Kupovina telefona?

alex1974

Obećava
Poruka
54
Koji bi tel preporucili da moze da radi navigacija (pozeljno da bude sa glasovnim navodjenjem) da kosta 100 - 130e,mislio sam neki iphone ili htc?Hteo bih da ima sto veci ekran ali naravno ne nesto preterano.Dobio sam savet za HTC hd2 ne znam ne izgleda mi lose ni HTC Desire S sta je bolje od ova dva mada mogu i drugi predlozi?
 
Nije ti los ZTE Skate veliki ekran 4.3, polovan moze se nadje od 80-100e, bas sad gledam na kupujeprodajem oglas
star 1 godinu. garancija jos godinu. full pack. kutija, sluske, punjac. neogreban. od uvek u oblozi koju poklanjam. folija. rutovan i ubacen 4.1.2. radi perfektno. moze sa karticom od 8gb i novom igo navigacijom po dogovoru. programi po zelji. moze zamena za bolji i slanje.
80e za ovaj fon zvuci extra.
 
Hitno mi treba pomoć...
Uzela sam telefon u Telenoru,krajem avgusta,Samsung galaxy trend plus,tada nisam znala da za će u narednih mesec dana uvesti i Iphone...
Sada se kajem što sam uzela ovaj,da li je moguća neka zamena u Telenoru,jer je ista pretplata? Pozdrav:-)
 
Koji bi tel preporucili da moze da radi navigacija (pozeljno da bude sa glasovnim navodjenjem) da kosta 100 - 130e,mislio sam neki iphone ili htc?Hteo bih da ima sto veci ekran ali naravno ne nesto preterano.Dobio sam savet za HTC hd2 ne znam ne izgleda mi lose ni HTC Desire S sta je bolje od ova dva mada mogu i drugi predlozi?
satelitcski telefon, ima sve, jer svi znaju da satelitcski telefoni rade na satelit. Ima i za slanja poruka. Sve.
:)
 

Back
Top