Srpski i ruski patrijarh se saglasili da je rezim Vucic-Daci izdao Kosovo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.078
Tako sam malopre cuo na vestima.

Srpski patrijarh je rekao da se Srbija ne sme odreci Kosmeta, jer ko se odrice Kosmeta odrice se od samog sebe.

Isto je rekao da je vlast u Srbiji pod uticajem i kontrolom zapada, i da bi bilo bolje treba da se preorijentisemo prema Rusima.

Ruski patrijarh se saglasio sa srpskim, osudio srpski rezim zbog toga sto nema snage da bude u istoj liniji sa srpskom pravoslavnom crkvom u odbrani Kosmeta.

Sada konacno imate crno na belo da su Vucic i Daci izdajnici.
 
Pa i tomu su Pravoslavne crkve proglasile izdajnikom pravoslavlja.

Sad nisu oni to bas rekli ovim recima, al ko zna da cita diplomatski govor - zna sta se kaze.

I Gideon je tu u drustvu sa njima . Prokletnika i izdajnika Pravoslavlja.

I svi drugi koji podrzavaju veleizdaju Kosmeta i srpskog naroda na Kosmetu.

Da su gideon, Toma, Solja i Vucic jedini lako bi mi, nego se razmnozilo ovih izdajnika u Srbiji nikad vise.
 
Pa i tomu su Pravoslavne crkve proglasile izdajnikom pravoslavlja.

Sad nisu oni to bas rekli ovim recima, al ko zna da cita diplomatski govor - zna sta se kaze.

I Gideon je tu u drustvu sa njima . Prokletnika i izdajnika Pravoslavlja.

I svi drugi koji podrzavaju veleizdaju Kosmeta i srpskog naroda na Kosmetu.

Da su gideon, Toma, Solja i Vucic jedini lako bi mi, nego se razmnozilo ovih izdajnika u Srbiji nikad vise.

Ебига кад су уцењени и потплаћени од стране моћнијих, било да је то Рим, Берлин, Лондон, масони, обични банкари, сваки наш следећи политичар ће бити исти :)
По мени је Тома најбољи пример. Човек се променио од кад је на власти, гледам њега, гледам Тадића. Ту видим да неко тајно делује на њих да они тако причају. Ко је то, постоје разне теорије.

Зато је једино решење коренито мењање система, чак и демократију укинути, као и капитализам.
 
Poslednja izmena:
Tako sam malopre cuo na vestima.

Srpski patrijarh je rekao da se Srbija ne sme odreci Kosmeta, jer ko se odrice Kosmeta odrice se od samog sebe.

Isto je rekao da je vlast u Srbiji pod uticajem i kontrolom zapada, i da bi bilo bolje treba da se preorijentisemo prema Rusima.

Ruski patrijarh se saglasio sa srpskim, osudio srpski rezim zbog toga sto nema snage da bude u istoj liniji sa srpskom pravoslavnom crkvom u odbrani Kosmeta.

Sada konacno imate crno na belo da su Vucic i Daci izdajnici.

:hahaha:

Не признајем ништа без које масне анатеме.
 
Pre nego kerovi rezimski zalaju kako se crkva mesa u politiku da kazem da su ovde u pitanju potpuno crkvena pitanja

300 000 vernika SPC je proterano sa Kosova, njihova hiljadugodisnja imovina se unistava. Dakle to su cisto crkvena pitanja.

Sta kazu Vuci, Daci i Taci?

- - - - - - - - - -

:hahaha:

Не признајем ништа без које масне анатеме.

njima se za sada ostavlja mogucnost da se pokaju i vrate u okrilje majke crkve i da prestanu da deluju anticrkveno.

ruski patrijarh Kiril je najveca licnost u pravoslavnom svetu.
 
ahahah, e ako su bradonje u mantijama nesto rekle, onda mi nema sta da razmisljamo vise :lol:
doduse, tihom i njegovim istomisljenicima to i nece tesko pasti, posto bas i nisu vicni razmisljanju :hahaha:

- - - - - - - - - -

A pre par dana si vikao da je patrijarh izdajnik kad je primio Tomu i izjavio da podržava državno rukovodstvo. Dogovori se sam sa sobom.

sizofrenija :lol:
 
Tako sam malopre cuo na vestima.

