flertovanje pa sastanak sa radnom koleginicom,da ili ne?

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
radimo u istoj kompaniji vec dva meseca. od prvog pogleda devojka mi se jako dopala. odmah sam zapoceo upoznavanje,zatim lagano flertovanje,i tako je svaki put kad se vidimo ( otpr. 2 puta sedmicno ). vremenom sam primetio da joj se iz nekog razloga svidjam (pre svega moja prica,lepo ponasanje,paznja prema njoj). zadnji put me bombardovala gomilom raznih pitanja,kao da zeli da izadjemo.elem,da je to devojka koju sam upoznao u prodavnici,skoli ili sl. ne bih se dvoumio ni momenta. ovako je dosta rizicno,ne izgleda takva ali mozda cilja na sexual harrasment (usput,amerikanka je). uskoro je ortakinji rodjendan,da li da pozovem svoju koleginicu s posla ili ne?
 
Sve je to lepo ali ima jedna narodna "Ne se...ri tamo gde jedes" i to je tacno i provereno.Koliko god da ti se kolega/koleginica svidja za cas pukne tikva, pa posle kuku lele:okretanje glave,ogovaranje,smestanje
To sam jednom videla na poslu.Bas grozno.Bas su se voleli i .......nemam pojma sta se desilo,ali kasnije je nastao pakao.Zato ti kazem.Ok,ljubav je cudo,ali ne na poslu.To ti je moj prijateljski savet,a na tebi je da odlucis sta dalje.:D
 
Joj, pa nemoj...
Meni je sasvim dovoljno što sam volonter u nekoj organizaciji sa ex, i sto ga viđam jednom u dva-tri meseca... Mislim, ne dovoljno, nego sasvim previše... :evil:
Otkud znaš kako sve može da pukne, i kakvi problemi da nastanu. Retko kad bar jedno ne ostane jako :cry: i povređeno.
Dok se nije tu srce umešalo (a nije sigurno još, samo simpatije), bolje ti je da staneš i ostaneš 8)
 

Back
Top