Sram

RHCP

Aktivan član
Poruka
1.610
Pozdrav svim forumašima. Načeo bih novu temu.
Tačno je da svi mi manje više imamo svojih failova, ali mene često kad ih se sjetim love i love do beskraja. Najgore mi je kad se sjetim mojih pojedinih prilazaka što u pijanom/polupijanom što u trijeznom stanju djevojkama i izigravanje totalnog debila (u pravom smislu te riječi). Ovo ostalo mi je manje više ok, ali kad se sjetim failova koje sam pravio u tim sekundama, dođe mi da opalim rafal iz puške u sred sobe, ubodem sebe nožem u dlan a ponekad imam osjećaj da mi niču novi ekstremiteti na leđima. Ozbiljan je problem, pomoć i lična iskustva i viđenja su dobrodošli. :cool:
 
Sta tu ima da se filozofira , prvo moras da raskrstis koji su ti motivi.Prika ako hoces da je guzis i natezes onda prilazi ribi dok je ne smotas ili neku pored nje.Ona koja nece danas sutra ce mozda hteti a koja ni sutra nece prekosutra padapod garanciju, ali ako imas neke druge namere onda prvo dobro proveri ko je i sta je, istrazi slucaj pa onda u akciju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
I sta sad mi trebamo da ti kazemo?

Ja imam savet-ne prilazi devojkama.
Има ионако превише девојака које се жале да им мушкарци не прилазе.Боље да их стартује пијан а сутра,кад види кога је стартовао да моли за милост.
 
Gledaj, možda je moj prilaz njima bio simpatičan to nije problem uopšte, nego to što je mene samog blam što takve glupe fore prosipam.
Onda imao sam i failova tipa : "Čuo sam da se dobro j...š." xD Znači brainless.
BTW, boli mene k za odbijanje, samo bih da sebe malo manje opterećujem glupostima. U redu je ako pokušaš ali sve fino bez ekscesa i ne uspiješ, to je normalno, ali i sad kad se sjetim pojedinih tinejdžerskih failova, nije mi dobro. :D
E,da, i ne znam zašto sam smatram totalnom nejebicom ako sam postavio ovakvu temu kad to nema veze sa onim što mene opterećuje?
 
Pozdrav svim forumašima. Načeo bih novu temu.
Tačno je da svi mi manje više imamo svojih failova, ali mene često kad ih se sjetim love i love do beskraja. Najgore mi je kad se sjetim mojih pojedinih prilazaka što u pijanom/polupijanom što u trijeznom stanju djevojkama i izigravanje totalnog debila (u pravom smislu te riječi). Ovo ostalo mi je manje više ok, ali kad se sjetim failova koje sam pravio u tim sekundama, dođe mi da opalim rafal iz puške u sred sobe, ubodem sebe nožem u dlan a ponekad imam osjećaj da mi niču novi ekstremiteti na leđima. Ozbiljan je problem, pomoć i lična iskustva i viđenja su dobrodošli. :cool:

Počni da radiš nešto što te ispunjava kao ličnost. Samopouzdanjem u sebe bivaš samopouzdaniji pred svima, a na kraju i pred devojkama.
 
Има ионако превише девојака које се жале да им мушкарци не прилазе.Боље да их стартује пијан а сутра,кад види кога је стартовао да моли за милост.

Ne trebaju da se zale vec da se pomire sa tim da ih muskarci uopste ne startuju.

Onda nikad ništa nabo ne bi. :lol:
A kad si tako nekonstruktivan, moj savet, ne prilazi temi ;)

Ma da,ja u zivotu nisam prisao devojci(jednom,dva put) a imo sam ih dosta.
 
Poslednja izmena:
imamo taj nesrećni nagon da praznimo mošnice u pravcu žena, nema ničeg dobrog u toj priči, dr protić lepo reče - treba ga odseći...
ostaje ti samotnjaštvo, a i ono je pakao
 

Back
Top