Предлог

Да ли сте за то да се отвори подфорум Атеизам

  • Да

  • Не

  • Није му место на Форуму Религија


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Сале

Legenda
Poruka
67.141
Овим путем молим мдерацију овог форума Религија да се отвори подфорум "Атеизам" као што постоји подфорум "Религија ту око нас" из разлога демократичности јер су веома заступљени на овом форуму.
Није фер ускратити им то право.
 
tako je :zper:
a onda posebni pdfovi za plavokose, crnokose...male, velike....
i na pdf politika da se razdvoji po politickim...tenedencijama...
i pdf vrtlarstvo, ako postoji, da se isparcelishe na voce, povrce i cvijece...
i sve tako...
i mijesanje da se zabrani svako
znamo do kakvih posljedica to moze dovesti
i....


:lol:
 
a koga ćete ubeđivati u jačinu i ispravnost svoje vere ako nas liferujete?

како си ти само тако схватила
и даље је то на форуму религија
значи нема лиферовања

у овом конкретном случају има две стране новчића
теисти и атеисти
е сад теисти се стално питају шта ће атеисти овде, овако када би модерација ставила овакав пдф разлог за такво питање не би више постојао.
ја би лично био чест гост тог пдф-а
али не, ви све морате да изокренете

е сад лично
кад, кога и где сам ја то убеђивао у јачину и исправност своје вере??????????????????
 
како си ти само тако схватила
и даље је то на форуму религија
значи нема лиферовања

у овом конкретном случају има две стране новчића
теисти и атеисти
е сад теисти се стално питају шта ће атеисти овде, овако када би модерација ставила овакав пдф разлог за такво питање не би више постојао.
ја би лично био чест гост тог пдф-а
али не, ви све морате да изокренете

е сад лично
кад, кога и где сам ја то убеђивао у јачину и исправност своје вере??????????????????

nije mi jasno zašto se ti boriš za tuđa prava?
zašto nisi pitao ateiste da li žele pdf u sklopu ovoga? pošto ja ne želim, to jeste liferovanje.

to što teiste žulja je njihov problem.
kome se ne sviđa, može da ide.

više nisi predstavnik teista? ja se izvinjavam, ali sam vas sve strpala u isti koš, učinilo mi se da bi to bilo ispravno na ovakvoj temi.
 
Demokratija, proterajmo neistomisljenike sa naseg foruma, zato sto se osecamo uvredjenim njihovom prljavom naukom, oni su krivi zato sto mi ne mozemo da ih podnesemo...

Hriscanski

а ти би уместо што трчиш пред руду прочитај пажљиво уводни пост и где би се тај пдф налазио.

лично сматрам да би се форум побољшао, тамо би рецимо могао да отвараш разне теме, чак и научне, могао би да укључиш сваку врсту науке од биологије до математике, јер наука је ексклузивно право атеиста, а опет си на религији где волиш бити.

чему страх за такав пдф?

зашто "хришански", нису сви верници хришћани
 
Diskriminacijaaaaaaa

Nema straha, ako vi mozete u skole, sto mi ne bi smo mogli na forume?
Od cega si TI uplasen, pa nas zelis van religije? Poceo si da sumnjas u svoju veru?

Ja mogu da pisem na bilo kom forumu kao i ti. Jednakost, buraz...
 
Poslednja izmena:
nije mi jasno zašto se ti boriš za tuđa prava?
zašto nisi pitao ateiste da li žele pdf u sklopu ovoga? pošto ja ne želim, to jeste liferovanje.

to što teiste žulja je njihov problem.
kome se ne sviđa, može da ide.

više nisi predstavnik teista? ja se izvinjavam, ali sam vas sve strpala u isti koš, učinilo mi se da bi to bilo ispravno na ovakvoj temi.

зато што сам борац за људска права
па са анкетом питам, ти одговори са не и то је то

твоје право да стрпаш шта хоћеш:D

и буди љубазна па ми одговори оно што сам те питао ако си ми френд

- - - - - - - - - -

Diskriminacijaaaaaaa

Nema straha, ako vi mozete u skole, sto mi ne bi smo mogli na forume?
Od cega si TI uplasen, pa nas zelis van religije? Poceo si da sumnjas u svoju veru?

Ja mogu da pisem na bilo kom forumu kao i ti. Jednakost, buraz...

побогу човече, и даље би био на религији
 
Ko te pita za anketu?

Takve u aps po zakonu...pa tamo uci sta je diskriminacija... :mrgreen:

Ateizam nije vera, da bi imao poseban forum, niti je ideologija, samo to vama nikako da udje...

Zamisli, ne verujes u boga... i to je sve, sve ostalo sto imas, ostaje.
 
Ko te pita za anketu?

Takve u aps po zakonu...pa tamo uci sta je diskriminacija... :mrgreen:

Ateizam nije vera, da bi imao poseban forum, niti je ideologija, samo to vama nikako da udje...

