije i to dosta bas koje mora da unosi oko 40 na dan pa i vise takodje pecurke shitaka i reishi sve medicinske onda mora da u potpunosti predje na sirovu hranu sto vise nje to bolje da bi se alkalizovao organizam jer rak napada u kiseloj sredini znaci povrce voce laneno seme i ostalo kostunjavo kao i kombinacija cimeta meda i mleca i djumbira ovo pomesas i mora uzimati svaki dan soda bikarbona isto...nabavi srebrenu vodu u krajnjem slucaju i medicinski petrolej koji moze po malo piti ovo ce sagoreti celije tumora....Naravno ako mora da se operise i to mora uraditi ali od hemoterapije ce samo pogorsati stanje..jer unistava i zdrave celije...ne garantujem da ce ovo 100 odsto pomoci ali sigurno vise od hemoterapije ako ispostujes ovo...
 
Poslednja izmena:
jesi probala pa znas..bolje to nego hemoterapiju koja ce samo ubrzati stvar..Ne pricaj o necemu sto ne znas..Zaboravih reci nadji na facebooku grupu rak i prividno neizlecive bolesti to je grupa ljudi koji su se izlecili na ovaj nacin pa upitaj njih za vise saveta srecno.
 
hemoterapija ubrzava stvar? :eek:
znam ih koji su probali... i ponoviću: umesto da se raspada kratko vreem, raspadaće se mesecima, a možda i duže.
ja kapiram da je najteže pomiriti se sa ovom bolešću, ali ako je već tu gledajte da izabereta najbolji način i da mu umanjite muke.
pričaš o izlečenju raka kostiju? hoćeš da ti kažem kako napreduje u etapama, ili da ti predočim samo poslednji stadijum gde će pojesti svo meko tkivo i hrskavicu?

- - - - - - - - - -

a tada se molite bogu da mu što pre otkažu vitalni organi.
 
Cek znaci uz hemoterapiju bice bolje to je otrov koji se unosi u vec bolesno telo o cemu ti pricas.Umesto da sacuva organizam koliko toliko ti predlazes da jos vise unisti.Da izlecenje je moguce po studijama japanskih naucnika..Da se malo razumes znala bi zasto rak i nastaje...I da zvanicna medicina tu nema sta da trazi.Bolje je da proba ovako bar ce umanjiti ako ne i skoro naterati da se tumor povuce..
 
zašto ste uopšte tražili mišljenje lekara?
trebalo je sami da donesete dijagnozu i da krenete sa lečenjem.
ili da ga vodite u japan. mada i nauka spada pod zvaničnu medicinu, šta ćemo sad? pasti travu u japanu, tražiti izvor lekovite vode?
ajd, ne lupetaj, života ti... nadam se da ti ne odlučuješ o tome kako će se taj čovek lečiti.
 
:mrgreen: jedan dr na forumu pa dr znate sve treba probati a ako clanovi nemacke komisje e koja vazi za jednu od najstrucnijih na svetu ovo tvrdi onda sta dalje reci..Da su nemacki lekari bili u soku kad su gledali da vitamin b17 iz kostice kajsije bukvalno sagoreva celije tumora kao najaca hemoterapija da ulje od kanabisa radi to isto da je dete od 5 god bilo izleceno od raka mozga upotrebom ulja od kanabisa i sta cemo onda zato ne pricaj gluposti...
 
:mrgreen: nisam dr a i kad vidim ko je sve zavrsio neka.Vise volim da se bavim sa fitoterapijom i pasem travu.A ti meni nadji da se neko izlecio od raka mozga u skoro zadnjem stadijumu kao ono dete od hemoterapije placam pice
 
:mrgreen: nisam dr a i kad vidim ko je sve zavrsio neka.Vise volim da se bavim sa fitoterapijom i pasem travu.A ti meni nadji da se neko izlecio od raka mozga u skoro zadnjem stadijumu kao ono dete od hemoterapije placam pice

Bavi se fitoterapijom, pasi travu i moli Boga da te rak ne poseti , a o alternativi imaš temu pa tamo piši.
 
