Holanđaninu koji je u Srbiji promovisao biciklizam ukradena dva bicikla u Beogradu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Holanđaninu koji je u Srbiji promovisao biciklizam ukradena dva bicikla u Beogradu

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Holanđaninu koji je u Srbiji promovisao biciklizam ukradena dva bicikla u Beogradu

Holanđaninu Ralfu van der Zijdenu (33) koji je idejni tvorac prvog biciklistickog festivala u Srbiji "Beograd Velograd", a koji ujedno promoviše Beograd organizujući biciklističke ture u Beogradu "iBikeBelgrade", ukradena su dva bicikla, njegov i njegove devojke.

Van der Zijden na biciklu u vožnji Beogradom
    Jedinstveni i prelepo dizajnirani VanMoof bicikli su specijalno uvezeni iz Holandije, za potrebe promovisanja urbanog biciklizma u Srbiji.

Dok je par bio u zgradi, u Ulici kneza Miloša neko je ukrao bicikle koji su bili parkirani i zaključani na ulazu.

- Kad smo izašli ispred ulaza, primetio sam da nema bicikala. Pomislio sam da ih je možda neko sklonio sa ulaza, da ne smetaju, ili blokiraju nesmetan prilaz vratima. Nisam mogao ni da pretpostavim da neko može da ih ukrade. Ostavili smo ih zaključane na samo pet minuta - kaže Ralf.

Bicikli su ukradeni iako su bili uredno zaključani
    On kaže da ovo nije prvi put da mu je bicikl ukraden.

- Prvi bicikl u Beogradu ukraden mi je pre dve godine, dok je stajao blizu mene na terasi lokala. Posle te prve krađe, jako sam pažljiv i oprezan, i uvek se potrudim da ga dobro zaključam. Ali ovog puta mislim da nas je neko video kako parkiramo bicikle, i bio dovoljno bolestan da ih ukrade - kaže Ralf, osnivač prvog internacionalnog biciklistickog festivala u Beogradu, koji je održan prošlog meseca.

Kontakti ako neko vidi ili pronađe bicikle
    Ralf je zamolio da ga kontaktiraju oni koji imaju informacije o biciklima.
    - Ako neko vidi ovakve bicikle na prodaji, ili ima bilo kakvu informaciju, molim vas da me kontaktira na broj telefona 066 9008386 ili preko mejla ralph@ibikebelgrade.com ili da pozove policiju u Kosovskoj ulici. Osoba sa
    vrednom informacijom biće nagrađena - kaže Ralf.

Tri, skoro identična bicikla bila su podeljena kao nagrade učesnicima na festivalu "Beograd Velograd".

- Moja devojka i ja smo koristili ove bicikle da na njima odlazimo na posao, i svi su nas zaustavljali i predivno reagovali kad bi ih ugledali na ulicama Beograda. Svima su se svideli i puno njih je htelo da proba da ih vozi. To su prelepo dizajnirani gradski bicikli. Lopovi nikada neće moći da ih prodaju, jer su vrlo jedinstveni. Plašim se da će ih samo iskoristiti da zarade nešto od prodaje rama od aluminijuma - kaže razočarano Ralf i naglašava da se nada da će policija uspeti da nađe lopove.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/394137/Holandjaninu-koji-je-u-Srbiji-promovisao-biciklizam-ukradena-dva-bicikla

ccc ovi Beograđani brukaju Srbiju gde stignu

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1764

Podrazumevano Re: Holanđaninu koji je u Srbiji promovisao biciklizam ukradena dva bicikla u Beograd

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    rbiji.

Dok je par bio u zgradi, u Ulici kneza Miloša neko je ukrao bicikle koji su bili parkirani i zaključani na ulazu.

- Kad smo izašli ispred ulaza, primetio sam da nema bicikala. Pomislio sam da ih je možda neko sklonio sa ulaza, da ne smetaju, ili blokiraju nesmetan prilaz vratima. Nisam mogao ni da pretpostavim da neko može da ih ukrade. Ostavili smo ih zaključane na samo pet minuta - kaže Ralf.

Bicikli su ukradeni iako su bili uredno zaključani
    On kaže da ovo nije prvi put da mu je bicikl ukraden.

ccc ovi Beograđani brukaju Srbiju gde stignu

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Holanđaninu koji je u Srbiji promovisao biciklizam ukradena dva bicikla u Beograd

- Prvi bicikl u Beogradu ukraden mi je pre dve godine, dok je stajao blizu mene na terasi lokala.
    i jos se nije naucio pameti.

bicikle su drustvena svojina.

- - - - - - - - - -

Kad smo izašli ispred ulaza, primetio sam da nema bicikala. Pomislio sam da ih je možda neko sklonio sa ulaza, da ne smetaju, ili blokiraju nesmetan prilaz vratima. Nisam mogao ni da pretpostavim da neko može da ih ukrade. Ostavili smo ih zaključane na samo pet minuta - kaže Ralf.
    definitivno se nije opametio.

