Proglasenje pobednika na temu "Kontrast"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Monarh

Domaćin
Poruka
3.777
Dragi forumasi, izvinjavam se sto kasnim malo, imao sam nekih neodloznih obaveza.
Pri tom nisam pri svom kompijuteru pa prikaz nije onako kako smo navikli do sada :)

2lbztsh.png



1. Mesto - Emocija
2djxuyq.jpg


2. Mesto - Arianna
ojqa8k.jpg

3. Mesto - !JO
xknbl2.jpg

4. Mesto - nebo_ch
i4i8md.jpg

5. Mesto - Lanavi
w62ba.jpg

6. Mesto - Nemi Sufler
fbc7s3.jpg

7. mesto - Tab_503
b6dp4o.jpg

8. mesto - Monarh
34i2wkp.jpg

9. Mesto - Blajbinger i Tol

xgidl0.jpg

t567pe.jpg

10. Mesto - siju i miju
2vi2tra.jpg

Čestitam pobedniku i svim ostalim učesnicima.
Takodje hvala na učestvovanju i hvala glasačima :)
 
Cestitam pobednici! Ako prapuzov fosil nije atrapa, onda onda 3 glavice :):):)

Foto 9 - kontrast je uocljiv a fotka je isto uspela - znam da nije jednostavno ovakav motiv uslikati - mora poprilicno brzo da se reaguje :) cestitam - bio bi moj favorit!. Foto 11 - dobra ideja SU, lepo izgleda ali fotka je puno skracena... ja bi case ostavila cele :) ali moj favorit u svakom slucaju. Foto 3 - super kontrast odlicna poza a zenice jujuju ... ha, ha... koji misic je smetao macinoj sjesti :) Cestitam na 2. mestu. Foto 4 - isto lepa fotka i tema kontrast se prepoznaje:) Foto 6. - pa ko bi inace imao ovakvu ideju osim Blajbija! ... dobro, nije losa ideja ali moglo je bolje... mozda neke velike babine pamucne gace XXXL ... ali i atelje mi se ne svidja; trebao si nesto aranzirati lepsu pozadinu ili gace na neko drugo mesto obesiti napolju na neku granu ili sl ... :)

Cestitam ucesnicima! :)
 
:hvala:


Zahvaljujem se svima na učešću! :heart: Sada ću da vam smislim novi zadatak.:p


Samo da kazem, posto neki nisu primetili kontrast, ono na mojoj fotografiji ustvari gori LED....koji sam moramo malo preliti benzinom :D
Da je bilo više leda, bilo bi uočljivije :D

I da dodam, moja tri da smem da glasam bi bili Emocija, Nemi Sufler i nebo...razmisliobih o redosledu :D

Ono ti je baš diplomatski potez za redosled!:Hvala,samo ne znam koliko.:lol:
Cestitam pobednici! Ako prapuzov fosil nije atrapa, onda onda 3 glavice :):):)

Foto 9 - kontrast je uocljiv a fotka je isto uspela - znam da nije jednostavno ovakav motiv uslikati - mora poprilicno brzo da se reaguje :) cestitam - bio bi moj favorit!. Foto 11 - dobra ideja SU, lepo izgleda ali fotka je puno skracena... ja bi case ostavila cele :) ali moj favorit u svakom slucaju. Foto 3 - super kontrast odlicna poza a zenice jujuju ... ha, ha... koji misic je smetao macinoj sjesti :) Cestitam na 2. mestu. Foto 4 - isto lepa fotka i tema kontrast se prepoznaje:) Foto 6. - pa ko bi inace imao ovakvu ideju osim Blajbija! ... dobro, nije losa ideja ali moglo je bolje... mozda neke velike babine pamucne gace XXXL ... ali i atelje mi se ne svidja; trebao si nesto aranzirati lepsu pozadinu ili gace na neko drugo mesto obesiti napolju na neku granu ili sl ... :)

Cestitam ucesnicima! :)

Ne znam značenje ove reči,pa ću odgovoriti kako sam razumela.Fosil je pravi.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top