Uh vidi..Bez laganja sanse su skoro nikakve.U dogovoru sa dr opet ja opet mislim da bi najbolje bilo kombinovati dva pristupa zvanican i ovaj drugi.Nabavi sledece stvari kostice od kajsije i to dosta bas koje mora da unosi oko 40 na dan pa i vise takodje pecurke shitaka i reishi sve medicinske onda mora da u potpunosti predje na sirovu hranu sto vise nje to bolje da bi se alkalizovao organizam jer rak napada u kiseloj sredini znaci povrce voce laneno seme i ostalo kostunjavo kao i kombinacija cimeta meda i mleca i djumbira ovo pomesas i mora uzimati svaki dan soda bikarbona isto...nabavi srebrenu vodu u krajnjem slucaju i medicinski petrolej koji moze po malo piti ovo ce sagoreti celije tumora....Naravno ako mora da se operise i to mora uraditi ali od hemoterapije ce samo pogorsati stanje..jer unistava i zdrave celije...ne garantujem da ce ovo 100 odsto pomoci ali sigurno vise od hemoterapije ako ispostujes ovo...


Nikad mi nece biti jasno kako neko moze da se usudi da daje ovakve savete.
Kao da uopste ne razmislja o posledicama onoga sto pise.
 
Molim za pomoc, ako neko zna malo vise da mi kaze o ovome. Kod tate mi je juce ustanovljen rak kostiju, zahvatio je 4cm na grudnom kosu, na nekoliko mesta po 1cm na lobanji, na plecki i butini. Da li je to mnogo i da li ima neke sanse za izlecenje? Svako vase iskustvo i savet su dragoceni. Hvala unapred!


---------------------------------------

moj otac je obolio sa 52 godine od raka na grkljanu. za nas je to bio shok jer kad cujes za rijec RAK sve ti se lampice pogase, podvrgnuo se totalnoj operaciji zatim je imao invazivno zrachenje, morao je da uchi da pricha na aparat. Sva ta desavanja on je mehanichno obavljao kad je izasao iz bolnice ali je odbijo da pricha na aparat on u tom aparatu nije video sansu za komunikaciju vec je to mnogo tragichno shvatao, mnogo razgovora sam vodila na tu temu pokusala svakako i tek kad sam onako "ostro" ocitala bukvicu propricho je vezhbao kad je sam i na kraju "baratao sa aparatom"

Nazalost negde je ostala neka klica koja se sirila i rasla i tako je jedne veceri samo pao ko krpa opet do bolnice i tamo se videlo da ima metastaze u mozgu, isli smo tada kod mnogo doktora sve u nadi da neko od njih ima neku ideju sta i kako dalje i svagde nam je bio isti odgovor "nazalost nema leka" u to vrijeme sam chula za neke ampule koje se proizvode u rusiji ali i to kad su culi ljekari jedan rece "nemojte da vam izbijaju pare iz dzepa nema vasem ocu spasa jedino chudo moze da se desi"

sjecam se jedne scene iz bolnice gde je brat, majka i ja stajali oko kreveta i gde smo rekli da od ponedeljka krece hemoterapija, nije nas ni pogledo i tad mi se sa oci digoshe "roletne" i pitala sam ga da li on ZHELI da krene sa hemoterapijom, tad me pogledo i nasmijesio se

Brat me posle na parkingu pito kako ja mogu uopste da pitam tako nesto!? i tad sam rekla bratu i majci sve sto radimo u poslednih par mjeseci radimo zbog sebe jer mi necemo da primimo cinjenicu da on umire, jer je nama to tesko ostati bez oca a to je cist egoizam, mi smo egoisti i nista vise. Kad smo bili u heidelbergu u bolnici da vidimo da li se mozhe pokushati neka nova varijanta zrachenja doktorica je rekla "nazalost vama nema spasa" on je tad ustao sa suzama u ocima i reko "hvala vam , dakle gotovo je" najljepse godishnje doba za njega je bilo proljece i bash u proljece je i umro.

