Tadiću ne izvinjavaj se u moje ime

Strela

Elita
Poruka
17.244
Tadić se ponaša isključivo kao predsednik DS-a, nikad ga nisam birala na izborima, niti ću ga ikad birati, pravi sve same gluposti, a ovaj odlazak u Srebrenicu i kačenje bilborda po Beogradu mu nikad neću oprostiti! Stoga mu poručujem - ne izvinjavaj se u moje ime!!!
 
Strela:
Tadić se ponaša isključivo kao predsednik DS-a, nikad ga nisam birala na izborima, niti ću ga ikad birati, pravi sve same gluposti, a ovaj odlazak u Srebrenicu i kačenje bilborda po Beogradu mu nikad neću oprostiti! Stoga mu poručujem - ne izvinjavaj se u moje ime!!!

Na srecu tebe niko nista nije ni pitao, niti se ti pitas za bilo sta u ovoj drzavi... 8) 8) 8)
 
Ajduk:
Je li ispravno izvinjavati se drugom narodu kada je 90% tvog naroda protiv toga?
Chovek lagano zavrshava sa svojim mandatom, kao i sa ulogom u istoriji..

I posle se neko pita odakle su toliki ljudi za radikale.. Nikada im glas nisam dao, ali sada su mi 1000000 puta miliji od DS-a

Na srecu tebe niko nista nije ni pitao, niti se ti pitas za bilo sta u ovoj drzavi... 8) 8) 8)
 
kome smeta Tadic, trebalo je da glasa protiv njega na izborima...imali ste vise opcija, i onaj ko nije glasao sada moze samo da place po forumu...

pa valjda ce na sledecim izborima da izadje vise od 40% birackog tela...

inace, predsednik nije politicki odgovoran gradjanima, vec samo krivicno...
 
[quo te="katana_blade"]
Strela:
Tadić se ponaša isključivo kao predsednik DS-a, nikad ga nisam birala na izborima, niti ću ga ikad birati, pravi sve same gluposti, a ovaj odlazak u Srebrenicu i kačenje bilborda po Beogradu mu nikad neću oprostiti! Stoga mu poručujem - ne izvinjavaj se u moje ime!!!

Na srecu tebe niko nista nije ni pitao, niti se ti pitas za bilo sta u ovoj drzavi... 8) 8) 8)[/quote]

E na srecu ona je u pravu,sta ima on da se izvinjava u moje ime,nek se izvinava u tvoje ili ko zna cije,kada su zlocini vrseni I NA JEDNOJ I NA DRUGOJ STRANI TE 95 ja sam imao 10 god. Ni zasta nisam kriv i nikome se ne izvinjavam i niod koga ne trazim izvinjenje, krivci neka se izvinavaaju a i neka se izvinjavaju oni koji se krivim osecaju poput TADICA ali u svoje ne u moje ime. U moje ime niko nije vrsio zlocine, nikoga za to nisam ovlastio e pa ni koga sada ne ovlascujem ni da se u moje ime izvinjava! A Tadic je jedna obicna sekapersa kao sto jednom prilikom za njega rece Velja ILic tako da me ovaj njegov gest ne cudi!
 
Tadic je tamo u ime drzave Srbije, a ne u ime srpskog naroda...
on je tamo da bi skinuo mrlju sa Republike Srbije, a ne srpskog naroda...
Republika Srbija je podrzavala i podstrekivala nacionalnu mrznju, a ne srpski narod...

ko to ne moze da shvati, ja ga iskreno zalim, i on nije za podforum "Politika"...
 
mirjanav2004:
srbija nikada nije podstrekavala mrznju a pogotovo ucestvovala u tim desavanjima
i nema prava da se izvinjava

ima sva prava...kao sto rekoh, nije politicki odgovoran, vec samo krivicno...
sad, u njegovom je interesu da osvoji i drugi mandat, ali mozda ima i vecih interesa od tog...

inace Srbija je i te kako podrzavala sukob u Bosni, slala "dobrovoljce" iz svih mogucih zatvora po Srbiji, i sirila mrznju preko RTSa...
 
Nexus 6:
mirjanav2004:
srbija nikada nije podstrekavala mrznju a pogotovo ucestvovala u tim desavanjima
i nema prava da se izvinjava

ima sva prava...kao sto rekoh, nije politicki odgovoran, vec samo krivicno...
sad, u njegovom je interesu da osvoji i drugi mandat, ali mozda ima i vecih interesa od tog...

inace Srbija je i te kako podrzavala sukob u Bosni, slala "dobrovoljce" iz svih mogucih zatvora po Srbiji, i sirila mrznju preko RTSa...
Srbija nije podrzala sukob u Bosni nego je podrzala svoje napadnute i ugrozene sunarodnike kao sto rade drzave u svetu. Sada bi ste to petvorili u agresiju sto ne moze biti isto i sto se sada dokazuje u svetu pravno.
 
Nexus 6:
mirjanav2004:
srbija nikada nije podstrekavala mrznju a pogotovo ucestvovala u tim desavanjima
i nema prava da se izvinjava

ima sva prava...kao sto rekoh, nije politicki odgovoran, vec samo krivicno...
sad, u njegovom je interesu da osvoji i drugi mandat, ali mozda ima i vecih interesa od tog...

inace Srbija je i te kako podrzavala sukob u Bosni, slala "dobrovoljce" iz svih mogucih zatvora po Srbiji, i sirila mrznju preko RTSa...
ma daj decak jel ti verujes svojim usima
aj kao boga te molim razuman si covek nemoj preko drine pljuvati iz pljuvacnice u kojoj stojis
 
Nexus 6:
mirjanav2004:
srbija nikada nije podstrekavala mrznju a pogotovo ucestvovala u tim desavanjima
i nema prava da se izvinjava

ima sva prava...kao sto rekoh, nije politicki odgovoran, vec samo krivicno...
sad, u njegovom je interesu da osvoji i drugi mandat, ali mozda ima i vecih interesa od tog...

inace Srbija je i te kako podrzavala sukob u Bosni, slala "dobrovoljce" iz svih mogucih zatvora po Srbiji, i sirila mrznju preko RTSa...
srbija nikada nije podrzavala ratne sukobe niti ucestvovala u njima
a tadic nema pravo da se izvinjava
koliko god ti to podrzavao
to je njegov licni cin i on tamo treba da ode kad mu se zavrsi mandat-da se pokloni zrtvama kad mu je toliko zao a ne sada kada je predsednik
ali ja sam sigurna da on tada nece otici i pokloniti se zrtvama jer tada nece biti kamera
 
katana_blade:
Strela:
Tadić se ponaša isključivo kao predsednik DS-a, nikad ga nisam birala na izborima, niti ću ga ikad birati, pravi sve same gluposti, a ovaj odlazak u Srebrenicu i kačenje bilborda po Beogradu mu nikad neću oprostiti! Stoga mu poručujem - ne izvinjavaj se u moje ime!!!

Na srecu tebe niko nista nije ni pitao, niti se ti pitas za bilo sta u ovoj drzavi... 8) 8) 8)

Pitaću se i ja i ostali, koje ovde ućutkuješ, kad nam pukne film, pa dohvatimo motke...
 

Back
Top