Male bogatašice, tatine kćerkice i "princeze"

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Ove male bogatašice, tatine kćerkice, princeze “ask.fm”, i ostalih anonimus sranja, nemate pametnija posla nego da gnjavite ljude vašim gaćama, glupostima, obrvama i čega već se nisam načitao na “news feed”-u. Mršći na njivu 'lebac ti *****, oznoji se malo, celulita na sebi imate k'o izborane zavese. Upotrebna vrednost vam je otišla u minus, sreća vaša pa još uvek postoje neiživljene baje kojima je jedino važno onih 300 grama (na nekom mestu, da ne lajem sad)... Duša me boli kad vidim kako sve divnih osoba ima, a koje muku muče, jer ih život ne mazi, a onda mi iskoči ovako neki debil na FB novostima... Pa tačno ću kupiti snajper...
 
ma jok uopste nisi besan :lol:

a koj ces ti moj na fb, krstu i ostala zla interneta?
de ti je njiva i plug?

farting_smiley.gif


smiley_fart.gif


- - - - - - - - - -

Je6o te život, da te ne je6o, kad postavim ozbiljnu temu na pdf Filozofija, ili pdf Religija - malo ko dođe da komentariše, a kad zakačim sranje ovde negde - eto gomile komentara i komentatora. :rida: Over & out.
 
ali podeli podijum ima i on dusu, ravnopravnost ovo ono, ti misica on mister...
;)

- - - - - - - - - -

farting_smiley.gif


smiley_fart.gif


- - - - - - - - - -

Je6o te život, da te ne je6o, kad postavim ozbiljnu temu na pdf Filozofija, ili pdf Religija - malo ko dođe da komentariše, a kad zakačim sranje ovde negde - eto gomile komentara i komentatora. :rida: Over & out.

i kao i uvek nikad nemas odgovor na konkretna pitanja
zamlata...
 
Ove male bogatašice, tatine kćerkice, princeze “ask.fm”, i ostalih anonimus sranja, nemate pametnija posla nego da gnjavite ljude vašim gaćama, glupostima, obrvama i čega već se nisam načitao na “news feed”-u. Mršći na njivu 'lebac ti *****, oznoji se malo, celulita na sebi imate k'o izborane zavese. Upotrebna vrednost vam je otišla u minus, sreća vaša pa još uvek postoje neiživljene baje kojima je jedino važno onih 300 grama (na nekom mestu, da ne lajem sad)... Duša me boli kad vidim kako sve divnih osoba ima, a koje muku muče, jer ih život ne mazi, a onda mi iskoči ovako neki debil na FB novostima... Pa tačno ću kupiti snajper...

Čoveče, to su deca.... :roll: .. ovo je era interneta... mi smo imali leksikone....:
E stvarno i vi svašta gledate...
Znači tatina bogatašica je ako ima internet...:lol:
Hbte koji smo mi buržuji ovde na Krsti, krem društva....
I ti ovako pričaš za tuđu decu..... eto, toliko o tebi kao čoveku...
 
...ebga, uleti mina prije mene :sad2:...
Nego stvarno...u poslednje vrijeme bas dolazi do izrazaja ta potreba POTVRDE...lijepa si, pametna si :lol: itd...jel to od nedostatka samopouzdanja ili je nesto drugo u pitanju :think:?!

U tim godinama je valjda uvek tako.... msm, ranije se govorilo u facu odeljenskim "ribama"....:D

- - - - - - - - - -


Brinem....:(
 
na koju foru si se ulogovao kad je preduslov 22 + ????

...jel ovo mislis na ono :lol:?!

- - - - - - - - - -

U tim godinama je valjda uvek tako.... msm, ranije se govorilo u facu odeljenskim "ribama"....:D

...i ovo stoji...ali se cesto zapitam da se mozda ne vodi ta neka mrtva trka koja je ljepsa, bolja i sl...pa se kao posljedice javljaju takve izopacene potrebe...
 
Kakve izopačene potrebe?
To je normalno za pubertet... deca uvek ista, a i odrasli su uvek isto pokvareni..

Ма, шта сте се ухватили пубертета?

Татиних принцеза има и у касним двадесетим.

Откуд вам то да се ради о малолетницама?

Или сам ја нешто пропустила :think:

Идем да прегледам тему од почетка.
 
Kakve izopačene potrebe?
To je normalno za pubertet... deca uvek ista, a i odrasli su uvek isto pokvareni..

...ma kakav bre pubertet...danas su starije gore od ovih u pubertetu...
Nemoj dijete da mi sisa...ode sisa u propast, dijeta pri trudnoci, nemoj ovo, nemoj ono...
Aj shvatam kad zensko drzi do sebe...i treba...zena je ogledalo muskarca...ali ovo danas...ovo je pretjerivanje...

- - - - - - - - - -

andreica je mala bogatasica:heart:

...i zato treba da je zenish (:
 

Back
Top