Outluk problem

vico5

Početnik
Poruka
1
Da li je moguće da outluk primi neku poštu a neku ne?
Nedavno smo u školi prešli na MS Office 2010 i od tad se desava da neku poštu primamo a neku ne, iako sigurno znamo da nam je poslata. Isto je i kod slanja pošte.
 
Da li je moguće da outluk primi neku poštu a neku ne?
Nedavno smo u školi prešli na MS Office 2010 i od tad se desava da neku poštu primamo a neku ne, iako sigurno znamo da nam je poslata. Isto je i kod slanja pošte.

Nije moguce,ali moguce je da ti ne ode sve u Inbox...Verovatno ti odlazi u "Junk" ili "Spam"
 
MOGUĆE JE
Zato što malo ko ima instaliran " Licencirani " Ofis ILI Windows i zbog toga ZAEBAVA :aha2:
Pređi na Outlook Express i nećeš imati nikakvih problema :D:D:D

Pošto reče da su prešli na Office 2010 pretpostavljam da im je instaliran Win 7. Jesi li upoznat da li Win 7 ili Win 8 ima Outlook Express i kakve veze ima da li je Office licenciran....
 
Naravno da neprima svu poštu,emailove. Zbog toga sam davno odustao od Microsoftovih sranja.
Napravio mi nekoliko takva sranja da sam upao u velike minuse u banci, jer izveštaje koje su slali ta gomna nisu htela da prime. I mnoge druge emailove.

Jedino outlok expres je pravi, najbolji.
A MS Office nije nizašta nakon 2003 verzije, a najbolji im je bio MS office 2000.

Dokazano najbolji Office je Open Offis..
 
Da li je moguće da outluk primi neku poštu a neku ne?
Nedavno smo u školi prešli na MS Office 2010 i od tad se desava da neku poštu primamo a neku ne, iako sigurno znamo da nam je poslata. Isto je i kod slanja pošte.

Koja vrsta naloga je u pitanju, da li je to nešto ( gmail, hotmail, outlook, yahoo, itd... ) ili iznajmljujete neki VPS odnosno imate vlastiti VPS?
Outlook je odlična stvar, koristim ga godinama i nema problema.
 

Back
Top