Nepostojećoj stranci Maje Gojković svakog meseca 8.000 evra našeg novca

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
U kasu Narodne partije, koju je osnovala Maja Gojković, a koju je u decembru prošle godine napustila rekavši da je stranka kolektivno prešla u Srpsku naprednu stranku, mesečno se iz budžeta Srbije sliva čak 8.000 evra, tačnije 826.636 dinara.

„Mi iz SNS ne dajemo izjave za „Blic“

evo vam još gore varijante ds-a..znalo se to i prošle godine,sada sve više

:)
 
Та жена је својим газдовањем у НС поприлично испразнила градску касицу, плаћањем одштете због неиспуњења уговорне обавезе у муљажи века са АТП Војводина. Сада би Вучић, као озбиљан политичар који има намеру да искорени криминал и корупцију, морао да реагује и да се покрене истрага о томе.
 
Та жена је својим газдовањем у НС поприлично испразнила градску касицу, плаћањем одштете због неиспуњења уговорне обавезе у муљажи века са АТП Војводина. Сада би Вучић, као озбиљан политичар који има намеру да искорени криминал и корупцију, морао да реагује и да се покрене истрага о томе.

to mi pričao baš pre neki mesec nekadašnji demokrata a sada vatreni sns-ovac da je ojadila ns i izmuvala velike pare sa novom autobuskom stanicom,šta je već radila nije na na meni da ja presuđujem,ima ovaj narod extra vlast..
 
Та жена је својим газдовањем у НС поприлично испразнила градску касицу, плаћањем одштете због неиспуњења уговорне обавезе у муљажи века са АТП Војводина. Сада би Вучић, као озбиљан политичар који има намеру да искорени криминал и корупцију, морао да реагује и да се покрене истрага о томе.

Само да тетки однесе лек, па се вата у коштац.;)
 
to mi pričao baš pre neki mesec nekadašnji demokrata a sada vatreni sns-ovac da je ojadila ns i izmuvala velike pare sa novom autobuskom stanicom,šta je već radila nije na na meni da ja presuđujem,ima ovaj narod extra vlast..

Чињенице је следећа: Град је због потписа Маје Гојковић обавезан да исплати огромну одштету АТП Војводина. Постоји чак могућност, да та цифра угрози елементарно функционисање Града. За то мора неко да је крив и ту се мора повести истрага.
 
Koliko znam, ima dva poslanika u skupstini i to je osnov za dobijanje para. Mozda postoji jos nesto, ne znam.

Njeno putesestvije je bilo vrlo raznorodno. Prvo se otcepila od SRS (nesto posle otcepljenja SNS), pa je bila u koaliciji sa URS (na izborima 2012.) pa je sada u SNS.
I napravila je havariju sa novom autobuskom stanicom u Novom Sadu, pa je sada usla u vlast da se zastiti.
 
- Ono što ja znam iz perioda predizborne kampanje jeste da je većina stranaka koje su u koaliciji nastupale na izborima potpisivala koalicione sporazume gde je tačno navedeno koliko procenata je pripalo svakoj stranci. Po tom principu, novac je dobila i Narodna partija - objasnila je Gojkovićeva.

Ебга, када су то "жути" радили,
било је ОК .....

П.С. ште је у Влади радио Суљо Угљанин,
и тада, и сада ?????

- - - - - - - - - -

Криви су они који доносе и мењају законе а за њих закона нема,тренутно СНС,СПС,УРС.

А до јуче "жути",
па им сад смета .....
 

Back
Top