iz danasnje perspektive komotnu mogu da kazem da je moj otac "umro" sa 52 godine kad mu je prvi put postavljena dijagnosa tad se on pozdravio sa zivotom, bio je mnogo lep covek, omiljen u drustvu vesele zvijezde ali nazalost nije bio optimista, nije vjerovo da se tako teska bolest moze "preziveti" a i posle operacije ostao je bez mirisa i ukusa i sto je najgore bez govora u aparatu nije video sansu smatrao je da je "unakazhen" od strane medicine.

Nemam pojma sto sam ti ovo isprichala, mozhda povuchesh neku pouku iz ovog

Zelim ti snage kojim god putem da krenete.:zag:
 
Covek ima metastaze a ova deli savete da jede 40 kospica kajsije na dan...koliko neki ljudi nemaju obzira, pa ovo je van pameti :confused:

Kao neko kome su svi clanovi najuze porodice umrli relativno mladi od raka, a otac bas od raka kostiju, mogu samo da ti pozelim da imate snage za sve sto vas ceka, kakav god ishod bude bio.
 
puno ljudi se izlecilo sa hemio ali opet i neko nije , ni glava ne prestane nekog boleti od kafetina a nekom deluje , ali ja jos ne znam nekog ko se izlecio kosticama , skorpijama petrolejom , sodom a i presna hrana moze biti pogubna za bolestan organizam jer je puna svega sto se inace unisti kuvanjem , kao osoba bolesna od raka ja bi sad iz ove sitiuacije rekla , bolje umreti kad je koliko toliko zivot ok nego se vuci po bolnicama i piti svasta da bi produzio zivot par meseci jer to i nije zivot
zao mi je zbog vase boli ali to je mnogo teska i bolna bolest

- - - - - - - - - -

:mrgreen:budista sam kao sto sam i mislio nemas argument.Otvori malo oci dr nije sve tako crno i belo ima i roze :whistling:
kako neko lupa napamet naucene stvarcice ko papagaj pa to je strasno.
 
Ne postoji ni jedan oblik raka od koga se neko nije izlecio. Svi smo culi za cudesna ozdravljenja ljudi kojima je preostajalo svega nekoliko meseci zivota. Takve pojave su mnogo cesce nego sto se uopsteno priznaje. Ako neko veruje da ce se izleciti uz pomoc zvanicne medicine, alternative, molitve, gledanja u sunce, cega god...organizam ce reagovati pozitivno. Placebo efekat je veoma mocan.
 
Samo bih htela ovde da se zahvalim osobama koje su mi dale pametan i normalan savet (a takvih je nekoliko), i da se mnogo zahvalim zeni koja mi je poslala link one knjige, a ostalima da kazem SRAM VAS BILO!!!! Zbog pojedinaca vise nikad, ali nikad necu uci na ovaj forum! Pa kakvi smo mi to ljudi, umesto da pomognemo jedni drugima, vi stajete na tudju muku i jos podjebavate... Strasno! Bez komentara sam ostala kad sam procitala komentare od pojedinih ljudi. I da je sve tako kako ste napisali, kako tako nesto reci bez ikakvog obzira, nemam reci......
 
Ne postoji ni jedan oblik raka od koga se neko nije izlecio. Svi smo culi za cudesna ozdravljenja ljudi kojima je preostajalo svega nekoliko meseci zivota. Takve pojave su mnogo cesce nego sto se uopsteno priznaje. Ako neko veruje da ce se izleciti uz pomoc zvanicne medicine, alternative, molitve, gledanja u sunce, cega god...organizam ce reagovati pozitivno. Placebo efekat je veoma mocan.

100% tachno
 

Back
Top