Ако не можеш да га победиш, отиђи.

Кверкус

Domaćin
Poruka
3.403
Зашто? Зато што ћеш изгубити на крају. Е, да не би био губитник, боље отићи сам и на време, тј. онда кад теби одговара. А не да чекаш да те он истера. Јер онда ће ти сигурно бити горе.

Е, сад, овде је највећа мудрост урадити две ствари:

1. Схватити да га не можеш победити
2. Наћи решење за одлазак.
Кад ово успеш бићеш непобедив. Јер, она стара: "ако не можеш да га победиш, придружи му се", значи попустити на крају, тј. дозволити да будеш побеђен.
Амин.
 
Зашто? Зато што ћеш изгубити на крају. Е, да не би био губитник, боље отићи сам и на време, тј. онда кад теби одговара. А не да чекаш да те он истера. Јер онда ће ти сигурно бити горе.
.
Боље отићи сам на време, јер шта ти вредити борити се са модераторима који банују чланове по својој идеолошкој процени, кршећи правилник форума. Њима су руке одрешене од администратора. Крстарица се срозала тотално што се тиче квалитета дискусија, а посебно рада модерације. част изузецима..
 
Боље отићи сам на време, јер шта ти вредити борити се са модераторима који банују чланове по својој идеолошкој процени, кршећи правилник форума. Њима су руке одрешене од администратора.

Управо тако. Дакле моја тема има смисао. Ради у пракси. Драго ми је да си пронашао смисао.
Прво мораш да будеш сигуран да га не можеш победити. Дакле, ја бих проверио са Администратором да видим шта он мисли. Е, онда ако видиш да ти неће помоћи, тј да добијаш двоструку камџију по леђима, за мене би то био знак да га не можеш победити. Али, никада се не склањај од једноструке камџије. Ма колико изгледала моћна.

Ето, ово је моје неко разматрање.

Мада, ти си овде већ 10 година, то би требало да има какву важност код богова.
 

Back
Top