Koliko su ljudi u Srbiji medijski zatrovani?

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
Sad citam komentare raznih vesti na B92 i Blic,

ono je komedija sta se pise.

Bratislav Dikic im predstavlja lopovcinu i coveka koji maltretira zandarme - lajkova 700+, dis 15tak
Bog ne postoji - lajkova 400+, dis 30tak
Parada se mora odrzati - lajkova 200+, dis 50+

itd.

Znac sve sto je pogan, nenormalno, pro-liberalno tamo se ceni?

Svaki put kad citam, iznerviram se nije mi dobro, ne znam na koji nacin covek moze promeniti ovim ljudima svest?

Sve mi se vise cini da smo na kraju biblijine korice...
 
Pa sta ima da se cudis? Ekipe ovih, onih ili nekih trecih... coporativno idu i klikcu kako im novcanik kaze.

Ne vidim problem u tome da postoje B92 i Blic, jer je suprotno misljenje zastupljeno u ogromnom broju medija, pogotovo u stampi. Ako bi ova dva ukinuli dobili bi jednoumlje - sto smo vec probali pa je neslavno propalo.
Konkurencija je dobra, iziskuje da se i dalje trudis, iako si prvi i najjaci.
 
Ма кога брига шта пишу љомбери на сајтовима, ако одеш на Васељенску или неки други сајт биће обрнута ситуација.
Све зависи од сајта...


Имаш људе који намерно кликћу супротно здравом разуму, из зајебанције.
 
Pa sta ima da se cudis? Ekipe ovih, onih ili nekih trecih... coporativno idu i klikcu kako im novcanik kaze.

Ne vidim problem u tome da postoje B92 i Blic, jer je suprotno misljenje zastupljeno u ogromnom broju medija, pogotovo u stampi. Ako bi ova dva ukinuli dobili bi jednoumlje - sto smo vec probali pa je neslavno propalo.
Konkurencija je dobra, iziskuje da se i dalje trudis, iako si prvi i najjaci.


I nije problem u različitim pristupima istoj vijesti, nego u istinitosti iste. Za mene je ogroman
problem manipulativno djelovanje medijima....čak i da nije takvo sa namjerom, problematično je prodavanje nečijeg života bez njegovog odobrenja.
 
nije baš tako..moj drug ne bi baš da ga imenujem, radi na B92 i pričao mi je da oni sami kuckaju većinu komentara vezanih za vesti iz EU, jer navodno njihovim sajtom se vode i strane diplomate i agencije. tako da retko koji komentar se pusti a da je protiv EU. to je proverena informacija. isto važi i za lajkove i dislajkove.
 
I nije problem u različitim pristupima istoj vijesti, nego u istinitosti iste. Za mene je ogroman
problem manipulativno djelovanje medijima....čak i da nije takvo sa namjerom, problematično je prodavanje nečijeg života bez njegovog odobrenja.

A kako da znas sta je istina - ako ne vidis bar dva razlicita izvora? Kad ukrstis to sa svojim prethodnim iskustvom i razmisljanjem - dobijes ono sto je za tebe verodostojno.
Tamo gde svi misle isto ne misli niko.
 
Pogledajte kako je prosao jedan komentar na mestu?

Zna se nastanak Univerzuma odavno, ne znam na sta ovi kvazi naucnici trose vreme.
Sve pise u Svetom Pismu
(ic xc ni ka, 19. jul 2013 21:51)

# Link komentara
Preporučujem (+37)
Ne preporučujem (-144)

-144 :eek:

ono što je za tebe na mestu, za mene možda nije.

ne kapiram ljude koji na fejs postavljaju svaku novu fotografiju, slike dece, uredno prijave gde su bili i šta su radili. e to je kretenizam.
ovo za lajkove je mnogo blaži oblik, imaš komentara i u dnevnoj štampi, a ni učešće na forumu ne odudara mnogo od poente pitanja iz uvodnog posta.
 
Moguce je da administratori sa cms-a ili baze samo promene broj lajkova i komentara u kolonama...

ama sami kuckaju komentare. pričao mi drug. 5 godina već radi tamo. to je politika kuće. puste poneki protivan ali ostalo uglavnom sami kucaju i objavljuju. zato ja tamo nikada ni ne komentarišem nešto jer nema svrhe. retko kad koji da puste, iako su posve normalni i realni. imaju svoju ekipu koja je zadužena za to.

- - - - - - - - - -

ja otvorio blog 'de sam piso o svim zenama mog zivota... vec 11.000 poseta za nedelju dana... pa posle kazu da se ljudi dobrovoljno ne truju... :roll:

daj link.
 
ma jok i ne moze. :roll:

ti treba da znas istinu pa da mozes da se ogradis od "trovanja" ali ako jedine informacije dobijas upravo od onih koji te truju, ti ni sam neznas da si u masini

odes u goste kod ribe koju nis' napr. opalio a ona te zelela ko ker kosku... a nis znao da ima u kuci lijander i pocnes da pijes caj vidis fin ukus i probudis se posle njega negde na oblacima ili pre ce biti u podzemlju gde je oko tebe vatra... to je trovanje. ako ti neko nesto sere i lupa gluposti samo se iskljucis i okrenes i ne moze da te otruje.
 
odes u goste kod ribe koju nis' napr. opalio a ona te zelela ko ker kosku... a nis znao da ima u kuci lijander i pocnes da pijes caj vidis fin ukus i probudis se posle njega negde na oblacima ili pre ce biti u podzemlju gde je oko tebe vatra... to je trovanje. ako ti neko nesto sere i lupa gluposti samo se iskljucis i okrenes i ne moze da te otruje.


ali kako znas da sere i lupa gluposti?
 
intuitivan sam u pm....kaze onaj test mbti :lol:

svi mediji lazu..svi... iskljuci se, citaj knjigu, pogledaj film, idi na izlozbu, koncert... cim udjes u masinu pracenja sta je ko rekao, njihov si medijum a to nijedan inteligentan covek ne sme sebi da dopusti.

o tome i pricam.
ne moramo daleko. samo uzmimo za primer ove ratove devedesetih.
svako ima svoju istinu,svako mase nekim svojim brojkama. ako zelis da postedis sebe od manipulacije jedino mozes da okrenes glavu i da budes pasivan na tu temu...
a i to je zlo..
 

Back
Top