Zamisli, ne verujes u boga.
.. i to je sve, sve ostalo sto imas, ostaje.

Pa sta cete onda na religijskom podforumu?

Ja ne verujem u astrologiju pa ne idem tamo.

Ne volim zivotinje bas puno (osim pasa i tu i tamo nekih) pa ne idem ni tamo. Kad nesto ne volis, postavlja se pitanje, sta ces tamo osim zbog provokacije ili isterivanja nekog kompleksa?


@ tema

Svakako da. Neka "tapsu" oni sami sebi kad vec ne veruju na cemu god hoce, to je njihovo pravo, a mi cemo da razmenjujemo religijska iskustva koja su nam potrebna i koja moze da shvati samo verujuci, ovako gubimo i energiju i vreme.

P.S. Ne slazem se da je nauka "ekskluzivno" pravo ateista, zasto bi bila? Ali neka bude i tako.
 
Poslednja izmena:
Ko te pita za anketu?

Takve u aps po zakonu...pa tamo uci sta je diskriminacija... :mrgreen:

Ateizam nije vera, da bi imao poseban forum, niti je ideologija, samo to vama nikako da udje...

Zamisli, ne verujes u boga... i to je sve, sve ostalo sto imas, ostaje.

ти и даље не капираш
нема дискриминације на религији си и даље

ако је атеизам то што ти говориш зашто се оснивају групе атеиста по друштвеним мрежама зашто се оснивају атеистичке организације?

значи нудим ти нешто што ни модерација вероватно неће прихватити, слободан си да имаш на религији сопствени пдф а нико ти неће бранити да дискутујеш на форуму религија, а ти ме поред тога називаш дискриминатором :dontunderstand:
 
Pa sta cete onda na religijskom podforumu?


@ tema

Svakako da. Neka "tapsu" oni sami sebi kad vec ne veruju na cemu god hoce, to je njihovo pravo, a mi cemo da razmenjujemo religijska iskustva koja su nam potrebna i koja moze da shvati samo verujuci, ovako gubimo i energiju i vreme.

P.S. Ne slazem se da je nauka "ekskluzivno" pravo ateista, zasto bi bila? Ali neka bude i tako.

па некако су они најгласнији у галами својатања науке па им и то нека буде
демократија, али изгледа да се боје те демократије иза које се крију
 
Pa sta cete onda na religijskom podforumu?


@ tema

Svakako da. Neka "tapsu" oni sami sebi kad vec ne veruju na cemu god hoce, to je njihovo pravo, a mi cemo da razmenjujemo religijska iskustva koja su nam potrebna i koja moze da shvati samo verujuci, ovako gubimo i energiju i vreme.

P.S. Ne slazem se da je nauka "ekskluzivno" pravo ateista, zasto bi bila? Ali neka bude i tako.

ja da sam na tvom mestu, posle one izjave da bi ubila rođeno dete ne bi dolazila više na forum.
i ti pitaš nekoga šta će ovde?

- - - - - - - - - -

зато што сам борац за људска права
па са анкетом питам, ти одговори са не и то је то

твоје право да стрпаш шта хоћеш:D

и буди љубазна па ми одговори оно што сам те питао ако си ми френд

neću da odgovorim uopšte, ionako će ujutru obrisati temu.

nikoga, nikada... zato si me iznenadio ovim.
 
па некако су они најгласнији у галами својатања науке па им и то нека буде
демократија, али изгледа да се боје те демократије иза које се крију

ja se ne pronalazim ni u nauci, ni u demokratiji, ni u komunizmu... mora da sam neki atipičan ateista. :lol:
 
Pa sta cete onda na religijskom podforumu?

Ja ne verujem u astrologiju pa ne idem tamo.

Ne volim zivotinje bas puno (osim pasa i tu i tamo nekih) pa ne idem ni tamo. Kad nesto ne volis, postavlja se pitanje, sta ces tamo osim zbog provokacije ili isterivanja nekog kompleksa?


@ tema

Svakako da. Neka "tapsu" oni sami sebi kad vec ne veruju na cemu god hoce, to je njihovo pravo, a mi cemo da razmenjujemo religijska iskustva koja su nam potrebna i koja moze da shvati samo verujuci, ovako gubimo i energiju i vreme.

P.S. Ne slazem se da je nauka "ekskluzivno" pravo ateista, zasto bi bila? Ali neka bude i tako.

Pa sta kad nije vera? Jel treba da budem naucnik da bi pisao na naucnom forumu ovde? Jel treba da budem politicar da bi pisao na forumu politike?

