A star is born!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.943
rolling-stone-magazine-Jahar-Tsarnaev-boston-bomber-cover.jpg


http://www.telegraf.rs/vesti/784982-bojkot-roling-stouna-bostonski-bombas-na-naslovnici
 
au kako si okacio naslov, ja bila ubedjena da se ona engleska beba napokon rodila :lol:

Не би ови слуђени комунисти писали о тако нечем, и онако од злобе не могу да дишу.

Обавестићу те ја кад се деси весели догађај па ћемо да наздравимо будућој краљици ;)
 
Не би ови слуђени комунисти писали о тако нечем, и онако од злобе не могу да дишу.

Обавестићу те ја кад се деси весели догађај па ћемо да наздравимо будућој краљици ;)

dogovoreno :lol:
ps ubedjena sam da ce se roditi princ :lol:

@parabelum, eb ga, ja sam ti klasicno zeMsko, preobozavam bebe, bile one princevske ili ne :lol:
 
Не би ови слуђени комунисти писали о тако нечем, и онако од злобе не могу да дишу.

Обавестићу те ја кад се деси весели догађај па ћемо да наздравимо будућој краљици ;)

A zašto bi ti, a i mi nazdravljali engleskoj kraljici? Daj mi jedan smislen i logičan odgovor pa ću i ja nazdraviti.
 
dogovoreno :lol:
ps ubedjena sam da ce se roditi princ :lol:

@parabelum, eb ga, ja sam ti klasicno zeMsko, preobozavam bebe, bile one princevske ili ne :lol:

Tamo moze da se rodi samo Rozmarina beba .... :manikir:

Inace , najboljeg novinara u istoriji ovog casopisa pre par dana je brutalno likvidirala americka tajna sluzba jer je mnogo kritikovao vasingtonski rezim i ministarstvo vojno .... :sad2:
 
dogovoreno :lol:
ps ubedjena sam da ce se roditi princ :lol:

@parabelum, eb ga, ja sam ti klasicno zeMsko, preobozavam bebe, bile one princevske ili ne :lol:

Ma nista protiv bebe, ali ja eto nekako ne podnosim te nazovi princeve (a ne znas ko je gadniji) i njihove princezice, ja hocu, kao i ti, da se u Srbiji radja stovise beba, draza mi je jedna srpska beba nego sve engleske

Razumemo se :ok:
 
Hbt. kad Zivorad ode u francusku odma zamisli da je musketar i postane lojalniji kralju od D Atanjana .... ako ga vetar sudbine obesne baci u englesku lojalni je prestolu od Parsifala ... pa jos kad Zile krene da imitira Oskara Vajlda ...

 
Hbt. kad Zivorad ode u francusku odma zamisli da je musketar i postane lojalniji kralju od D Atanjana .... ako ga vetar sudbine obesne baci u englesku lojalni je prestolu od Parsifala ... pa jos kad Zile krene da imitira Oskara Vajlda ...


Dobro ima pacijenata koji su lojalni liderima zemalja u koje čak nisu ni zavirili , to je ipak mnogo gore . :mrgreen:
 
Hbt. kad Zivorad ode u francusku odma zamisli da je musketar i postane lojalniji kralju od D Atanjana .... ako ga vetar sudbine obesne baci u englesku lojalni je prestolu od Parsifala ... pa jos kad Zile krene da imitira Oskara Vajlda ...


Лепо је кад се "човек" уклопи у нову средину...
Једино тај проклети празилук!
 
A zašto bi ti, a i mi nazdravljali engleskoj kraljici? Daj mi jedan smislen i logičan odgovor pa ću i ja nazdraviti.

Победоносцев је монархиста, а Карађорђевићи су рођаци са баба краљицом и "нормално" је да Победоносцев наздравља због рођења баба краљичиног унучета, да почасти друштво у кафићу и тако.
 
Шта је бре несрећници, опет вас је неко спречио да постанете људи? Овај пут вас омета... нерођена беба.

Ви сте људи Цигани, судбином проклети :(

Па прави Цигани воле децу, а ови Цигани не воле ни себе а камоли туђу децу.

Зато што су најгори.

Kakav rečnik, kakva logika, kakvo razmišljanje, kakav primitivizam, kakvo blato, kakvo neznanje istorije srpsko-engleskih odnosa, kakvo neznanje o težnjama imperije da istrebi srpski narod:eek:
 

Back
Top