Takmičenje na temu "Početak"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Em.

Buduća legenda
Poruka
27.550
Opet široka tema,život je pun početaka.

Na raznim mestima,u raznim situacijama.Ima ih radosnih,tužnih,teških,lakih,beznačajnih i veoma bitnih.Izaberite jedan početak,može šaljiv,može ozbiljan.

Neka se zašareni takmičenje od početaka.:bye:


Pravila:
1. Pravo učešća imaju svi članovi i članice foruma Krstarica
2. Fotografije moraju biti vaše delo.
3. Zabranjeno je stavljati potpis na fotografiju.
4. Fotografija mora biti 800x600 (ili približne) rezolucije.
5. Dozvoljena je obrada u Photoshopu ili u nekom od sličnih programa
6. Mozete poslati 1 ( jednu) fotografiju
7. Fotografija mora odgovarati zadatoj temi.
8. Prilikom glasanja ne moze se glasati za svoju fotografiju
9. Pobednik takmičenja bira sledeću temu..
10.Ne mogu se slati fotografije koje su se već postavljale na Forumu Krstarice.




Fotografije se šalju potem pp-a Monarh-u najkasnije 01.08.2013 do ponoći. (dakle i 01. avgusta)
 
Poslednja izmena od moderatora:
pocetak_trudnoce_news_pic.jpg
 
  • Podržavam
Reactions: Em.
au uuuuuuu

meni deluje preteska tema..

emocija je mogla da da malo primera kako to obicno radi kad postavlja temu da ljudima da inspiraciju ali mislim da nece biti puno odgovra na zadatak.. preteska tema za lake letnje dane :)

pre smo imali obicaj da se postavljac teme konsultuje sa moderatorom pa smo tako izbegli neke zaista "zeznute" ideje koje su postavljaci imali.. mislim da ova tema nije dobra ali ajde sad..postavljena je :)

 
...kudzi, kudzi...

Svaki pochetak je tezhak...:aha:

Pitanjce... (po cenu da ''ispadnem gloopa u drushtvu'' ) ;

4. Fotografija mora biti 800x600 (ili približne) rezolucije.

Uchestvovala sam samo na jednom takmichenju, navatala sam neke machitje, pridrzhavala sam se pravila br.4...elem, pogledala sam ostala takmichenja, registrovala odokativnom metodom da postoje znatna odstupanja rezulucije u odnosu na ''pravilo''...znachi, ovo nije zamerka, nije chak ni sugestija, prosto pitam dokle i koliko je rastegljivo to ''priblizhno''.

:hvala:
 
au uuuuuuu

meni deluje preteska tema..

emocija je mogla da da malo primera kako to obicno radi kad postavlja temu da ljudima da inspiraciju ali mislim da nece biti puno odgovra na zadatak.. preteska tema za lake letnje dane :)

pre smo imali obicaj da se postavljac teme konsultuje sa moderatorom pa smo tako izbegli neke zaista "zeznute" ideje koje su postavljaci imali.. mislim da ova tema nije dobra ali ajde sad..postavljena je :)

Opet busis satru ? :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top