BCG vakcina Torlak

Možeš da pokušaš u nadležnom ATD-u,oni trebuju direktno od Torlaka.

Jedina sansa mi je da je ostalo negde, u nekoj privatnoj apoteci, koji komad od ove serije kojoj rok istice u oktobru. U domovima zdravlja ih mozda ima (ili vec u kojim ustanovama se vrsi vakcinacija dece), ali tamo ne postoji mogucnost da ih kupim, a niko mi bas nece dati 20 doza. A kad bih ih pozajmila, do oktobra ne postoji mogucnost da ih vratim, a mozda ni tad. Najgore je sto ja nisam jedina sa ovom dijagnozom i terapijom.
Hvala na odgovoru :)
 
Sa jednom jedinom apotekom, ali vakcina NEMA u Torlaku. 1. jula su isporucili sta su imali i kraj.
Hvala na odgovoru :)

Rade oni vakcine i "po meri". Ne znam da li rade za BSG ali neke druge rade...daš im šta im treba od uzoraka i oni prave vakcinu specijalno za tebe.
Prijatno sam se iznenadio kad sam čuo jer bi napolju takva usluga koštala na hiljade evra ako ne i desetine a ovde sve za dž uz knjižicu naravno.
 
Da li iko zna, ima li igde da se kupi Torlakova liofilizovana BCG vakcina? Potrebne su mi dve (20 doza) za terapiju C67.
U Novom Sadu ih nema u jedinoj apoteci koja ih distribuira, pa me zanima ima li ih igde.

Ako nije kasno i pravi se na Pasterovom institutu u Parizu , moguce je nabaviti
potrebno je da imas recept za tu kolicinu i placas koliko kosta .. to je sve
 
Rade oni vakcine i "po meri". Ne znam da li rade za BSG ali neke druge rade...daš im šta im treba od uzoraka i oni prave vakcinu specijalno za tebe.
Prijatno sam se iznenadio kad sam čuo jer bi napolju takva usluga koštala na hiljade evra ako ne i desetine a ovde sve za dž uz knjižicu naravno.

da uz prethodne upute lekara i dozvolu komisije....nije bas kliknes i narucis :lol:
 

Back
Top