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

postace na kraju leteci holandjanin.

svi su nas zaustavljali i predivno reagovali kad bi ih ugledali na ulicama Beograda. Svima su se svideli i puno njih je htelo da proba da ih vozi. To su prelepo dizajnirani gradski bicikli.
    i nista mu nije bilo jasno.
    Poslednji put ažurirao/la dobra predskazanja : 18.07.2013. u 16:03

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1764

"- Prvi bicikl u Beogradu ukraden mi je pre dve godine"

Jel se ovde radi o dobrodushnom donatoru ili biciklisti

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Trebao je uz bicikl staviti motiku i lopatu . Od toga inace Srbi bjeze kao djavo od tamjana
    pa mu biciklu ne bi niko ni prilazio !

Primećen član
    Učlanjen
    28.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sarvas Pogledaj poruku
    Trebao je uz bicikl staviti motiku i lopatu . Od toga inace Srbi bjeze kao djavo od tamjana
    pa mu biciklu ne bi niko ni prilazio !
    Baš tako...

A pogledaj seljačke komentare - naviklo na lapanje, raduju se što je neko uspeo, samo nemoj njima da nestane
    posle nam Nemačka kriva što smo cigani...
    ej za biciklo se dajemo

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    802

Опуштено, Дачмен, саће Дача да дигне целу полицију, а можда и гендармерију на челу са замеником комаданта (због објективних околоности) и ће ти врате бицикл, па ниси ти неки тамо Србин да мож да ти украду бицикло тек тако...
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1245

Ne razumetebre vi ljudi , to je sve marketig.

U cilju promovisanja biciklizma......

Ko bi posvetio minut medijske pažnje da su ukrali bicikl nekom našem biciklisti?
    zzz

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

u amsterdamu se masovno kradu bicikli i nisam cuo da je to pioliticki problem. svakoga dana na stotine

pravi holandjani voze stare i bezvredne bicikle.
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Primećen član
    Učlanjen
    28.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    u amsterdamu se masovno kradu bicikli i nisam cuo da je to pioliticki problem. svakoga dana na stotine

pravi holandjani voze stare i bezvredne bicikle.
    e zato kupiš kerče - em niko neće da ga krade em ostaviš komšiji šetnju pod prozor jer znaš da bi ti ukrao bicikli

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    586

Ово већ постаје традиција
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Украли човеку бицикло а Србин се смеје. Народ начисто пошандрцао.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6153

pa brate glad je velika nek se obrati dinkicu da mu kupi bolji i noviji otplatili smo ih mi 10x
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neka potera pedeset bicikleta pa ce mozda neki i da mu preostane.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A kad su nasem Bori Corbi ukrali biciklo u Amsterdamu onda nikom nista,

Poznat fauler (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    209

Pravda za Van Bastena !!
    Dačiću,vratio si bajs Japancu vrati i Nizozemcu Dačiću !! (glas pozajmio Glišić sa maratona)

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Украли човеку бицикло а Србин се смеје. Народ начисто пошандрцао.
    prsli...

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

koliko mora da je prso holandjanin, kada je poceo da daje izjave kao sto je ta da nije mogao da pretpostavi da ce mu neko ukrasti bajs, a vec mu je bajs jednom ukraden. ako mu je bajs ukraden jednom trebao je o tome da misli i bude oprezniji. osim toga dize se buka samo zato sto je holandjanin....koliko bajseva nestane ljudima, i nikom nista. i ne samo bajseva, nego i drugih stvari, ali niko ne reaguje.

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

umrla ona devojcica, bio davno snimak o zeni koja ima neku specificnu bolest, ali ta bolest u srbiji nije registrovana....ne moze da dobije ni elektricna invalidska kolica. ljudima se otima i onda se dize buka oko jedno holandjanina i njegove bicikle. kao da je srbija uredjena zemlja, pa je najstrasnija stvar ako nestane bicikla. mislim da ako nekom nasem coveku nestane bajs, niko ga ne registruje.

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3010

nek ide na bubanj potok,tamo ce ih naci sigurno!
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

Citat Original postavio Yoshi Petrovych Pogledaj poruku
    e zato kupiš kerče - em niko neće da ga krade em ostaviš komšiji šetnju pod prozor jer znaš da bi ti ukrao bicikli
    holandjani po preporuci vlade setaju kera, cak i kada nemaju kera
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam do sad pokupio strancima bajseva toliko da im ni broja ne znam.Cim vidim nekog bledunjavog stranca sa bajsom ne mogu da se suzdrzim , jednostavno moram da ga maknem provozam se malo i sutnem ga u Dunav.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Ти си Раде мангуп гарави, није лако с тобом.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Poznat fauler (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    209

Oni nama oteli Kosovo sa sve stanovništvom,manastirima,pokretnom i nepokretnom imovinom,šta je to par bajseva !!?? ("Oni nama razbiše državu šta je to par razbijenih prozora na ambasadama"-Velimir Ilić ministar,nečega,2008.)

Slične teme

1. DISKRIMINACIJA ZENA u Srbiji i CG
    Autor Zena u forumu Žene
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 20.01.2017., 19:36
  2. Odgovora: 603
    Poslednja poruka: 24.05.2013., 00:53
  3. Holanđanin nestao u Srbiji
    Autor 111111 u forumu Hronika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.07.2012., 14:44
  4. Odgovora: 3