Ma netje vam proci taj riscanski pokusaj diskriminacije.... ;)

па некако су они најгласнији у галами својатања науке па им и то нека буде
демократија, али изгледа да се боје те демократије иза које се крију

A jel neki ateista trazio podforum ateizam? Ne bi ti razumeo vidim ja, ni osnovu demokratije, a kamoli nesto tako kompleksno kao ateizam.... lol

Ne mozes ti traziti nesto u moje ime, i reci da to meni treba, kontas?

ja se ne pronalazim ni u nauci, ni u demokratiji, ni u komunizmu... mora da sam neki atipičan ateista.

Ti si dzavolica :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa sta kad nije vera? Jel treba da budem naucnik da bi pisao na naucnom forumu ovde? Jel treba da budem politicar da bi pisao na forumu politike?

Ma netje vam proci taj riscanski pokusaj diskriminacije.... ;)



. lol


Prvo, mi nismo "'riscani"nego hriscani. Ovo je provokacija vec samim tim.

Drugo, ako u nesto ne verujes, u redu je da kazes svoj stav o tome i da odes, ali nemas o cemu da raspravljas jer ne razumes verujuce ljude....i umesto da se verujuci druze medju samima sobom (za ostalo druzenje postoji kafana), da razmenjuju iskustva koja bi bila korisna, oni gube vreme prijave ovakvih provokacija i na ljude koji ne veruju, a koji ih "salecu" sa svih strana da "dokazu" veru.....kao da je vera nesto sto se moze dokazivati, da je nesto potpuno logicno....naravno da nije, ali u ateistima ima dosta malicioznosti, sto potvrdjuje i ova tvoja rec.
 
A jel neki ateista trazio podforum ateizam? Ne bi ti razumeo vidim ja, ni osnovu demokratije, a kamoli nesto tako kompleksno kao ateizam.... lol

Ne mozes ti traziti nesto u moje ime, i reci da to meni treba, kontas?
Svaki ateista ZNA da je poseban forum sa nazivom ateizam, besmislica.

заиста имате неки страх, а пдф би био идеалан да нам разбијете све илузије и предрасуде.
да ли би и ти био љубазан да ми одговориш пошто атеизам није идеологија или вера зашто се оснивају атеистичке оргаанизације и групе по друштвеним мрежама?
 
Prvo, mi nismo "'riscani"nego hriscani. Ovo je provokacija vec samim tim.

Drugo, ako u nesto ne verujes, u redu je da kazes svoj stav o tome i da odes, ali nemas o cemu da raspravljas jer ne razumes verujuce ljude....i umesto da se verujuci druze medju samima sobom (za ostalo druzenje postoji kafana), da razmenjuju iskustva koja bi bila korisna, oni gube vreme prijave ovakvih provokacija i na ljude koji ne veruju, a koji ih "salecu" sa svih strana da "dokazu" veru.....kao da je vera nesto sto se moze dokazivati, da je nesto potpuno logicno....naravno da nije, ali u ateistima ima dosta malicioznosti, sto potvrdjuje i ova tvoja rec.

Ti nisi ni H od hriscanina, samoprozvani hriscani nisu hriscani, to je na drugima da ocene, a ne na tebi. Uzeti bibliju u ruke i viknuti 'ja sam hriscanin' te cini svacim, osim hriscaninom.
Drugo, pa jos kad bi od tebe trazio dozvolu sta cu i gde cu da kazem, verovatno nigde i nikada.

- - - - - - - - - -

заиста имате неки страх, а пдф би био идеалан да нам разбијете све илузије и предрасуде.
да ли би и ти био љубазан да ми одговориш пошто атеизам није идеологија или вера зашто се оснивају атеистичке оргаанизације и групе по друштвеним мрежама?

Pa eto posto ti tvrdis da jeste, oces da mi objasnis te ateisticke ideologije?
 
Ti nisi ni H od hriscanina, samoprozvani hriscani nisu hriscani, to je na drugima da ocene, a ne na tebi.
Drugo, pa jos kad bi od tebe trazio dozvolu sta cu i gde cu da kazem, verovatno nigde i nikada.

A ti svakjako znas da li sam ja hriscanin ili ne.

E pa to je ono sto ne volite svoj podforum, jer onda ne biste imali sta da pisete, koga da provocirate, vredjate i lepite etikete. Jasno kao dan.
 
не би ја рекао да си ти било какав атеиста, али ако ти тако кажеш онда је тако:D

dok sam se izjašnjava kao agnostik takođe nisi verovao, mislio si da sam ateista?
znam samo da u nebuloze ne mogu da verujem, niti uopšte da verujem ako to ne hrani sva čula.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa eto posto ti tvrdis da jeste, oces da mi objasnis te ateisticke ideologije?

де ја шта тврдим
имаш атеистичку организацију па њих питај, они боље знају, овако ако ја кажем може се протумачити као провокација, овако се борим за твоје право да нас убедиш да наука сваким даном доказује не постојање бога

а чему организовање атеиста, оћеш ли ми одговорити или нећеш да не избегаваш непотребно.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top