Pomoc hitno
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pomoc hitno

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc hitno

Pozdrav ljudi PRVO da znate ne razumijem se u racunare i ne znam da li sam ovdje trebao da stavim temu.
    E ovako danas sam upalio racunar i igrao igrice, surfao po netu i tako to. Dosadilo mi ja udjem u igricu Medieval 2 total war kingdoms i igram je nema problema, za pola sata igre pocne mi igrica stopati i ja izadjem iz igrice i da restartujem racunar kada mi se ugasi racunar sam. Ja ga opet upalim bude upaljen 2 minute i ugasi se ponovo, opet ga upalim i on se opet ugasi. Poslije 2 sata ja ga upalim i nisam siguran sta mu je, ja udjem u igricu Minecraft i Medieval 2 total war kingdom opet da vidim da li ce opet stopati i opet stopa. Ja izadjem iz igrice on se ugasi sam opet. Ne znam sta mu je ako moze pomoc bio bih zahvalan. Ja mislim da je do Napojne, graficke ili virusa nisam siguran sta mu se desava ili je mozda prasina koju cu sada ocistiti. Samo da napomenem da se ugasi tek kada se ucita oni u donjem desnom cosku kao utorrent, antivirus, deamon tools itd...

Koristim nod32 antivirus skinuo sa neta trial verziju eto nadam se da neko zna u cemu je problem.

Primećen član
    Učlanjen
    28.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomoc hitno

šta će ti grafička kartica za Minecraft?

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Pretpostavljam da ti je komp krs , i kad ukljucis medieval procesor se preznoji

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Igrao sam Medieval 2 total war kingdom i obicni evo pola godine nije bilo problema. Molim da zajebanti ne komentarisu ovu temu, nije mi do zajebancije nego da rijesim problem da vidim u cemu je kvar.
    Medieval 2 total war, Minecraft, Mount & blade warband, Fifa 12, Assasins creed 1, Samp to su igrice koje imam na racunaru i koje sam igrao bez problema, sada svaka stopa i gasi se stalno. Molim samo oni koji se razumiju da mi odgovore posto se ja ne razumijem.
    Usput ja visim na racunaru znaci previse vremena provodim da se racunar nije preopteretio, zagrio ili sta vec prasina ili nesto drugo neznam. Trazim pomoc

Kol3 nije na forumu
    For cowards it's never the right time...For courageous people it is always the right time...
    Primećen član Kol3 (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    45

verovatno se preopteretio
    I know life sometimes can get tough! And I know life sometimes can be a drag!
    But people, we have been given a gift, we have been given a road And that road's name is... Rock and Roll!

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    389

Citat Original postavio skajner Pogledaj poruku
    Pozdrav ljudi PRVO da znate ne razumijem se u racunare i ne znam da li sam ovdje trebao da stavim temu.
    E ovako danas sam upalio racunar i igrao igrice, surfao po netu i tako to. Dosadilo mi ja udjem u igricu Medieval 2 total war kingdoms i igram je nema problema, za pola sata igre pocne mi igrica stopati i ja izadjem iz igrice i da restartujem racunar kada mi se ugasi racunar sam. Ja ga opet upalim bude upaljen 2 minute i ugasi se ponovo, opet ga upalim i on se opet ugasi. Poslije 2 sata ja ga upalim i nisam siguran sta mu je, ja udjem u igricu Minecraft i Medieval 2 total war kingdom opet da vidim da li ce opet stopati i opet stopa. Ja izadjem iz igrice on se ugasi sam opet. Ne znam sta mu je ako moze pomoc bio bih zahvalan. Ja mislim da je do Napojne, graficke ili virusa nisam siguran sta mu se desava ili je mozda prasina koju cu sada ocistiti. Samo da napomenem da se ugasi tek kada se ucita oni u donjem desnom cosku kao utorrent, antivirus, deamon tools itd...

Koristim nod32 antivirus skinuo sa neta trial verziju eto nadam se da neko zna u cemu je problem.
    sve si rekao -nosi u servis da ne zezneš nešto

da se razumemo -ja jesam pobornik da se pomogne onome kome se može pomoći jednostavno , ali mislim da nije forum to mesto na kome se izvodi osnovna obuka sa hardverom i sistemom.
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Slične teme

1. deus ex-pomoc hitno
    Autor lazarus xp u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.01.2004., 16:42
  2. poMoC hiTno
    Autor milena_ u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.12.2003., 12:04
  3. pomoc hitno
    Autor NIKOLINA_6 u forumu Softver