Prebivaliste u BG
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Prebivaliste u BG

Zainteresovan član alex1994 (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Prebivaliste u BG

Pozdrav svima, moja situacija je sledeca:
    Upisao sam se na FPN u Beogradu, ali nazalost nisam upao na budzet, vec na samofinansiranje. Osim skolarine, ovaj moj neuspeh je doneo jos jedan problem - mesto stanovanja. Posto zivim daleko od Beograda ( u Beceju), trebam da nadjem sebi prebivaliste. Hteo bih da cujem savet kako, i gde bih mogao da nadjem neki stancic, garsonjeru ili nesto slicno, po relativno niskoj ceni, bilo gde u Beogradu. Takodje, jedno od realnih opcija je da delim stan sa cimerom. Dobro bi dosao savet gde nekog takvog da potrazim (sajtovi, forumi...). Najbolje bi bilo kad bi on bio takodje student FPN (doduse to je malo verovatno). To je otprilike sve, hvala unapred na odgovorima

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Podrazumevano Re: Prebivaliste u BG

http://gazdarica.rs/
    Stanovi u nekoj relativnoj blizini centra se krecu od 200e>
    http://www.cimeri.rs/

Primećen član
    Učlanjen
    28.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio alex1994 Pogledaj poruku
    Pozdrav svima, moja situacija je sledeca:
    Upisao sam se na FPN u Beogradu, ali nazalost nisam upao na budzet, vec na samofinansiranje. Osim skolarine, ovaj moj neuspeh je doneo jos jedan problem - mesto stanovanja. Posto zivim daleko od Beograda ( u Beceju), trebam da nadjem sebi prebivaliste. Hteo bih da cujem savet kako, i gde bih mogao da nadjem neki stancic, garsonjeru ili nesto slicno, po relativno niskoj ceni, bilo gde u Beogradu. Takodje, jedno od realnih opcija je da delim stan sa cimerom. Dobro bi dosao savet gde nekog takvog da potrazim (sajtovi, forumi...). Najbolje bi bilo kad bi on bio takodje student FPN (doduse to je malo verovatno). To je otprilike sve, hvala unapred na odgovorima
    Pošto si rešio da studiraš FPN znam šta će od tebe biti, malo li nam je takvih
    pogledajte samo dokle ste nas doveli a da vas ništa ne košta jel?
    studiranje besplatno, stanovanje jeftino, posle hrana u skupštini džabe
    al zato kad naplaćujete da sve bude u FULL-u? pa dodatak što si iz Bečeja...

e zato za tebe samo NAJSKUPLJE lokacije

p.s. neće prvoklasnu zemlju nego oće na FNP... a posle u LSV ili G17, babu rodjenu da proda za pola evra
    Poslednji put ažurirao/la Yoshi Petrovych : 17.07.2013. u 15:28

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    302

Hmm,u mom kraju ( Borca) dvosoban stan je 150 evra. Garsonjera moze da se nadje za oko 100 evra.
    A u okolini FPN-a nije lose recimo na Miljakovcu,blizu je faksa a i nije skupo.

- - - - - - - - - -
    Poslednji put ažurirao/la Nina : 17.07.2013. u 15:44

Zainteresovan član alex1994 (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Yoshi Petrovych Pogledaj poruku
    Pošto si rešio da studiraš FPN znam šta će od tebe biti, malo li nam je takvih
    pogledajte samo dokle ste nas doveli a da vas ništa ne košta jel?
    studiranje besplatno, stanovanje jeftino, posle hrana u skupštini džabe
    al zato kad naplaćujete da sve bude u FULL-u? pa dodatak što si iz Bečeja...

e zato za tebe samo NAJSKUPLJE lokacije

p.s. neće prvoklasnu zemlju nego oće na FNP... a posle u LSV ili G17, babu rodjenu da proda za pola evra
    polako rodjace sta si navalio, nemam ja zemlje ovde pa da ostajem...i ne moj da me guras u isti kos da Mladjom, Cankom ili Cedom...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •