Sve moje Bokeh fotografije

CU0fT3a.jpg
 
месец дана ми тај објектив стоји растурен, пар недеља већ неки делови које сам правио и преправљао да бих могаода га напасујем на мој апарат... и јуче сам га склопио коначно... више сам него задовољан... 50мм ф1,4 штап и канап, али шљака... и има никонов бајонет...:D
 
m42 је закон за те ствари... још код вас има фин избор тих објектива а адаптер је колико чипс... пфф... и само да звижди...
Ово сам неки Mamiya са неким петим, шетсим сериским бајонетом нашао... узео апарат и објектив, због објектива... 50мм ф1,4... а адаптер има на пар места самод а се нађе, нигде близу... и коштао би ме... 100-тианк евра да га купим и допремим... па сам се латиш шрафцигера...и намуњило се то... нешто сам избацио, нешто додао, намикерио никонов бајонет од неког адаптера и то... за сад, задвољавајуће ради... због контроле бленде сам морао неке дистанцере да поставим испод бајонета, тако да немам фокус у бексоначно... немам чак даље од пар метара, али за тако, неки портрет и овако, статику има да буде као бомбона...
 

Back
Top