Da li su Srbi u stanju da vode (svoju) drzavu?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Od kako se raspala Jugoslavija i hod po mukama poceo sa Milosevicem, Srbija svakim danom od tada pada sve nize i nize na evropskoj i svetskoj lestvici standarda....

Pad nikako ne moze da se zaustavi..

Izgleda da Srbi nisu NAUCILI kako se vodi drzava jer u zadnjih 7-8 vekova samo par decenija su imali svoju drzavu.

Sada su im svi krivi: i Amerikanci, i Vatikan i zene u crnom i komsije i domaci izdajnici i jehovini svedoci...i SVI....



Jedino ne vide da je srpski nacionalizam EKSTREMNO KONTRAPRODUKTIVAN RAZVOJU i sto ga je vise - kriza je dublja...

I obrnuto.....
 
bas suprotno, nama nedostaje nacionalizam, nacionalna svest, patriotizam. sve ono sto su nam komunisti decenijama ubijali.

Pokazalo se u zadnjih 25 godina da sto god nacionalizam u Srbiji raste - Srbija se sve vise smanjuje.

U Jugoslaviji, dok su srpskom nacionalizmu bili SABIJENI ROGOVI - svi Srbi su SRECNO ZIVELI u JEDNOJ DRZAVI....

Kako je nacionalizam bujao - tako su DELOVI OTPADALI.....

A izbeglice stizale....
 
Od kako se raspala Jugoslavija i hod po mukama poceo sa Milosevicem, Srbija svakim danom od tada pada sve nize i nize na evropskoj i svetskoj lestvici standarda....

Pad nikako ne moze da se zaustavi..

Izgleda da Srbi nisu NAUCILI kako se vodi drzava jer u zadnjih 7-8 vekova samo par decenija su imali svoju drzavu.

Sada su im svi krivi: i Amerikanci, i Vatikan i zene u crnom i komsije i domaci izdajnici i jehovini svedoci...i SVI....



Jedino ne vide da je srpski nacionalizam EKSTREMNO KONTRAPRODUKTIVAN RAZVOJU i sto ga je vise - kriza je dublja...

I obrnuto.....

Srbi u poslednjih 8 vekova imali drzavu par decenija:think:Postavljac ove teme verovatno ne zna istoriju.:roll:
 
Pokazalo se u zadnjih 25 godina da sto god nacionalizam u Srbiji raste - Srbija se sve vise smanjuje.

U Jugoslaviji, dok su srpskom nacionalizmu bili SABIJENI ROGOVI - svi Srbi su SRECNO ZIVELI u JEDNOJ DRZAVI....

Kako je nacionalizam bujao - tako su DELOVI OTPADALI.....

A izbeglice stizale....

ja bih se prosto uplasila kad ti ne bi spomenuo izbeglice. DA SRBI NISU ZIVELI U NAKAZNOJ TVOREVINI SFRJ NE BI BILO NI IZBEGLICA NI SIPTARA, NI RATOVA. komperende amigo?
 
ja bih se prosto uplasila kad ti ne bi spomenuo izbeglice. DA SRBI NISU ZIVELI U NAKAZNOJ TVOREVINI SFRJ NE BI BILO NI IZBEGLICA NI SIPTARA, NI RATOVA. komperende amigo?

Da ker nije kakio, onda bi ulovio zeca. :D

Pa Srbi su bili ti koji su napravili Jugoslaviju sa idejom Pasica i kralja da EKSPLOATISU DRUGE NARODE sto im je jdno vreme i islo za rukom.....
 
Блајби, види да ти историја није јача страна. Срби су имали своју државу знатно више година од цифре које си навео. С друге стране, снага Отоманске империје је далеко надјачавала снагу српског народа, самим тим нису постојали услови за успешну ослободилачку борбу. Све до 1804. године.
 
Moj odgovor je reyolutno NE ! ... u ovakvoj situaciji trebamo da se ujedinimo sa Rusijom , pa nek malo nama upravlja Putin .... dosta ,vala, je i naseg bilo .... nismo mi sposobni da se sami izvucemo iz ovolikog blata ....

Mi se jako dobro secamo kako su izgledali svi narodi koji su bili ujedinjeni sa Rusijom u Varsavskom ugovoru. :rtfm:

Nemoj da nam farbas mrak u belo. :nono3:

- - - - - - - - - -

Ako je jedan vek 100 godina,8 vekova je 800.Racunaj 2013-800 dobijas 1213 godinu.U to vreme je uveliko bujala snazna Srpska drzava.SEDI JEDAN.:lol:

Idi dete na Igre bez granica, tamo tako racunaju...
 
Блајби, види да ти историја није јача страна. Срби су имали своју државу знатно више година од цифре које си навео. С друге стране, снага Отоманске империје је далеко надјачавала снагу српског народа, самим тим нису постојали услови за успешну ослободилачку борбу. Све до 1804. године.

Izracunaj TACNO koliko je Srbija bila NEZAVISNA DRZAVA od 1389. do danas.

ja ne pisem na pamet.
 
Od kako se raspala Jugoslavija i hod po mukama poceo sa Milosevicem, Srbija svakim danom od tada pada sve nize i nize na evropskoj i svetskoj lestvici standarda....

Pad nikako ne moze da se zaustavi..

Izgleda da Srbi nisu NAUCILI kako se vodi drzava jer u zadnjih 7-8 vekova samo par decenija su imali svoju drzavu.

Sada su im svi krivi: i Amerikanci, i Vatikan i zene u crnom i komsije i domaci izdajnici i jehovini svedoci...i SVI....



Jedino ne vide da je srpski nacionalizam EKSTREMNO KONTRAPRODUKTIVAN RAZVOJU i sto ga je vise - kriza je dublja...

I obrnuto.....

Srbi su u zadnjih 8 vekova imali svoju državu duže od 35 decenija...baš i nije "par".

Ne znam kome su krivi Vatikan, jehovini svedoci i kompanija, ali je zato svima kriv "srpski nacionalizam" (koji je, inače, poslednji put bio na vlasti u Srbiji 1939. godine).

A obrnuto - da nacionalizam buja i dobija širu podršku naroda u vreme ekstremnih kriza - je tačno, ali to nije neki "Srpski" fenomen, nego činjenica kod svih naroda sveta.
 
Pokazalo se u zadnjih 25 godina da sto god nacionalizam u Srbiji raste - Srbija se sve vise smanjuje.

U Jugoslaviji, dok su srpskom nacionalizmu bili SABIJENI ROGOVI - svi Srbi su SRECNO ZIVELI u JEDNOJ DRZAVI....

Kako je nacionalizam bujao - tako su DELOVI OTPADALI.....

A izbeglice stizale....

омиљена реченица постављача теме је "само мртав србин је добар србин".
 

Back
Top