Srpski patrijarh je rekao da se Srbija ne sme odreci Kosmeta, jer ko se odrice Kosmeta odrice se od samog sebe.

Isto je rekao da je vlast u Srbiji pod uticajem i kontrolom zapada, i da bi bilo bolje treba da se preorijentisemo prema Rusima.

Ruski patrijarh se saglasio sa srpskim, osudio srpski rezim zbog toga sto nema snage da bude u istoj liniji sa srpskom pravoslavnom crkvom u odbrani Kosmeta.

Sada konacno imate crno na belo da su Vucic i Daci izdajnici.

Па наравно - ОНО ШТО ЦЕО СВЕТ ВИДИ ПА СУ СЕ ЧАК ОГЛАСИЛЕ И РУСКА И СРПСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА - једино домаћа гребаторска и лоповска стока не види........
 
Pa i tomu su Pravoslavne crkve proglasile izdajnikom pravoslavlja.

Sad nisu oni to bas rekli ovim recima, al ko zna da cita diplomatski govor - zna sta se kaze.

I Gideon je tu u drustvu sa njima . Prokletnika i izdajnika Pravoslavlja.

I svi drugi koji podrzavaju veleizdaju Kosmeta i srpskog naroda na Kosmetu.

Da su gideon, Toma, Solja i Vucic jedini lako bi mi, nego se razmnozilo ovih izdajnika u Srbiji nikad vise.

Gde su ga proglasili izdajnikom pravoslavlja? Volela bih da vidim taj "diplomatski govor".

Па наравно - ОНО ШТО ЦЕО СВЕТ ВИДИ ПА СУ СЕ ЧАК ОГЛАСИЛЕ И РУСКА И СРПСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА - једино домаћа гребаторска и лоповска стока не види........

Kako ne shvatate da bi bilo ko, da je dosao na vlast uradio isto ili slicno? Vi se bunite, a srpska manjina na Kosovu se ne buni? Vec dogovara sa njima?

Pa da zaista hocete da zastitite taj narod tamo, onda bi vam bili jasni potezi ove vlasti, kako to mislite da moze da ih zastite ako ne saradjuju sa Siptarima? Valjda vam je jasno da bi ih (nas) proterali, sikanirali i da imaju podrsku zapada za to? Ja stvano ne znam koliko je tesko da se sabere 2 i 2?

Dalje, crkva. Ne verujem da je tako nesto rekla i o Tomi i o Daciu i o Vucicu, niti je crkva tu da sudi, vec Jedan "gore". On sve vidi i sve zna.

Ako u oni i "izdajnici", onda suizdajnici sto nisu ispostovali predizborna obecanja i olaksali zivot nama, obicnom narodu. Sto poskupljuju struju, zamrzavajuplate, odobravaju rast cena i preza, sto umesto od tajkuna, uzimaju od naroda da bi popunili kasu. Zato su oni "izdajnici", a ne zbog Kosova. Ono jedino gde su oni u zabludi oko Kosova je sto to rade za "datum", a datum se ne jede, datum nije novac. Sto ne umeju da samoorganizuju drzavu da nam bude bolje, sto ne uzimaju imovinu od tajkuna i lopova i time ne popunjavaju kasu, vec deru kozu obicnom narodu. Inace sto se Kosova tice, ako su tamosnji Srbi pristali na to, sta je vama do toga? Vi ste veci "Srbi" od njih? Pa ako jeste, izvolite i idite da zivite tamo.
 
Sjajno !

Svaki vernik SPC sad je obavezan da se zalaze za ujedinjenje Srbije i Rusije !

Moja geopoliticka misija je dobila novi impuls i milione pristalica ! :cool:

Сваки верник СПЦ је обавезан да се понаша као човек и да воли своје непријатеље. Његов узор треба да буде сам Исус.
Не мрзи Амере, Немце, Шиптаре ако си хришћанин.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top